סדנת אומנויות לחימה למען רחל

ביטוח רבותי, ביטוח ../images/Emo124.gif

על המשתתפים בשיעור שאנו מעברים לחתום על הצהרה בריאותית שנביא איתנו. מי שטרם מלאו לו 18 שנה ומתכוון לבוא מתבקש ליצור איתי קשר במסרים כדי שאשלח לו הצהרה במייל להחתמת הוריו. בלי זה לא אניח לו לעלות על המזרן השיעור שלנו ולא יהיו יוצאים מן הכלל... אנא הבינו, אין זה נתון לשיקול דעתי כלל
... בתודה ובברכה - יובל.

../images/Emo26.gif../images/Emo41.gifמחפשים טרמפ מחיפה וחזרה,

מקום אחד. בבקשה ליצור איתי קשר.

../images/Emo53.gif../images/Emo101.gifמישהו מגיע מחיפה?

עדין מחפשים טרמפ, מחיפה לאירוע ובחזרה, מקום אחד. אם מישהו מגיע מחיפה, או לפחות חוזר לחיפה אחרי האירוע, בבקשה צרו קשר. תודה.

מחפשים 2 מקומות מחיפה

אם מישהו יכול לארגן אוטו, אני מוכן גם לנהוג, ונוכל להתחלק בדלק. הידידה של דוד ואני עדיין צריכים מקום. תודה

טרמפ ל2 מחדרה? בנימינה? וכו?

אם לא נמצא מחיפה, מישהו יכול לאסוף אותנו בבנימינה? חדרה? איפשהו בדרך?

nage

New member
אני יכול להחזיר שניים - שלושה

לאזור בנימינה / חדרה

אשמח, תתקשר:

הי nage, רק להחזיר או גם לקחת? תתקשר בבקשה: 0524327040 או תשאיר לי הודעה עם המספר שלך. תודה נועם

yonik

New member
../images/Emo45.gifהלוואי שיעזור לגייס הרבה תרומות

אני יעביר אותו לכל החברים והמכרים שלי.

ותודה לך איש יקר שהקמת את האתר !!!

אתה נקי ויפה ויעיל והלוואי שרק יעזור להשלים את המשימה. תודה רבה לך.

טאוֹ

New member
אני אכן נקי ויעיל,אבל יפה? אני?!../images/Emo12.gif

נו טוב, אם אתה אומר, מי אני שאתווכח
בכל מקרה, גם אני מקווה שהאתר יביא תועלת לעניין. כדאי להציץ שם לעתים קרובות, אגב, כיוון שהוא עתיד להתעדכן מדי פעם בפעילויות חדשות והופעות של רחל בתקשורת (כולל הסופ"ש הקרוב).

../images/Emo15.gif../images/Emo15.gif../images/Emo15.gif זה הערב ../images/Emo15.gif

האירוע יתקיים הערב. אשמח לראות כמה שיותר מחברי הפורום הערב.

לעשות חבר'ה, כוונות זה לא מספיק ../images/Emo8.gif

תצביעו ברגליים ובואו... יש מי שזקוקה לזה... אנחנו מצידנו - עבדכם: ננסה להנעים את זמנכם.

בודוקאן

New member
מצטרפת לקריאה ../images/Emo124.gif

חברים, מי שיכול, אנא שיעשה מאמץ. אישית, איני זוכרת שקהילת אומני הלחימה התארגנה באופן שכזה, ואני רואה בכך תרומה לעצמנו כקהילה. Jita Kyoei, מהעקרונות הבסיסיים של קאנו, הנה לנו הזדמנות ליישום הלכה למעשה. מקווה לפגוש את כולכם

למעלה