לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1576415,764 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנויות לחימה

 

שמותיהם של מנהלי הפורום צבועיםבכחול, ורשומים בחלקו העליון של דף הפורום.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forum.tapuz.co.il/martial
ברוכים הבאים!
פורום אומנויות לחימה הוא אחד הפורומים הוותיקים  והמוערכים במערכת "תפוז"
בפורום נצבר  ניסיון של שנים ונועד לאפשר דיון מהנה ומעשיר בכל ההיבטים של אמניות הלחימה ונושאים קשורים
אליהם. אנא קראו את הכללים בתשומת לב ונהגו לפיהם.

מצד שמאל תמצאו תיבת קישורים למאמרים, אלבומים וכלים אחריםלעזרתכם.
כדאי לבקר בקטגוריה עזרה למתחילים שבמאמרים.

 
שלכם
 ההנהלה
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמנויות לחימה

 

שמותיהם של מנהלי הפורום צבועיםבכחול, ורשומים בחלקו העליון של דף הפורום.
כתובת מקוצרת לפורום: http://forum.tapuz.co.il/martial
ברוכים הבאים!
פורום אומנויות לחימה הוא אחד הפורומים הוותיקים  והמוערכים במערכת "תפוז"
בפורום נצבר  ניסיון של שנים ונועד לאפשר דיון מהנה ומעשיר בכל ההיבטים של אמניות הלחימה ונושאים קשורים
אליהם. אנא קראו את הכללים בתשומת לב ונהגו לפיהם.

מצד שמאל תמצאו תיבת קישורים למאמרים, אלבומים וכלים אחריםלעזרתכם.
כדאי לבקר בקטגוריה עזרה למתחילים שבמאמרים.

 
שלכם
 ההנהלה
 

לצפיה ב-'מפגש אורחות לוחמים - ההתנסות שלי'
מפגש אורחות לוחמים - ההתנסות שלי
11/06/2004 | 15:12
49
28
למפגש "אורחות לוחמים" הגעתי בעיקר מסקרנות, במטרה לפגוש את המורים עליהם שמעתי וקראתי רבות לאורך השנים - בעיקר ניר מלחי וצבר ארם. הגעתי באיחור של מספר דקות, וההדגמה כבר הייתה בעיצומה. לאחר ההדגמה, המורה (בדיעבד גיליתי שמדובר בשמעון ישראל) ביקש מכולם לתרגל. כיוון שפספסתי את ההדגמה וכיוון שאני גם ביישן חסר תקנה, המשכתי לעמוד בקרן זווית והעדפתי לצפות מהצד. אך תוך מספר שניות פנה אליי אדם נמרץ וחייכן ושאל אותי במאור פנים אם אני לא רוצה לתרגל בעצמי. עוד אני חושב מה לענות, וכבר הוא מצא לי פרטנר לאימון – אדם שבתעודת הזהות שלו כתוב השם "כפרי, דוד", ושהיה גם היחיד שהיתה לי איתו איזושהי היכרות מוקדמת. למעשה, חלק מהקרדיט על ההודעה הזאת שייך לו – בסיום המפגש, כשנפרדתי ממנו, הוא אמר לי שהוא מצפה לקרוא על ההתרשמות שלי בפורום. כשצחקתי, הוא הבהיר שהוא רציני. כיוון שלאורך הערב כבר טעמתי מנחת זרועו וזרוע חבריו לטאי צ'י, אין לי כל כוונות להסתבך איתו. אז דוד, הנה ההודעה, ועכשיו תפסיק בבקשה להופיע בחלומותיי כשאתה מזמין אותי בחיוך לתרגל סטיקי-הנדס!בחזרה למפגש ולתחילתו. דוד היה מאד סובלני כלפיי, אבל כבר אז נוכחתי לדעת שוב כמה אני מגושם וקשה-תפיסה, וגם כמה… אני ממהר לשפוט את עצמי בחומרה.   לאחר זמן קצר החלפתי פרטנר ואת שאר הערב העברתי בניסיונות כושלים לעשות תנועות של אמן לחימה מסוכן, כשמולי עלם חמודות ששמו פרח מזכרוני (דוד, אתה מוזמן לעזור לי כאן; אתה זה שציוות אותו אליי בצירוף בקשה לנהוג בי בעדינות מיוחדת )., ושהיה גם הוא סבלני מעל למקובל. בשלב מסוים שמעון, שהרשים אותי בשקט שלו, העביר לאחר התרגולים את השרביט לצבר ארם, וכאשר מתחתי את צווארי לראות סוף-סוף מי הוא אותו צבר ארם המפורסם, נדהמתי לראות את אותו אדם נמרץ וחייכן שהכניס אותי לתמונה קודם לכן, ושחיצונית לא נראה לי בכלל כאמן לחימה (מה שמראה כמובן לא יותר מאשר על הדעה הצרה והמקובעת שלי על "איך צריך להיראות אמן לחימה" ). התדהמה התחלפה חיש מהר ביראת כבוד מלווה בצחקוקים בלתי נשלטים, כיוון שצבר ארם הינו ככל הנראה רב-אמן לא רק בלחימה אלא גם בהומור כובש. הוא הדגים תרגיל "שלא ניתן לשכוח את שמו" (ברור ששכחתי, אלא מה?) בצורה משעשעת ומושכת, וגם מרשימה בעוצמתה. לאחר שהוא הדגים, גם הוא ביקש מכולנו לתרגל, ובזמן התרגול הוא עבר לידי. הוא ביקש ממי שתירגל איתי לסור קמעה וביקש ממני לתקוף אותו (את צבר עצמו). הדבר הבא שאני זוכר הוא שמשאית דיזל תפסה לי את היד, כופפה אותי לרצפה במהירות 143 קמ"ש וסובבה אותי על הרצפה כמו סביבון חשמלי. זה היה בהחלט נחמד. לצערי דוד כפרי התערב וביקש שוב לנהוג בי בעדינות, כי המכנסיים הלבנות שאני לובש הן מכנסי שיאצו ולא מכנסי נינג'ה, וכך אולי נחסכו ממני תענוגות נוספים בסגנון זה. דוד, בוש והיכלם!

