סקר גישה לסמים

avshalomat

New member
את מי שואלים?

אין ספק שאלכוהול וניקוטין וקפאין הם חומרים המשפיעים על התודעה וגורמים להתמכרות אלכוהול וניקוטין פיזית לא יודע לגבי קפאין.

Beowolf

New member
ועוד איך קפאין ממכר

כמה אנשים לא יכוים לפתוח את הבוקר בלי כוס קפה או שתיים?! זה לא רק הרגל, קפאין גורם ליצור מוגבר של הורמון המרחיב את כלי הדם - גורם לזרימת דם מוגברת. ההשפעה היא פיזית לגמרי (לא על התודעה) אבל ככה גם ההתמכרות!

nage

New member
אני לא מכור לקפה, אני יכול להפסיק..

מתי שאני רוצה............. . . . .. ... ... .... .... ..... ..... רק עוד כוס אחת לפני שאני מפסיק.

ש מים

New member
one more cup of cofee for the road

ש מים

New member
אין, אין עליו!!!!!

לא ביטלס, לא ג'וקים ולא אף אחד, לא יכול על רוברט שלנו! (וכולנו ביחד: one more cupe of joint for the road!
)

nage

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo12.gifבודוקאן../images/Emo35.gif רוצה להגיב../images/Emo35.gif

האגדה מספרת שהוא כמעט הגיע לגור בקיבוצי (מחניים) לתקופה אבל נדחה ע"י מזכירות הקיבוץ.

nage

New member
האמת היא שיש מישהו במחניים שמכיר

אותו מילדותם בניו-יורק, והמזכירה דאז מאשרת שסוכנו יצר איתה קשר.

ש מים

New member
בגלל זה פורקה התנועה הקיבוצית!!

בגלל המריבה הזו! יצא המרצע מהשק...

ש מים

New member
לדעתי - התקליט הטוב ביותר שלו

בהתחלה לא יכולתי בלי Desire, חשבתי שהוא יצירת מופת יחידה מאז בריאת עולם, עד שנחשפתי לבודוקאן. אמנם הביקורות די קטלו, אבל אהבתי את הנועזות, את האלקטרוני ואת האקשן. בכל פעם שאני עוצם עיניים ונזכר (מיסטר טמבורין, שרה, עוד כוס קפה לדרך) עולה לי תמונת החושות בחוף דהב, כפר נביעות, מפרץ נעמה, אופנוע הונדה cbx500 (שני צילינדרים, עם ראדיאטור!!), ימהה xt550 (לבן, עם הצתה אלקטרונית!!), נחום סער ורוני שו-אסמו, מ-"עיר האופנועים" וחומר דמוי גללי גמלים, בעל ניחוח מתקתק, עולה באפי... אח, יא ראב, יא ראב... (זהו, נגמרה דקת הנוסטלגיה, באדיבות "בית גיל הזהב" בת-ים)

למעלה