מכונים ומורים איכותיים ומומלצים

tal medina

New member
מכונים ומורים איכותיים ומומלצים

שבוע טוב, נייד עם רכב מאזור הצפון, מוכן לנסוע גם קצת רחוק עד אזור המרכז והסביבה וירושלים זה המקסימום, על מנת לנסות שיטות חדשות ולעשות שיעורי ניסיון אצל מורים ושיטות חדשות,כדי לבחור מקום אחד או לשלב, אני חגורה שחורה בג'ודו וחומה באקבאן בנינג'יצו אחרי פרישה כתוצאה מפציעה, אז אחרי המון שנים שלא דרכתי על המזרן ישלי עודף מרץ, חזרתי משיקום בהצלחה, למזלי אין שום פגיעה

מחפש להתנסות:
בקראטה מסוגים שונים(לא מגע מלא)
, ג'יו ג'יטסו ברזילאי
, ג'ו ג'וטסו יפני,
אומנויות לחימה סיניות פנימיות רכות שונות
, קונג פו סוגים שונים(ללא סלטות וגלגלונים)
אומנויות לחימה יפניות אחרות, שמות לדוגמא שעולות לי אייקיג'יטסו, דאיטו -ריו וכו, זה רק סתם דוגמא
אומנויות לחימה קוריאניות

אם יש כאלו שיוכלו לעזור ולהזרים שמות ופרטים כגון טלפון של המורה כתובת מלאה ואתר, קודם באזור הצפון ואחר כך אזור המרכז וירושלים והסביבה, בתודה לעוזרים אודה מראש.מה יש לנו חדש בארץ?
חשבתי בעבר לנסות להתאמן אצל מאמן ברזילאי בשם גבריאל קיטובר אבל הוא נעלם מהאופק וחזר לברזיל כנראה

. כנס בפורום ללוחות ותראה רשימות מורים.

orengar78

New member
אתה מוזמן להגיע אלי בלהבות הבשן, גליל עליון

שמי אורן גרצמן, מדריך לנינג'יצו (לא אקבן - אבל כולנו משפחה אחת). אני מאמן כרגע קבוצת מבוגרים בשנות ה-30 וה-40 לחייהם פעמיים בשבוע. אישית אני חושב שנינג'יצו זה לכל החיים... אבל אני משוחד.
אתה מוזמן לדבר איתי 0542142072
ולהתרשם מהאתר של הקבוצה: [URL='http://www.heikou-dojo.com']www.heikou-dojo.com[/URL]
בהצלחה בכל דרך שתפנה!

ש מים

New member
בודו-טאיג'וצו (משולב בג'ודו) בגבעת-עדה

ג'ודו "מסורתי", לא תחרותי, ובודו-טאיג'וצו "ברוח היפנית".
אווירה משפחתית, איכותית, לומדת ולגמרי לא תחרותית.
אתה מוזמן לנסיון.
shaibudo.wix.com/caracal

amir_aikido

New member
מורים ששווה לך לבדוק כנראה

להלן רשימה חלקית של מורים שכנראה שכדאי לך לבדוק, הרשימה לא מסודרת, והיא בעיקר מתייחסת לאזור המרכז. לא בטוח שכולם פה עדיין מלמדים, אבל מי שכן, כנראה ששווה לפחות ביקור וחלקם גם עשור של אימונים. נתחיל במורים היותר וותיקים ונעבור אח"כ ל"צעירים":
&nbsp
שלמה דוד - בדגש על קורינדו אייקידו, המורה שלי ולכן הראשון

דני ווקסמן - "let go judo"
אבי מוריה - שינג-אי
זאב פוקס - בה גוואה
איגור זקאשנסקי - ווינג-צ'ון
אפי (קראטה שיטוריו - חיפה),
איציק כהן (קראטה שיטוריו - מרכז ת"א),
רוני קלוגר (קראטה ג'וגו ריו - פתח תקווה),
&nbsp
מורים קצת פחות וותיקים (רק כ- 30 שנות נסיון):
ג'ון אסקודרו (ארניס)
בן טל שחר (קונג-פו בהגדרתו הרחבה)
נועם קוט (ווינג-צ'ון, מחיפה, לא פגשתי אבל היו שהמליצו עליו בחום)
דוב ינאי
&nbsp
&nbsp
אני לפחות התרשמתי שכ"א מהם מומחה לתחומו מצד אחד ובעל אופי שונה למדי מהשני, כך שסביר מאוד שאותו מורה שימצא מאוד חן בעיני תלמיד אחד, לא יתאים לאחר.
&nbsp

אמיר

tal medina

New member
תשובות ועדכון ואם אפשר עוד המלצות למורים

שמים תודה על העזרה אבל אם לא ציינתי, אני לא מעוניין בג'ודו, די סיוט מהפציעה(או נינג'יצו), רוצה משהו קצת חדש שיכול להזכיר את מה שלמדתי, לזה אין בעיה

אני לא מצליח למצוא את הלוח מורים בפורום, הכרתי אותו בעבר ולא נראלי שהוא כל כך עדכני, המורים החדשים וכאלו שמתאזרחים, מהגרים בטח לא נוספו לשם

חרשתי את כל חוג וחוגל והמון שם כבר לא עדכני, מעניין למה האתר הזה לא עושה קצת סדר

ש מים

New member
מה שלמדת...

אני לא ממש יודע "מה למדת", אבל קח בחשבון שגם אם השם דומה, אינו זה אומר שאת אותו דבר תלמד גם במקומות אחרים ואצל מורים אחרים (מה-גם שלפי מה שאני מבין יש הבדל עצום בין אופי - וככל הנראה גם חומר - העבודה באקבן לבוג'ינקן, וממש לא מדובר על "אותה משפחה", בניגוד לנאמר למעלה...).

orengar78

New member
אנחנו כולנו אותה משפחה... גם אם יש גישות שונות
- טל...

אני לא יודע איפה אתה בצפון אבל הייתי שמח אפ היית מגיע לאימון ניסיון, נזק זה בטח לא יעשה לך... בהצלחה!

ש מים

New member
הסאקה עלי! בתנאי שהסדר מתקיים ב-Noda

והרב הוא "בעל השיער הסגול" מק"ק ברדיצ'ב.

ש מים

New member
תיקון קטן: דני ווקסמן מלמד נינג'וצו

דני מלמד את הג'ודו (יש לציין: "חלקית", כי למי שמחפש ג'ודו מלא, נטו, אמליץ לנסות את סנסיי יונה מלניק בהוד-השרון) למטרות אחרות ובאופן שנועד להוביל לאותן מטרות. העיקר אצל דני זה הנינג'וצו (וכמובן ה-Zen).

למעלה