ירקות ופירות

ירקות ופירות

שלום איזה ירקות ופרות ניתן לתת לארנבונים? כמה ירקות ופירות צריך לתת לארנבון מעל גיל שלושה חודשים? איזה ירקות ופירות הכי בריאים לארנבונים? אני יודעת שעלי ביבי זה בריא אבל כרגע אין לי עי ביבי אני יודעת שגזר זה עם מלא סוכר בשבילם ומלפפון עושה לבאני שלשולים נוראיים ואני לא יודעת איזה עוד ירקות ופרות צריך לתת להם אז זה ממש יעזור לי לדעת איזה עוד פירות וירקות אפשר לתת להם

תודה מראש

מקפיצה

שלום מישהו יכול לענות לי בבקשה? כמה מילים או אותיות צריכים לכתוב כדי שההודעה תקפוץ??

trilliane

Well-known member
מנהל
לא צריך להקפיץ הודעות, אנחנו עונים על הכול

בסופו של דבר. קחי בחשבון שלא כולם נמצאים כאן כל שעות הים ואנשים גם עסוקים בדברים מחוץ לפורום (עבודה וכאלה
) אז לא תמיד יש להם זמן לענות.

בנימה אישית, אני מודה שכגולשת בפורום לא נעים לי לראות את כל ההקפצות שלך ו"דחוף" ו"בבקשה תענו" על כל דבר קטן. זה לא היסטרי, אין כאן מצב של חיים ומוות (ואם את חושדת שיש, אנא התקשרי לווטרינר ואל תחכי לתשובה בפורום). בקיצור, אין צורך לעשות דרמה מכל דבר, או להתחנן או לגרום לגולשים הקבועים להרגיש שהם לא עונים לך מהר מספיק. נסי להתאזר בקצת יותר סבלנות, זה הכול.

טוטס

New member
עדן, ענינו לך על השאלה הזו בהרחבה מספר

פעמים בעבר. אינני רואה טעם בחזרה שוב ושוב על הדברים.
נראה מדבריך שכבר הצלחת להבין מה כדאי ומה לא.

אם אין לך עלי בייבי, אז אפשר יום יומיים בלי ירקות. מכיוון שעכשיו שרב וחם מאוד, אפשר לתת מלפפון או חסה שאין בהם ויטמינים אבל עשירים במים וכך הם לא יתייבשו

למעלה