מה דעתכם על מדריך שמעשן?

ש מים

New member
שילוב מנצח!

Shamy

New member
שמע...שי חי הוא "טיפוס"

לא שיש לי משהו נגדו...אבל אני לא חושבת שהוא מקור לדוגמה טובה לשפוט לפיה פשוט כי הוא מאוד "טיפוס"..הוא מאוד לא "מיינסטרימי" בהתנהגות שלו,זה לא רע אבל זה מה שהוא. לדעתי עישון וספורט לא צריכים לבוא ביחד.עישון זה לא כדאי לאף אחד נקודה. עם זאת,ברור לי כי הרבה מאוד אנשים מעשנים גם אומני לחימה ...שיעשנו בכיף שלהם..רק לא לידי שאני לא אסבול מעישון פאסיבי. דרך אגב גיליתי שיש לי עכשיו קרע מינסקוס וכנראה פריקת פיקה :-( קרה לפני חודשיים באימון mma (בעיטה שהסתובבה לא נכון) אני בלחץ נוראי כי אני לא חושבת שאחרי קרע כזה ושבר בפיקה אפשר לחזור לעשות ספורט..לעולם...בא לי למות מרב עצב...(עדיין בבירורים אורטופדיים) והאורטופד לא נראה אופטימי ..איך לעזעזל...7 שנים לא קרה לי כלום בספורט איך זה קורה!

דיברגנט חדש

Well-known member
כן, הבנתי גם שיש עליו המון סרטונים ברשת שהוא חוטף מכות למרות

הדאן 5 שלו.

כפי שחשבתי: מטרתך ללכלך על שי חי סנסיי

גילוי נאות: שי חי סנסיי ואני ידידים טובים. אני מעריך אותו הערכה עצומה על כל פועלו בתחום הקראטה ומעבר לזה.

אז הוא מעשן... והוא ״חטף מכות״... ואו. חייבים לתפוס ולשלוח אותו לבית המשפט לפשעים בינלאומיים בהאג. הוא ממש סכנה לציבור בהיקף עולמי.

אתה לעומת זאת אדם טהור, אינך מעשן ואינך מנצל עובדי עולם שלישי, ומסתתר מאחורי שם בדוי ומשתמש במקלדת שלך ללכלך ולהכפיש את שמו.

מאחל לך המשך צפיה מהנה באח הגדול. לשמחתי אינני נמנה עם צופי התכנית המוזרה הזו.

דיברגנט חדש

Well-known member
גם אני לא, אך מה לעשות שבפרסומות מראים קטעים משם?

אם מטרתי הייתה ללכלך עליו, הייתי פותח את השרשור עם שמו וכפי שראית לא הזכרתי את שמו אף לא פעם אחת.
&nbsp
לגבי הנדון, הוא אדם חם מזג ובלי חוסר שליטה עצמית, כך שנראה שהוא לא הפנים כלום ממה שלמד ביפן.

אל תמותי עדיין...

אפשר גם במצבך - להשתקם ולחזור לאימונים. מבטיח.
אגב, אני מכיר את שי חי לפחות עשור: הוא בחור עם אומץ, יושר, הומור עצמי וכשרון רב לאמנויות לחימה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אז איך אתה מסביר את החוסר איפוק שלו שמנוגד לתורת הלחימה?

שליטה עצמית היא ה-'א' 'ב' של כל תורת לחימה!

מורה נשפט בראש ובראשונה...

ע"י יכולתו "להגיע" אל התלמיד הממוצע. כל השאר - ערך מוסף בלבד.

דיברגנט חדש

Well-known member
ראיינו עכשיו בתכנית "חי בלילה" את המאסטר שלו והוא דיי זלזל

בו בעדינות היפנית ואמר שהיה "עדיף שיתרכז בקראטה" ושלא ילך לתכנית TV.

דיגברט, get a life

ויכוח על תורשה מול סביבה, התחממות גלובאלית ושאר הסברים, תירוצים ופרשנות - אינם משנים את התוצאה:
שי חי הוא שיחת השעה
ואמן הלחימה הכי מתוקשר ומפורסם בארץ, בימים אלו.

לי - זה בכלל לא מפריע. זה לא קשור אלי בשום אופן... אני עסוק ב-
שלי...
לך ולאחרים לעשות את אותו הדבר. זה בריא יותר לכבד.

אני לא אומר לפרגן
, חס וחלילה
...

Shamy

New member
תודה

וכמו שאמרתי..אני לא מכירה אותו! לכן אני לא יכולה לשפוט אותו..וגם אם הייתי מכירה אותו...אני לא רוצה לשפוט אף אחד..זה עושים רק בבית משפט...

כתבתי..כך או כך עישון זה לא כ"כ משנה העיקר שלא יעשנו לידי...

ותודה רבה על התגובה אני כבר חודשיים מחוץ לדוג'ו אפילו ריצה לא מסוגלת.גם הליכה מהירה אני לא יכולה..אני מאוד מאוכזבת מעצמי..לפני גיל 30 וכבר פציעת ספורט רצינית שכזו??

גילך
עומד לך ליתרון. צעירים מחלימים
מהר יותר

היוועצי במספר מומחים והתחילי שיקום מדורג, סבלני והכי חשוב - אופטימי
.
נדבר עוד שנה - כשתיהי במקום אחר לגמרי.

orell

New member
מה הקשר בכלל?

החיים האישיים של המורה הם לא עניינו של אף אחד, הוא לא מעשן הרי בתוך האולם בזמן אימון (או שכן?!)
החיים הפרטיים שלו זה עניינו.
אם הוא מלמד טוב מעביר טוב את החומר מתיחס בכבוד לתלמידים אז זה לא אמור לשנות

דיברגנט חדש

Well-known member
הנה ההוכחה שדבר גורר דבר

מתאמנים על שי חי: "הוא בן אדם חרא ובוגד"
חודשיים וחצי אחרי יציאתו מבית "האח הגדול", שי חי מוצא עצמו שוב בלב שערורייה, כאשר מתאמנים ומאמנים ממכון הקארטה שלו יוצאים נגדו לאחר שהחמיץ שיעורים, פיטר מאמנים ולבסוף הודיע על סגירת המכון: "הוא בגד בנו, השתן עלה לנו לראש".

למעלה