לאחר מכן הודיע צבר ארם שהוא מעביר את השרביט לניר מלחי. ושוב הופתעתי, כאשר מי שנראה כבחור ישיבה צנום, נמוך ממני בראש, חלף מעבר לכתף שלי ופסע בשלווה למרכז האולם. את ניר ראיתי עד אותו ערב רק בתמונות, וקראתי עליו לא מעט. הערב הזה נתן לי פרספקטיבה נוספת ומאלפת של אדם שקט, אמיתי, ללא טיפת פוזה, שהקרין תחושה שהוא באמת חי את מה שהוא מדגים ואומר (למען הסדר הטוב – התשבחות הנ"ל ראויות בכל פה גם למורים האחרים). בכל אופן, בשלב התרגול, בשלב מסוים הוא נעמד לידי וביקש ממני לתקוף אותו. לאורך כל הערב "תקפתי" בצורה מאד רגועה, שהיתה מאפשרת גם לסבתא-רבא במיטב שנותיה להתחמק מההתקפה. זה נבע הן בשל חוסר הנסיון שלי והן בשל החשש לפגוע בפרטנר - למרות שכאשר אמרתי זאת למי שהתאמן איתי (דוד, אתה חייב לעזור לי! מה שמו?), הוא חייך בסלחנות (מוצדקת, מן הסתם ). בכל אופן, גם עם ניר עשיתי את זה (חששתי שהמאסטר לא יצליח להתחמק מאגרוף הפלדה שלי? ) ולכן הוא ביקש שאהיה קצת יותר אסרטיבי, ושאתקוף שוב. כאשר עשיתי זאת, חוויתי חוויה מעניינת – יכולתי להרגיש בבירור את העוצמה שלו. הייתי כחומר ביד היוצר, חסר אונים לחלוטין, מצד אחד; עם זאת, יכולתי להרגיש גם איך הוא שומר עליי, מטיח אותי לרצפה ברכות ומרתק אותי בעדינות. אין כאן ציניות – זה באמת היה שילוב של פלדה עם צמר-גפן, וזה היה נפלא לחוות זאת.

