מה אתם הייתם עושים?

מה אני הייתי עושה קודם כל

דבר ראשון, לפני הכל, כמובן שהייתי מתקשר - הייתי מתקשר למורה שלי בשביל לספר לו שסוף סוף השיטה שלנו יעילה לרחוב, אשכרה! אחר כך, מן הסתם, אני שואב לו את כל הצ'י ישר ממקלעת השמש בשביל לאסוף יותר ויותר צ'י - בשביל לשבור אחר כך לבנים או לחילופין לחמם את הבית בחורף כי די קר לאחרונה. רק בסוף אני מתחבר בניק בדוי לפורום אמנויות לחימה ומספר על עלילותי המומצאות תחת הכותרת "תשמעו סיפור מצחיק".

לזה אתה קורא טרולי?!

אתה לא נותן לי מספיק קרדיט, מותק, אני הרבה יותר גרוע מזה

aikki freak

New member
אני נותן קרדיט ויותר כבוד

עם כל הכבוד תראה כבוד אני יותר ותיק ממך בפורום הזה. אני עוד כתבתי בפורום IOL ז"ל. אף פעם לא הייתי ציניקן כמוך.

aikki freak

New member
ואתה מכיר אותי דעלית

ומיבחנתי אני מסיים איתו את הדיון הלא מכובד הזה. אני נותן רק התייחסות למה ששאלתי ולתגובות רק למה ששאלתי ותו לא.

אגב, זו כבר התחזות לשמה

מילא ניק דומה, אין לי בעיה עם זה. אבל לטעון שאתה הוא הכותב האחר?

aikki freak

New member
עם קראת את ספר הסמוראים

גם הסמוראים חיפשו את פיתוח האופי והאישיות, לא פחות מאשר בעידן המודרני ואפילו אולי הרבה יותר. הסמוראים היו אנשים מעודנים, משכילים וייתכן שהרבה יותר מוסריים מהאנשים המודרניים שמשמידים עשרות אנשים בלחיצת כפתור. ישנם שני דברים שיכתימו את שמו של משרת והם: עושר וכבוד. אם משרת נשאר בנסיבות דחוקות, שמו לא יוכתם ולא ייפגע. היה פעם אדם מסויים שהיה פיקח מאוד, אולם היה זה חלק מאופיו, לראות תמיד את הנקודות השליליות של העבודות שהוטלו עליו. דבר כזה גורם לאדם להיות חסר כל תועלת. אם לא תכניס לראשך כבר מן ההתחלה כי העולם מלא במצבים לא נעימים, הרי התנהגותך תהיה ברובה עלובה ואחרים לא יאמינו לך. ואם אחרים לא מאמינים לך, הרי גם אם אתה אדם טוב, לא תצטיין בתכונות המהותיות המאפיינות אדם טוב, גם את זה ניתן לראות כפגם". כיום, אנו לא נושאים חרבות ולא חניתות, אבל רוח הסמוראי עדיין רלוונטית. אגב, אואשיבה או סנסאיי ראה עצמו כהתגלמות של רוח הסמוראי.

../images/Emo41.gifaikki freak, האם אתה טוען שאתה

הוא אייקי-פריק שהיה כותב בפורום אמנויות לחימה של IOL, ואח"כ כאן, עד לפני כמה שנים? כפיר?

denial is not just a river in egypt

השאלה שלך נענתה. אולי הגיע הזמן לפעול, לפני שאנשים שאינם מוותיקי הפורום המצויים בטלנובלה הזאת יפגעו ויוטעו. נחמדות נחמדות, אבל חאליק דאווין.

zappon

New member
בנטיים לך יס מאט שגיעות כטיב

שמזקירות תרול משויים. תפסיקו לחיות בסרטים, כל מה שתחשוב שתוכל לעשות או יהיה ברחוב ותחשוב על זה מראש יהיה לך במציאות את הדרך שהכי לא תצפה לו. הרגת אותי אוהד

pzirpim

New member
Wang Wei/Bird-Cry Creek../images/Emo32.gif

In our idleness, cinnamon blossoms fall. In night quiet, spring mountains stand empty. Moonrise startles mountain birds: here and there, cries in a spring gorge. (trans. David Hinton) בברכה
ו​

aikki freak

New member
התייחסות לחוק הספורט

חשוב לי לציין שהקורס של וינגייט הוא כיף ומרתק בגלל המורים הנפלאים שמעבירים אותו. אין מה לעשות הבירוקרטיה תמיד הורסת חלקה טובה. (אגב האם בסופו של דבר קאנצו קלוגר שבר את המונופול של וינגייט). בכל מה שקשור לביטוח...ובכן התייעצתי בעניין עם כמה אנשים והתשובה היא ברורה. אף ביטוח אינו תקף אם נעשתה עבירה על החוק. אף ביטוח לא יהיה תקף עבור נהג שנהג ללא רשיון או בשלילה. אני למדתי שלעולם לא לסמוך על המערכת שתעמוד לצידי ברגע הנחוץ. כשהדבר מגיע לעורכי דין ובתי משפט כל מיני ספקולציות עקלקלות נופלות מייד. יש חוק וברגע שאתה מפר אותו אתה נחשב כעבריין. מה יכול לקרות ניתן תרחיש אפשרי: מורה מלמד קבוצה קטנה הוא ניגש לרגע לדבר עם מישהו. פיתאום אחד התלמידים מועד, מפספס,דורך לא נכון,מבצע טכניקה לא טוב ונפצע. הוא בא לתבוע את הביטוח ומתגלה שהמורה לא ראשי לאמן ועבר על החוק והביטוח מסרב לשלם לתלמיד הפצוע את הביטוח אז התלמיד תובע את המורה בבית משפט. המורה יכול לקבל קנס ואם אין לא את הכסף לשלם זה גם מאסר. החוק הוא הסמכות העליונה! זה בדיוק כמו שתגיד שיש חברת ביטוח שמוכנה לפצות אותך על תאונה שעשית למרות שמעולם לא למדת נהיגה ואין לך רשיון חוקי. ואני חוזר ביטוח אינו תקף במידה ונעשתה עבירה על החוק. ישנן מכללות רבות בארץ שהן שלוחות של אוניברסיטאות בחו"ל שהתואר שהן מעניקות אינו מוכר על ידי משרד החינוך. כיום הגוף היחיד המוסמך מטעם המדינה להעניק תואר מדריך ספורט הוא מכון וינגייט. ככה פועלות טחנות הצדק, זה לא רק וינגייט, זה גם משרד החינוך ומשרד הספורט. אם לא יהיו מועמדים לקורסים יתחילו פשוט לאכוף את החוק. תאמין לי שאחרי שיצלבו איזה מורה או שניים במשפט ראווה כולם ירוצו לעשות את הקורס. עד היום עוד לא אכפו את החוק בצורה פעילה. עד ה11 בספטמבר איש לא האמין שמטוס נוסעים יוכל להתרסק על הפנטגון. אל תשכחו שמדובר בחוק ושסירוב לציית לחוק הוא עבירה פלילית!!! מה בעצם מונע ממשרד הספורט לגייס פקחים שיפשטו על מכוני שונים ויבדקו את תעודות המדריכים ויקנסו קנסות כבדים את אלו אשר אין תעודה כזו ברשותם זה שזה עוד לא קרה זה לא אומר כלום...

למעלה