נפגעות תקיפה מינית ואומנויות לחימה.

idv

New member
מצעטר

חשבתי שסתם תהיה שם. בכל מקרה אני פשוט עובד עד 12:30 מתי יש עוד שעורים?

P h e n i x

New member
יש הבנה ../images/Emo9.gif

תודה על ההסבר

orii

New member
יובל

אולי חשבת לארגן מתכונת של קורס נושאי להגנה מתוקפים על רקע מיני? בטח חשבת, אשמח אם תפרט מה לדעתך ההכשרה שצריך בסכין כדי להתמודד עם חלק ניכר מהתקיפות האפשריות. ואם אני כשבר שואל אז בקשר לצרה אחרת הפיגועים. כבר כמה זמן אני חושב שבעצם סכין (בנוסף או במקום האקדח) הוא הכלי שאמורים לשאת המאבטחים בפתח של כל דבר. לא לדבר על מאבטחים שהנשק היחיד שלהם הוא מגלה מתכות... אז מה לגבי קורס למאבטחים?

soulbird

New member
היי לכם ים זמן שלא ביקרתי כאן

קראתי את השירשור והרגשתי צורך להגיב. קצת הסטוריה אני בעברי למדתי אי קידו , דניס השרדות ג´יוגיטסו jujitsu היום אני לומדת קונג פו (כמעט שנה וחצי ) וטאי צ´י (כמעט 8 שנים) שהאלה "האם ידע באומנות לחימה יכולה למנוע תקיפה או האם ידע באומנות לחימה יכולה לתת לי כילים להגן על עצמי. מהידע ירכשתי אני די בספק והינה למה גבר באופן טיבעי הוא יותר חזק מאישה אבל מה ש"משחק" לצד האישה הוא האלמנט ההפתעה ז´א הגבר לא מצפה שהאישה "תשתולל" או תתנגד. אני לא משלה את עצמי . זה שאני עוסקת באומנות לחימה לא הופך אותי לזינה או נקיטה או משהו כזה. אבל כאן צריך גם למנות את הדברים החיוביים באומנות לחימה * שיפור ביטחון העצמי * תודעות לגוף * מחדד את האינסטינקטים אלה דברים שלא צריך לזלזל בהם היה לי נעים לבקר פה שוב ציפור

קורסים של הגנה עצמית בסכין ...

כנגד התקפות אזרחיות - דינו אינו כקורס בטחוני (גיא ואני מעבירים גם מזה וגם מזה) ... כאשר פונים אלנו ומזמינים קורס בסכין, אנו נענים בשימחה ומתאימים את התכנים לאוכלוסיה הלומדת (נשים, מאבטחים, אמני לחימה וכו´).

orii

New member
תוכל לפרט קצת

על התוכן וההקף של כל אחד מהקורסים?

orii

New member
אז למה לא

לעשות קצת הרבה רעש. אם בשלוש שעות אתה יכול להעלות באופן משמעותי את יכולת הניטרול של מאבטח המתמודד מול מתאבד בעמצאות סכין, אז למה לא לצאת עם זה. אני מדבר על רעש ברמה של עיתונות. אני זורק פה משהו פרוע משהו, אבל אנו חיים בתקופה פרועה...

בוא נראה ...

אנו פעילים כבית ספר החל מפברואר 2002 . הייתה כתבה ב"מוגן", "אדרנלין", "בלייזר", כמה שורות ב"ידיעות אחרונות" ,אפשר שבקרוב גם ב"לאישה" ולפחות חצי תריסר סמינרים. עושים מה שאפשר אתה יודע ... והכי חשוב: כיתה של למעלה מעשרים חבר´ה נהדרים (בנים ובנות).

orii

New member
יישר כח, תרשה לי להמשיך

חשבתי שאתם פועלים כבר הרבה זמן...כל הכבוד. יובל, תרשה לי לדבר בעוד יותר נאיביות: בימים אלו, כמו כולנו, חלק מהביטחון שלי נמצא בידים של המאבטחים. חלק ניכר מהם הראו אומץ ונחישות אבל ברור לכולם שאין להם את הכלי המתאים לפעול. באופן תיאורתי אני מבין ומאמין שיש לכם מפתח לנושא ולזה יש חשיבות לאומית. לפי דעתי זה מצריך גרימת רעש בהיקף כזה. לדבר עם אנשים במוסדות המדינה כמו במשרד הביטחון, במישטרה... לדבר עם העיתונות ברמה של נושא "חשוב" שאמור להדהד בעיתונים היומיים (ולא עוד בית ספר לאומנויות לחימה עם יחודיות כזו או אחרת) מן הסתם זה יצריך אותכם להתמודד עם אתגר רציני בתחום של ארגון ויבוא על חשבון העמקה. במידה מסוימת בגישה הזו אני מצמצם את בית הספר שלכם למשהו חד מימדי. אני מצטער אם אני גורם בזה עוול, אבל הכוונה טובה., יובל, שתף אותנו במחשבותיך...

bizhar

New member
אה, אה..רגע אחד? ../images/Emo163.gif

אם כ-ו-ל-ם יעברו קורס אצל יובל אז נחזור לנקודת ההתחלה לא?! (יזהר שמפחד למצוא את עצמו בנקודת נחיתות עד שימצא זמן ללמוד גם קצת ארניס
)

אשים בצד את הארניס, במובנה הרחב

ואתייחס רק לנושא הסכין (שהוא אמנם מרכזי בשיטתנו, אך בהחלט לא הכל): גיא אני עובדים תדיר על חדירה אל ארגוני אבטחה וביטחון שונים כי אנו מאמינים שיש בפינו דבר-מה ייחודי וחיוני. יש לנו הצלחות ואין לי סיבה להתלונן. אם זאת: ישנם אירגונים (פרטיים וממלכתיים) מסויימים, אליהם, קשה יותר לחדור מאשר לאחרים ... בדרך-כלל, יושב שם איזה שהוא אמן לחימה שחושב שיש לו פיתרון הרמתי לכל מצב וקשה לשכנעו להערות דם נוסף - חדש למחזור הקיים ... אתה חושב שאתה יכל לעזור ?

למעלה