דבר נפלא נוסף היה ההסבר שלו על שימוש בכוח, שמאד התחבר למה שאני לומד בטאו-שיאצו, ולמה שאני מאמין בו בכלל. ההסבר הבא הוא איך שאני שמעתי והבנתי את הדברים. הוא חזר ואמר, שאנו לא צריכים להשתמש בכוח פיסי; שאם היריב מתנגד ואנחנו מפעילים מאמץ "להתנגד להתנגדות" ולגבור עליה, אנחנו צריכים לחפש מה אנחנו לא עושים טוב. אפשר לקרוא לזה "מאמץ נגטיבי". להיות רפויים לא מתוך חולשה, אלא מתוך עוצמה. זה אולי מסביר את שילוב הפלדה-צמר-גפן שהזכרתי מקודם. זה גם נתן לי להבין טוב יותר ש"שקט כהר, זורם כנהר" הוא לא סתם סלוגן של טאי צ'י, אלא המהות שלו.

מתישהו הסתיים חלק האימון של הערב, ועברנו לשבת במקום אחר ומרווח יותר. בשלב הזה צבר ארם סיפר מעט על חוויותיו ביפן ועל תחילת חזרתו בתשובה שם, ולאחר מכן התפתחה שיחה מעניינת על ערכים, ודבריהם של חלק מהאנשים היו מעוררי מחשבה. בסך-הכל המפגש כולו גרם לי, בפעם המיליון, לחוש צער על שאין ביכולתי כרגע להתחיל להתאמן באמנות לחימה, והשאיר אצלי רעב אדיר לעוד. איני יודע אם אוכל להשתתף בסדנת "הלוחם הרוח", אבל לאור המפגש אני מקווה שכן – זו וודאי תהיה חוויה עמוקה. אני ממש שמח שהצלחתי להגיע למפגש אתמול, למרות קשיים לוגיסטיים שהעמידו בסימן שאלה את השתתפותי, כיוון שפגשתי מורים ואנשים מדהימים, שניכר בהם שהם אוהבים את מה שהם עושים ונהנים לגרום גם לאחרים לאהוב את זה. תודה לכל מי שיזם והפיק את המפגש הנפלא הזה. אני כבר מחכה למפגש הבא.

אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'נשמע נפלא!'
נשמע נפלא!
11/06/2004 | 15:17
3
מזדהה מאוד עם התחושות, ככה הרגשתי אחרי האימון הראשון שלי באייקידו
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'Orchot Lochomim -report'
Orchot Lochomim -report
11/06/2004 | 12:22
2
2

Very exciting evening in Tel Aviv.I usually dont get to have exciting evenings in Tel Aviv ,BUT LAST NIGHT I DID.
Electrifying,powerful and warm.
Over 50 participants from different styles came to the martial arts happening-because that is what it was, a happening.
I had a great time showing some KANSETSU WAZA techniques from one taisabaki,each one as a response to a defensive reaction from Uke.
After which TSABAR ARAM gave a wonderful class in deflecting punches and reacting and counter reacting and taking down to the floor his Uke all in one flowing motion.
MASTER NIL MALCHI gave a class on "Body unity and softness and fluidity in motion taking down his Uke where and when ever he wanted to.His was powerful yet very soft and fluid and flowing.I was taken back by his appearance -strong and positive him filling the room with positive KI.Those who are aware of his medical condition were looking with AWE at his performance.THE HUMAN SPIRIT ,LOVE OF LIFE and PEOPLE were being reflected in his appearance.
After the training we all sat in the lobby of the MATNAS,had some light snack and listened to Tsabars experiances and the ones he told about Master Nir Malchi when they were all in Japan.For a second when I was with my eyes closed and heard him rattaling away in Japanese.I was shocked when I opened up my eyes to see this Long Payis ,bearded Charadi sitting before us talking about how he was accepted by his teachers in Japan and by Masters in Esoteric spirituality as their student.OF course at the end he did become a student -A "TALMUD" chochom.    
Next month there will be another meeting and training session,which will be followed by a four day seminar in the month of August.
ORCHOT LOCHOMIM,keep up the spirit-
Shimon
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'הערות שלי'
הערות שלי
11/06/2004 | 12:51
4
אין הרבה מה להוסיף, חוץ מלתהות איך הטכניקות של צבר ארם דומות מאד לאפליקציות של שינגי. אבל של צבר זה מגיע משיטה שבה מתאמנים רק ביוהו ואילו בשינגי אתה מתאמן שנים לבד. כאילו, ברמה הגופנית, שתי השיטות נפגשות לקראת סוף הדרך.

