סבא אריה עוזר מאמן MMA

SABA ARIE 01

New member
סבא אריה עוזר מאמן MMA

שלום חברים לוחמי MMA בדרך כלל אני מצלם הפעם סאנסה עומר תפס אותי עם המצלמה שלי , בגלל שהוא חובב ואינו מכיר אותה יצא מהשיצא - כן זו אדגר לא פשוט
עבורי ללמד ילדי ישראל הקשוחים ,חכמים וטובי לב אומנות לחמה , כעת היה בקרוב בן 79 הפעילות שלי היא יותר חינוכי , משמעת , חוקי MMA , התנאגות כלפי חברים ובאתם למצבים , דרוש הרבה סבלנות וזה יש לי עד מאדים
המאמן הוא סאנסה עומר לוי אשדודי - מתנ"ס תיקוותנו קרן ילדנו אזור ב'
אני מאחל לכולם שבת שלום מלא שמש ושלג
אוס
סבא אריה

SABA ARIE 01

New member
שלום חברים , סבא אריה פונה לכל הגולשים כאן לעזרה

ידידים יקרים שלום רב , כן סבא אריה פונה עלכם להתגייס לפורום ," שואה אנצרה ותיעוד " לשם הצלה הפורום , לפני כחודשיים קבלתי מינוי סגן מנהל הפורום , אשמח מאוד מאוד מאוד לקבל תגובות מכם , מה לא טוב ומה טוב
מראש אלפי תודות
אוס
סאמפאי סבא אריה

בתמונה - סאנסה עומר לוי -אשדוד

SABA ARIE 01

New member
זה היה לפני + - 15 שנה באשדוד

שלום ידידים, אלכתי לשותת ביוטוב ושם מצאתי הוידאו שלי זה היה בחוג של סאנסה גדי בן זימרא אז עדיין הייתי קצת בכושר ,נו השנים עברים ולא חוזרים אבל הזכרונות אינם נמחכים
אני מאחל לכולם הטוב שבעולם
אוס
סבא אריה

SABA ARIE 01

New member
תשובה לידיד

ידידי שלום רב בקיצור כעת אני מבטיח הסיפור במלוא אז אני אשב והתרכז לכתיבה הגב תודה על השאלה .

יליד בלגיה 1940 ניצול שואה כילד מוסתר - בגיל 12ּּ+- התחלתי באימוןCATCH AND CAN - תפוס כיכולתך - במגביל לאימוני כדורגל - בניסיון לביתע פנדל , המיגרש היה בוצי בגלל הגשם , רגלי פיספס הכדור וקרעתי הגיד שמחבר העליון לאגם - זה לקח לי 6 חודשים לחזור על עצמי - מכאן הפסקתי כול פעולות ספורט
המשך בקרוב מאוד
אוס
סבא אריה

ש מים

New member
אם החשבון שלי נכון, אז היית בן 64

כאשר צילמו את הסרטון שלך על המזרון...
גיל מכובד. אני מקווה שתמשיך להתאמן וללמוד. עד 120. הלימוד הוא לכל החיים. אף פעם לא מגיעים לטופ.

למעלה