סקר גישה לסמים

../images/Emo45.gif כבוד

אני דיסלקט, אבל חשוב לי לכתוב בלי שגיאות. הרבה זמן כתבתי הודעות בוורד ועשיתי בדיקת איות, ועם הזמן ראיתי שאני צריך את זה פחות ופחות (באנגלית עד היום). המאמץ משתלם!

erezinna

New member
למי שנכנס לאתר שלך

שראה כמה שהוא מוקשע, מוקפד ומנוסח יפה, קשה להאמין. יישר כח.

טאוֹ

New member
../images/Emo45.gif גם אני מבקר מדי יום באתר שלו

וגם בשלך.

../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifלטאגליינס!

איך עד היום לא שמתי לב שזה עוד לא שם?

או קיי, סליחה. עכשיו משהסברת...

ועדיין היה נכון להסביר מראש ולא לחכות לטענות. ספר על היותך דיסגרף. דרכי טיפול ודרכי התמודדות. זאב.

אמממ

דרכי התמודדות, הוצאתי אבחון שמרשה לי לעשות שגיאות כתיב בבגרויות.... ובבגרויות מסויימות למשל במחשבים, יושב לידי בחור במשקפיים או משהו בסגנון, אני אומר לו בעל פה, הוא אשכרא כותב את זה בשבילי...

הבחור במשקפיים לצידך עכשיו?

כי אם לא אז עשית זאת. כתבת הודעה ללא שגיאה... מה לגבי דרכי טיפול? אתה לא מטפל בזה?

לא, הבטחתי לאמיר הזה...

לא זוכר ת'ניק ניים שלו, הבחור ההוא שאמרתי לו שאתחיל לבדוק, ישבתי על ההודעה לא ידוע..... הרבה זמן! לא מטפל בזה.... למי יש זמן... צריך להתאמן!!!

אלישיר, קצת אמביוולנטיות, לא?

מחד, אתה גורס שאין למשטר זכות לרדת לחייו הפרטים של אדם שרוצה לצרוך "סמים קלים" (שמתי את זה במרכאות, כי אני לא מאמין במושג הזה...) מאידך, מקריאה "בין השיטין", ברור שאתה מתנגד לשימוש בסמים קשים.

אלישיר

New member
אשר ברשות היחיד, שייך לרשות היחיד.

בעזי"ת אין למשטר זכות להכנס לרשות היחיד של האדם. סמים קשים אינם נמצאים ברשות היחיד של האדם, היות שהם כופים התמכרות חמורה שמפקיעה מהאדם את היכולת לציית למוסר המקובל. אני מתנגד לכל סוגי הסמים. אבל גם מתנגד לזכותו של המשטר לרדת לחיי אזרחים שלא מזיקים לאף אחד.

למעלה