למרבה הצער פיספסתי את רוב השיעור של שמעון. בין השאר כי אף אחד לא אמר שיש חנייה במתנ"ס !!!! אז חניתי בחצי הדרך לקיבוץ של דוד .... :(

ולסיכום, אני לא מבין גדול באנרגיות או צ'י (או קי) אבל זה בכל זאת משהוא מיוחד לקבל שיעור משלושה אומני לחימה בסדר גודל כזה.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'sounds great'
sounds great
11/06/2004 | 12:57
שבת שלום :)
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'לטאו, כמה הבהרות...'
לטאו, כמה הבהרות...
11/06/2004 | 20:13
2
5
אין לי שום כוונה להפחיד אותך עם סטיקי-הנדס, כש אורי יעשה את זה הרבה יותר טוב עם פוש-הנדס...
(ועד שלא תגיע לאימון פורום, לא תדע על מה מדובר)

לגבי הבחור שאיתו התאמנת, פשוט deleted מזכרוני...
(עזוב, עד שלא תבין - לא תבין...)

בפעם הבאה אני מבטיח שאתן לצבר לעשות בך כרצונו , אבל מנסיון אני מכיר את מה שהרגשת: הוא שומר על המתאמנים איתו, כמו אבא ששומר על ילדיו.

לגבי השיעור שהעביר ניר, אין לי אלא לשמוח שיוצא לעוד אנשים לראות אותו.
בהדגמונת הקצרה שעשה עלי, זכיתי להרגיש מעט מהפלדה שבתוך הצמר-גפן; המכה שקיבלתי בעורף היתה בדיוק מתחת לבסיס-הגולגולת, ובדיוק מספיק חזקה בשביל לזעזע לרגע בלי לגרום שום נזק. נותן תחושה ברורה של כמה חזק זה יכול להיות, אילו הוא רק היה רוצה...
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-' הרבה פעמים...'
הרבה פעמים...
12/06/2004 | 13:07
2
אני תוהה איך כפיר (המאמן שלי) מנחית את המכה ועוצר בדיוק בשניה שבה עלול להגרם נזק אם לא יעצור, כשהג'ו תקוע בצלעות (בלי לפגוע) עולות הרבה מחשבות מעניינות
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'רשמים משלי - ואבא שלי.'
רשמים משלי - ואבא שלי.
11/06/2004 | 23:16
36
3
אני מזהיר - התגובה הבאה היא סיפור אישי, הרבה יותר מאשר רשמי המפגש שלי - הוזהרתם.

כאשר באתי למפגש, הסיבה הייתה ראשית מתוך סקרנות, בעיקר ביחס לאווירה שתהיה במפגש. ושנית, כי רציתי להביא את אבא שלי למפגש.
זו גם הסיבה ש, במובן מסויים, ציער אותי כשגיליתי שהערב התחיל מוקדם יותר, ושנישאר מעט זמן לשיחה. זה היות שמאד עניין אותי לשמוע את אבי מגיב לדברים שהיו עולים בשיחות כאלה (מה שהכן יצא לי לשמוע, כאשר אבי הגיב לדבריו של צבר).

המפגש עצמו היה מרתק. כבר זמן רב שלא יצא לי להנות משיעור לחימה (שהוא חיצוני לשיטה שאני לומד), כפי שנהנתי אתמול. התחושה מהמורים הייתה של נגיעה בהבנות מאד יפות ועמוקות ביחס ללחימה, אבל דרך עבודה ששונה מזו שאני לומד. והמדהים היה ביכולת של המורים להעביר את זה הלאה.

באופן כללי, ומבלי להרחיב, המפגש גם היה שיעור חזק עבורי בענווה וקשקשת. מסתבר שאני לא ענו כפי שרציתי להאמין, ומקשקש יותר ממה שרציתי להאמין, יש עוד מה לעשות עד המפגש הבא.

ביחס לאבי:
אחי הגדול אמר בזמנו שמה שלוקח לאנשים זמן להבין הוא שבעצם מה שהם רוצים בחיים זה שההורים שלהם יקבלו אותם.
אני לא יכול לקבל את זה במלואו. אבל האמירה השאירה לי טעם שהתפתח להבנה - ההבנה ששלום בית עם הורים הוא אוצר ללא תווית מחיר (לא סתם אמרו חכמינו, כבד אביך ואימך למען יעריכון ימיך - זה לא היה מטאפורה).

