שאלה לגבי מספר אימונים/שעות בשבוע לילדה כבת 2.5?

shagy2dup

New member
שאלה לגבי מספר אימונים/שעות בשבוע לילדה כבת 2.5?

מצאתי מקום שמעביר שיעורי טאיקוונדו החל מגיל 2.5....ברור לי שהאימונים בנויים ברמה של משחק ובגיל הזה לא ממש נלחמים או לומדים כרגע משהו מסובך.

לפי מה שהבנתי נערכים לקבוצת הגיל הנ"ל 2 שיעורים בשבוע (משך כל שיעור 40-45 דקות). מאחר ואני מתלבט האם לרשום את בתי אני תוהה האם 2 שיעורים בשבוע הם יותר מידי עבור פעוט/ה בגיל 2.5?

תודה !

ש מים

New member
אל תתפשר!

אני שמעתי על מקום שמאמנים עוברים, החל מהחודש ה-4 להריון. לך על זה!
ואם אתה רציני ולא מחפש לצחוק: ילד בגיל 2.5 צריך ללמוד ללכת ולשחק ולא ללכת ל-"שיעורי טקוונדו" או כל "עלק" אמנות לחימה אחרת.

shagy2dup

New member
תודה, השיעורים הם בסגנון משחק ולמרות זאת לא ענית על השאלה...

ולשמחתי הבת שלי יודעת לשחק , בין אם זה לבד עם הבובות או כל משחק אחר שיש לה בבית או עם ילדים אחרים..

ש מים

New member
שתשחק עד שימאס לה

אני לא הייתי שולח תינוק בגיל כזה לשום "חוג לחימה". ואם זה משהו כמו ריתמיקה או משחק אחר - אני סומך על המורה.
ואגב, אם זה "משחק", כמו שאתה אומר, אז למה לקרא לזה טקוונדו? כי זה יותר "סקסי"? כי זה יותר מפתה את ההורים?

shagy2dup

New member
היום יש נטיה לקרוא לכל דבר בשמות כמו התעמלות לפעוטות....

רבעק אין קשר בין התעמלות למה שפעוטות עושים....
בלי קשר , תינוק זה עד גיל שנה, אחרי הגיל הזה הם נקראים פעוטות...

ובנימה רצינית יותר, לפי הדעה שלך למה לקרוא לג'ודו כאשר הוא מועבר בגיל 3 ג'ודו?זה הרי אוסף של קפיצות, ריצות, וכיוצא בזה....והדבר חוזר על עצמו גם בגיל 4 פחות או יותר...
בגילאים 5 ומעלה כבר זה שונה...ושם אולי כן אפשר לקרקוא לילד או לחוג בשמו..

בסופו של דבר כל חוג שיקרא איך שיקרא אמור לתת לפעוט בגיל הזה (או לחזק) יכולת משמעת, קורדינציה וכיוצא בזה, וזה מה שחשוב..

shagy2dup

New member
מאחר והדקויות עושים לך את זה אני אנסה את השאלה בצורה אחרת

האם ביצוע של חוג (כזה או אחר, מבחינתי אפילו חוג ריקוד על מוט) 2 פעמים בשבוע במשך 45 דקות כל פעם הוא משהו שהוא יותר מידי לפעוטות בגילאים 2.5?

מצטער שהשאלה לא קשורה לאומנויות לחימה , כי מה לעשות ..הפורום של ריקודי מוט לא משתף פעולה...

תודה !

למעלה