סקר גישה לסמים

orii

New member
אצלנו אין כניסה למי שמשתמש בגראס

הנה שרשור ארוך מלפני שלושה חודשים על הנושא + דיון על תפיסת טבק ואלכוהול כסמים...

zoti

New member
אני מבין שאתה עורך בדיקות שתן

למתאמנים. לא שהייתי מצפה ממישהו להודות בדבר אבל אם תעשה סקר אצלך בדוג'ו לדעתי אתה תופתע מהתוצאות.

עיר מקלט - CSSD ../images/Emo24.gif

אצלנו מותר לאנשים לעשן
אני לא מנהל לתלמידים שלי את החיים, רק את שיעורי הארניס. כל שאני דורש מאישיותם - כמוצא קשר וערך מוסף, לארניס שלנו - הוא שיהיו ב נ י א ד ם ושהלב שלהם יהיה במקום הנכון. גיא ואני מעדיפים כי ידירו את רגליים מבית ספרנו אנשים רעים, אטומים, לא ישרים, לא נדיבים, חסרי אחריות ... אלו הם תכונות הראויות להתייחסות בבית ספר לאומיות לחימה (להבדיל מסתם כנופייה)
ג'ויינטים ושות'
מה איכפת לי בכלל
מה זה מלמד על האדם
כ ל ו ם

nitzano

New member
עוד רעיונות לסקרים

האם מותר לצפות בסרטי פורנו ומאיזו דרגה ?! קיום יחסי מין -בעד או נגד ? את מי אתה אוהב יותר -את אבא או את אמא ? מי הכי יפות - יפניות ,סיניות .קוריאניות ,פיליפיניות ?

nitzano

New member
שכחתי - יש גם תאלנדיות

אבל חלקן גברים ,אז אולי עדיף לא לכלול אותן בסקר ........

erezinna

New member
אין בעיה

אתה תספק את הסיניות, היפניות, הקוריאניות, הפיליפיניות (אתה הרי נוסע הרבה למזרח, לא?) ולאחר שאבדוק אותן (צריך אישור בכתב מאשתי ופילוסה מוגדלת לביטוח חיים) אשמח לענות בסקר...

אצלנו בדוג'ו

אצלנו בדוג'ו, ראו איזה פלא שורות ישרות, מתאמנים שכאלה בשקט בשקט, לאט ובטוח מכים וחובטים עם הרבה מצב-רוח יש פומסה? יש קאטה? קרבי? דווקא כן! רק לא להרגיז את אדון מאמן - כי כלל הוא ידוע, מקפיד בדוֹרְשוֹ: "הנוהֶג עצמאות - נקפד את ראשו!" סיגריה קטנה? סיגאר מעשן? ג'וינט בלילות כשאתה לא ישן? "קפד את ראשו, הנח בצלחת!" אומר מאמן בביטחה ובנחת הכיוון, רבותי, הוא נהיר וברור: הוא יצא לחנך את מירב הציבור "אמנם הקיפוּד מלאכה מייגעת אך נמשיך בו ככל שידנו מגעת!" מרמה בקלפים? משתכר מכּוֹסית? נגדם את עמנו נקים ונסית מפטם המקטרת? אלכוהול לאירוח? נכתוש ונשמיד עד רוחנו תנוח! ובסוף פה בדוג'ו כולם יהיו מלאכים וקדושות, רק חכו ותראו ואני מקווה, רק, שבסוף כל היום יוותרו מתאמנים עם הראש במקום

למעלה