עבורי, לכבד את אבי זה דבר אחד. ללמוד עם (ומ) אבי זה דבר נוסף. אבל לגלות את אבי, זה דבר שלא מזדמן לי מספיק.
פעם שמעתי את אבי מדבר בטלפון עם המזכירה של איזה ראש הממשלה לשעבר, הדהים אותי הנוכחות שהוא הכניס לשיחה. נוכחות שהייתה שונה מאד מזו שהכרתי אותו בבית, מבשל משהו טעים, לבוש בגופיה.
במובן הזה, שמחתי מאד שיצא לי לקבל משהו מהנוכחות של אבי במפגש הזה.


גם אם אבי יבוא איתי למפגש הבא או לא, אני אשמח מאד להגיע למפגש הבא.


טל.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'מקסים - ותופסת טרמפ'
מקסים - ותופסת טרמפ
12/06/2004 | 08:53
35
1
אחרי קריאת התגובות החלטתי שאני עושה כל מאמץ להגיע לסמינר הבא (בזיכרון)...עם אחי.
אחי (הצעיר, אבל מבוגר ממני בשמונה שנים), הוא דתי חרדי, די קיצוני לטעמי, ומאוד פעיל בתנועת "ערכים" (דוד, ד"ש חמה ).
מאז שסיימנו לטפל במשותף באימנו ז"ל, שנינו פוחדים שלא יהיה לנו מספיק "במשותף". הוא הציע שאם אגיע לסדנה, הוא יבוא גם (הוא חי באופקים).
אני אעשה כל מאמץ שזה אכן יקרה.
שמעון, הבירה בשינקין לא יצא לפועל, אז כנראה נשתה אותה בזיכרון.
מנפלאות אומנויות הלחימה
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-' תודה '
תודה
12/06/2004 | 11:04
1
לצפיה ב-'ד"ש בחזרה '
ד"ש בחזרה
12/06/2004 | 12:36
32
1
עוד סופשבוע עם כזה ג'ינג'י - יהיה חם!


אני אעשה מאמץ להגיע גם.
בירה מאלט זה בסדר?
(דוד, שמשתכר רק מלהסתכל על בקבוק...)
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'מאלט'
מאלט
12/06/2004 | 13:14
31
1
זה בשביל אלה מהשיטות הרכות והפנימיות, שהולכים במעגלים עוד לפני ששתו...
אני שותה עם החברה מהתאילנדי ועם חנן.
נראה לי שגם החברה מהסכינים הם בסדר...
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'את יודעת מה?'
את יודעת מה?
12/06/2004 | 14:31
30
1
אם החברה מהתאילנדי, וחנן, יגיעו לאורחות לוחמים - I'll have what they'r having!
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'זקוקים לבארמן? '
זקוקים לבארמן?
12/06/2004 | 15:11
18
1
לצפיה ב-'רק אם אתה יודע למזוג מאלט...'
רק אם אתה יודע למזוג מאלט...
12/06/2004 | 19:18
17
לצפיה ב-'בירה מאלט / ויסקי מולט (הבדלי הגיה)'
בירה מאלט / ויסקי מולט (הבדלי הגיה)
12/06/2004 | 19:31
16
לצפיה ב-'ידידי - איך הגעת לזה...'
ידידי - איך הגעת לזה...
13/06/2004 | 04:10
15
1
המאלט שממנו מכינים בירה (וגם "בירה" מאלט) והמאלט ממנו מכינים וויסקי הוא אותו מאלט, לא....?

או שההבדל בהגיה הוא בגלל המבטא הסקוטי?
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'המממ... האמת בויסקי מדובר במשו...'
המממ... האמת בויסקי מדובר במשו...
<< ההודעה הנוכחית
13/06/2004 | 04:27
14
אחר לחלוטין, סינגל מולט, אבקש מחבר שמתמחה לתת הסבר ואעתיק לך מחר
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'Single malt'
Single malt
13/06/2004 | 07:49
13
כלומר וויסקי שזוקק במבשלה אחת מסוג מאלט אחד בלבד. זאת בניגוד ל-blended whisky שמעורבב במבשלה לפני הביקבוק מכמה סוגי סינגל מאלט (לרוב מסוג נחות יותר) ולפעמים גם אלכוהול שלא יוצר משעורה...

