אומנויות לחימה למבוגרים

ארזאדלר

New member
אומנויות לחימה למבוגרים

שלום חברים,

אומנות לחימה מומלצת למבוגרים (ללא ניסיון) באזור השרון?

*עדיפות לשעות הערב המאוחרות

תודה

ש מים

New member
ג'ודו, יונה מלניק, מושב ירקונה

זה מה שאני מכיר (ואוהב), אבל אני בטוח שיש עוד. תלוי מה אתה מחפש ואוהב ואיפה.

duckms

New member
בפעם האחרונה שהייתי אצל יונה זה לא מקום למתחיל בג'ודו

אלא למי שהתאמן בעבר.אם הוא לא יודע ליפול הוא יפצע

ש מים

New member
יש לו גם קבוצות מתחילים

בזמן שאני התאמנתי אצלו אני זוכר שהגיעו לקבוצה שלנו תלמידים מתחילים (מבוגרים). לדעתי הם הגיעו מקבוצה של מתחילים שיונה לימד.

amir_aikido

New member
קורינדו אייקידו בהוד-השרון

לא כתבת איזה גיל נחשב למבוגרים בעינייך :-.
אם הכוונה ב"מבוגרים" היא ל"לא נוער", יש אינספור אפשרויות.
אם אתה מחפש קבוצה בראש מבוגר, במובן של העדפת שכל על כוח, וכו' - זה לא אותו הדבר, וההמלצות יותר מוגבלות.
ואם אתה מחפש לאנשים מבוגרים עד כדי מוגבלות בתנועה - זה דבר שלישי
&nbsp
&nbsp
לקבוצה השנייה - "ראש מבוגר", מחשבה על פרקטיות מחד, אבל עם אגרסיביות מוגבלת ונכונות מאוד מוגבלת לספוג, אני מאוד ממליץ על "קורינדו אייקידו" (חפש כאן בפורום), ספציפית בהוד השרון, יש קבוצה בבי"ס הדמוקרטי, שבימי שני מלמד שלמה דוד (מורה מאוד וותיק ומוערך גם כאן בפורום, חפש).
&nbsp
אמיר
&nbsp
&nbsp

ashigara

New member
אייקידו במסגרת הדוג'ו של אלי לרמן בשרון

אלי לרמן (דאן 6, אייקידו אייקיקאי) מוביל דוג'ו גדול עם מספר סניפים באיזור השרון: http://www.aikidocenter.co.il/classes-schedule/
בעיון בלוח האימונים מצאתי שבחלק מהסניפים מתקיימים אימונים שמתחילים ב- 20:30 ואפילו ב- 21:00, כך שנראה שתוכל להתאמן איתם בשעות הערב המאוחרות.
מהפעמים שזכיתי להתאמן עם אלי לרמן התרשמתי שהוא מורה עם רקע עמוק באיקידו ולצד זה הוא גם איש צנוע, נעים ואדיב. הנעימות, האדיבות הם תכונות שמתארות יפה לא מעט מהמתאמנים בדוג'ו שלו, איתם זכיתי פה ושם להצליב ידיים.
יש לא מעט מתאמנים בדוג'ו שלו שהתחילו להתאמן בגיל מבוגר וכשאנחנו נפגשים בסדנאות אני שמח לגלות שהם מתמידים ומגיעים להישגים יפים.

brsh30

New member
קרב מגן ישראלי

שלום לך. אני מאמן קרב מגן ישראלי בפתח תקווה. ימים שני ורביעי 21:00-22:30
ליצירת קשר
ברק שפירא 0523409192
www.barak-kami.com

למעלה