סדנת אומנויות לחימה למען רחל

על אתמול בערב : תודות.

לאלי שאירח, לזאב שיזם ולמרגלית - הדבק המלכד את כל הפיסות (מרגלית: לא מטאטאים עם יובל את הרצפה לפני ששואלים אותו אם יש לו פיפי
)... ועל יונה... מה כבר אפשר לכתוב על גראנד-מאסטר...
לחבר'ה הנהדרים שגיבו אותי: סלאבה, יוסי, אלדד, עמית, ודוד.
לכל מי שהצביע ברגליו ובא (ותרם
). מקווה כי אנשים נוספעם מ- CSSD יתרמו עצמאית כפי שאמרו לי כי יעשו. רחל - תהיהי בריאה. רק בשמחות, יובל.

בודוקאן

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif תודה יובל

היה ממש כיף לעבוד איתך. אתה חייב לסלוח לי, הייתי צריכה לעשות משהוא לפני שאתה שוב מעמיס אותי ומעופף אותי... יופי של מורוטה סאוי נאגה. אגב, זה היה התרגיל החביב על יונה כאשר הוא התחרה. היה מעמיס את כוווולם. ושוב, תודה על השיעור.

זכרון של פולני דאם-איט ../images/Emo163.gif

היה איתנו גם ברוך: עוד אחד מטובי אנשינו, לו אני חייב תודה ו-
על ששחכתיו...

יעל :-)

New member
תודה

אני לא נוטה לכתוב פה, אבל מוצאת לנכון להודות לכל מי שטרח, השקיע ונתן מעצמו בשביל קיום הערב הזה. וכמובן גם לכל אלו שראו בערב הזה מטרה חשובה, והגיעו על מנת לתרום. אמנם לא השתתפתי (ובחלק מהזמן הצטערתי על כך), אבל גם בצפיה מהצד יכולה להגיד שאני מסכימה עם הכותבים הקודמים והיה ערב מיוחד ונפלא. שמחתי לראות ותיקים מהפורום, רק שרובם לא ממש יודעים מי אני
. (ו... orii, חשבתי שתהיה הזדמנות לראות אותך שם, אבל כנראה שבפעם אחרת) ההדגמות והשיעורים היו מאוד מעניינים. קצת מוזר לי לנסות ולהסביר מה ואיך אני חוויתי את הדברים, אבל מסכימה עם דבריהם המפורטים של זאב ארליך ובודוקאן. אז רק אוסיף כמה מילים... זכיתי לראות שוב שיעור עם יונה מלניק, שמקרין אישיות מדהימה. נהניתי מאוד לראות אותו ואת תלמידיו לאורך כל השיעור. הדגמת האיאיידו והקנג'וצו של זאב ארליך היתה מיוחדת לי. זו פעם ראשונה שאני רואה הדגמה מסוג זה. מיד לאחר מכן התחיל שיעור ארניס עם יובל, שתמיד מדהים אותי ביכולות ובזריזות שלו. ואפילו מהצד הצלחתי ללמוד כמה דברים. ולראשונה זכיתי לראות את אלי לרמן. הכל כבר נאמר, רק הודהמתי לאור ההטלות הרבות שהיו בהדגמה בסוף. לצערי כבר זמן מה עבר מאז הפסקתי להתאמן, ופתאום זה הביא געגוע.
היו כל מיני דברים (גם קטנים) שקסמו לי, ואני אישית נהניתי מכל הערב. אז.. תודה רבה לכולם! ורפואה שלמה לרחל

כל הכבוד על האירוע!

לצערי לא יכולתי להגיע (למרות שרציתי) כי הייתי צריך להדריך באותו ערב. כל הכבוד! רן.

למעלה