Single malt: טאליסקר, גלן-ליווט, לאגאבולין.
blended whisky - ג'וני-וולקר, שיבאס-ריגאל, פיימוס גראוז, קאטי-סארק (ללמדך שבלנדד וויסקי לא חייבים תמיד להיות גרועים)

עד כמה שידוע לי, המאלט הוא אותו מאלט...
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'להבת חצות ידידי טונג'ין צודק'
להבת חצות ידידי טונג'ין צודק
13/06/2004 | 08:07
4
1
a ואחריו l מבוטא משהו כמו או אצלנו אם כי לא בדיוק (tall, all וכו')
בלנדד לא חייבים להיות גרועים, אבל אין כמו סינגל, ואם כבר סינגל אז אייל אוף אייליי בבקשה.
המאלט הוא אותו מאלט (מאלט שעורה כמובן) כל דבר אחר אינו ראוי לשתיה
אמנויות לחימה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אז בשני המקרים ההגיה היא דווקא...'
אז בשני המקרים ההגיה היא דווקא...
13/06/2004 | 15:59
3
מולט למיטב ידיעתי.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'אוקיי תתעלמו מזה עד שאקבל תשובה מ..'
אוקיי תתעלמו מזה עד שאקבל תשובה מ..
13/06/2004 | 16:03
1
מנהל פורום יין ואלכוהול
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'אוקיי מאלט ומולט תלוי בחלק העולם בו'
אוקיי מאלט ומולט תלוי בחלק העולם בו
13/06/2004 | 17:29
לצפיה ב-'ההגיה הזו לא קיימת בעברית ולכן חבל'
ההגיה הזו לא קיימת בעברית ולכן חבל
13/06/2004 | 17:54
לצפיה ב-'אישית אני מעדיף מהסינגל'ס את'
אישית אני מעדיף מהסינגל'ס את
13/06/2004 | 10:03
7
glenfiddich ממנו נותר לי בקבוק אחרון (שטיילים טובים הביאו לי מסקוטלנד), אבל גם שיבאס הולך טוב.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'|שיעול|תעשו לי טובה|שיעול|'
|שיעול|תעשו לי טובה|שיעול|
13/06/2004 | 10:20
1
1
יותר מדי עצמות במשקה הזה, נתקעות בגרון |שיעול||שיעול|

אפשר תה צמחים?
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'תה צמחים...מה אתה, נינג'ה...?'
תה צמחים...מה אתה, נינג'ה...?
13/06/2004 | 22:37
לצפיה ב-'דלית הגיע הזמן לזוז קדימה'
דלית הגיע הזמן לזוז קדימה
13/06/2004 | 10:26
4
אני ממליץ על bowmore או לפרויג כהתחלה ואם אתה מצליח לשים את הידיים שלך על בקבוק של אובן (oban) אשריך וטוב לך. אבל קשה להשיג אותו כרגע, מפאת אי יכולתה של במבשלה לעמוד בביקוש והעובדה שהם בשום פנים לא מוכנים להתפשר על איכות.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'bowmore '
bowmore
13/06/2004 | 11:10
כלומר מהפעם היחידה ששתיתי אותו.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'תודה, בביקור הבא אדע לאן לפנות'
תודה, בביקור הבא אדע לאן לפנות
13/06/2004 | 16:04
2
(להגיד במבשלה שנאגה שלח אותי?)
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'יש לי שני squere feet'
יש לי שני squere feet
13/06/2004 | 17:57
1
בלפרויג, אז אתה יכול לנסות שם
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'nage - אתה רציני אתה!'
nage - אתה רציני אתה!
14/06/2004 | 18:30
אני עוד זוכר את הקביעה שלנו לערב של אייקידו ואלכוהול... אני מתחיל לחשוב שאני אצטרך להביא איתי את הג'אק-דניאלס סינגל-בארל שעדיין עומד כאן על המדף...  נראה אם הוא יצליח להחזיק מעמד כל-כך הרבה זמן...   (מקווה שאני לא מעליב אותך עם בורבונים...)

