מפגש אורחות לוחמים - ההתנסות שלי

Tonjin

New member
Single malt

כלומר וויסקי שזוקק במבשלה אחת מסוג מאלט אחד בלבד. זאת בניגוד ל-blended whisky שמעורבב במבשלה לפני הביקבוק מכמה סוגי סינגל מאלט (לרוב מסוג נחות יותר) ולפעמים גם אלכוהול שלא יוצר משעורה... Single malt: טאליסקר, גלן-ליווט, לאגאבולין. blended whisky - ג'וני-וולקר, שיבאס-ריגאל, פיימוס גראוז, קאטי-סארק (ללמדך שבלנדד וויסקי לא חייבים תמיד להיות גרועים) עד כמה שידוע לי, המאלט הוא אותו מאלט...

nage

New member
להבת חצות ידידי טונג'ין צודק

a ואחריו l מבוטא משהו כמו או אצלנו אם כי לא בדיוק (tall, all וכו') בלנדד לא חייבים להיות גרועים, אבל אין כמו סינגל, ואם כבר סינגל אז אייל אוף אייליי בבקשה. המאלט הוא אותו מאלט (מאלט שעורה כמובן) כל דבר אחר אינו ראוי לשתיה

MidNight Flame

New member
אוקיי תתעלמו מזה עד שאקבל תשובה מ..

מנהל פורום יין ואלכוהול

nage

New member
ההגיה הזו לא קיימת בעברית ולכן חבל

על הזמן

אישית אני מעדיף מהסינגל'ס את

glenfiddich ממנו נותר לי בקבוק אחרון (שטיילים טובים הביאו לי מסקוטלנד), אבל גם שיבאס הולך טוב.

|שיעול|תעשו לי טובה|שיעול|

יותר מדי עצמות במשקה הזה, נתקעות בגרון |שיעול||שיעול| אפשר תה צמחים?

nage

New member
דלית הגיע הזמן לזוז קדימה

אני ממליץ על bowmore או לפרויג כהתחלה ואם אתה מצליח לשים את הידיים שלך על בקבוק של אובן (oban) אשריך וטוב לך. אבל קשה להשיג אותו כרגע, מפאת אי יכולתה של במבשלה לעמוד בביקוש והעובדה שהם בשום פנים לא מוכנים להתפשר על איכות.

nage

New member
יש לי שני squere feet

בלפרויג, אז אתה יכול לנסות שם

Tonjin

New member
nage - אתה רציני אתה!

אני עוד זוכר את הקביעה שלנו לערב של אייקידו ואלכוהול... אני מתחיל לחשוב שאני אצטרך להביא איתי את הג'אק-דניאלס סינגל-בארל שעדיין עומד כאן על המדף... נראה אם הוא יצליח להחזיק מעמד כל-כך הרבה זמן... (מקווה שאני לא מעליב אותך עם בורבונים...
) נ.ב מישהו יודע מה קרה לפרודו? הוא היה אמור להיות הנהג....

fa jing

New member
אז זהו....../images/Emo48.gif אחת קטנה וכבר

הפכתי לשיכור של הפורום. לא יפה.....אבל מי יודע, אולי סוף סוף יהיה בזכות זה מישהו מחברי הפורום שיוכל לבצע את סגנון השיכור כהלכה.
חנן

בודוקאן

New member
לא לא לא ../images/Emo70.gif

זו לא היתה הכוונה כלל וכלל. הכוונה היתה שאתה זה שיודע מה טוב לשתות. לחיים

fa jing

New member
חייב להתוודות....

אני לא כל כך יודע מה לשתות. אני רואה משהו אדום בכוס...אני שותה....לפעמים זה מצליח לפעמים אני אוכל אותה. חנן

nage

New member
אם לא מתאים לך אני מתנדב בשמחה

להיות השיכור של הפורם.

למעלה