נ.ב
מישהו יודע מה קרה לפרודו?  הוא היה אמור להיות הנהג....
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'אז זהו.... אחת קטנה וכבר'
אז זהו.... אחת קטנה וכבר
12/06/2004 | 21:21
3
הפכתי לשיכור של הפורום.

לא יפה.....אבל מי יודע, אולי סוף סוף יהיה בזכות זה מישהו מחברי הפורום שיוכל לבצע את סגנון השיכור כהלכה.חנן
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'לא לא לא '
לא לא לא
12/06/2004 | 23:16
1
זו לא היתה הכוונה כלל וכלל.
הכוונה היתה שאתה זה שיודע מה טוב לשתות.
לחיים
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'חייב להתוודות....'
חייב להתוודות....
13/06/2004 | 05:39
1
אני לא כל כך יודע מה לשתות.
אני רואה משהו אדום בכוס...אני שותה....לפעמים זה מצליח לפעמים אני אוכל אותה.

חנן
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'אם לא מתאים לך אני מתנדב בשמחה'
אם לא מתאים לך אני מתנדב בשמחה
12/06/2004 | 23:30
להיות השיכור של הפורם.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'How about'
How about
13/06/2004 | 02:36
6
לצפיה ב-'I think that is a tropical'
I think that is a tropical
13/06/2004 | 02:42
3
2

fruit juice and probably leaves no after effects.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'בלי האנג-אובר? תלוי מי שותה... '
בלי האנג-אובר? תלוי מי שותה...
13/06/2004 | 03:31
2
2
אני, למשל, מאלה שנכנסים לפאב, מתיישבים ליד הבאר ומבקשים מהברמן בהבעה קשוחה:

"תן לי בבקשה שוקו כפול. ושיהיה עם הרבה קצף!"

לכן מאד יכול להיות, שלגימה מהקוקטייל עליו המלצת - שעד כמה שאני יודע, דווקא מכיל טקילה - יגרום לי להתחיל לשיר באידיש...

אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'...Now THAT I'd like to see'
...Now THAT I'd like to see
13/06/2004 | 09:42
1
2
!Bartender, get him a double
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'I think the Greatful Dead'
I think the Greatful Dead
13/06/2004 | 11:45
1

used this inorder to relax between concerts-between meals and between everything else.I think they even wrote a song about it.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'i thing i remember someting about'
i thing i remember someting about
13/06/2004 | 21:47
Pigpen drinking JD&Coke between gigs... but i might be wrong, i'm after too mant brewskis myself now....
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'Walah'
Walah
12/06/2004 | 21:59

I am ready......judoka are helpless when they drink..
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'שאלה לגבי סדנאות'
שאלה לגבי סדנאות
13/06/2004 | 00:53
3
2
מאיזה גילאים אפשר להשתתף בסדנא, והאם צריך נסיון באומנות שאותה לומדים (או האומנויות) בסדנא?
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'לא צריך נסיון בשיטה כלשהי'
לא צריך נסיון בשיטה כלשהי
13/06/2004 | 01:00
2
1
היו גם אנשים בלי שום נסיון באמנויות לחימה.

לגבי גיל, היה שם נער בסביבות בר-מצווה, שהגיע עם אבא שלו.
הנער התאמן בכיף, האבא ישב ונהנה מכל רגע.
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'נער בן 15 יכול להגיע'
נער בן 15 יכול להגיע
13/06/2004 | 01:29
1
3
לסדנא, לבד?
אמנויות לחימה >>
לצפיה ב-'אני לא רואה סיבה שלא, אבל רק כדי'
אני לא רואה סיבה שלא, אבל רק כדי
13/06/2004 | 01:42
3
להיות בטוח, פשוט תרים טלפון ותשאל את המארגנים:
חווה, 054-6454530
אמנויות לחימה >>

הודעות אחרונות

07:34 | 20.02.20 אורחים בפורום
12:54 | 09.02.20 oshriv65
13:51 | 10.01.20 אורחים בפורום
10:59 | 10.12.19 amir_aikido
06:53 | 24.11.19 ש מים
13:46 | 13.11.19 ש מים
06:22 | 11.11.19 אורחים בפורום
11:28 | 27.10.19 ש מים
00:46 | 23.10.19 דיברגנט
09:59 | 22.10.19 ש מים
15:55 | 03.09.19 שמרית211
18:48 | 02.09.19 jkdtlv1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