אימונים באוויר פתוח

anyname2u

New member
אימונים באוויר פתוח

היי יש מאמנים שמאמנים באוויר פתוח, בגנים, רציתי לדעת מה אתם חושבים על זה ואם כדאי להרשם?

אימון בחוץ

אם נשים בצד את העובדה שהדבר ממש מסורתי במקומות כמו פיליפינים, סין ואחרים
הרי שזה ממש זול
...
מורה המלמד קבוצה קטנה ימצא עצמו משקיע
יותר ממה שהוא משתכר אם ישלם על מקום סגור.
על המורה לוודא כי סביבת האימונים בטיחותית הן לתלמידים והן לסובבים.
אי לכך, השיקול שלך האם להרשם אינו צריך לדעתי להיות "תלוי סביבה"...

orengar78

New member
בתור שיקול יחיד האם להירשם לקבוצה או לא אין לזה משמעות

אני אישית התאמנתי במשך כמה שנים בחוץ ומאוד נהניתי, כמו שנהניתי גם מאימונים במקומות סגורים. כיום אני מדריך קבוצה ומשתדל לבצע אימון אחד בחוץ כל חודש כי התחושה בחוץ היא אחרת מאשר בתוך מבנה ויש גם יותר מרחב תמרון פיזי. אם החיבור שלך למדריך טוב ואתה נהנה ממה שעושים זה לא משנה חוץ או פנים - העיקר שתיהנה..
שיהיה בהצלחה!

orengar78

New member
זה כבר משהו בינך לבין עצמך - קודם כל חשוב שתרגיש נוח

תרגיש נוח עם מה שאתה עושה ואיפה ועם מי אתה מתאמן. אם תתחיל להתאמן במשהו, לא משנה מה, ובשלב מסוים יהיו גם אימונים בחוץ תתמודד בבוא הזמן. אם אתה מרגיש רתיעה ראשונית מקבוצה שמתאמנת רק בחוץ יש לזה משמעות בבחירת מסגרת האימון. בכל מקרה שיהיה בהצלחה שוב.

CRAZY BOLI

New member
מניסיוני

אני מאמן גם באולם וגם בחוץ, לכל שטח יש את היתרונות והחסרונות.
אם אין לך בעיה להתאמן בקור או גשם או בחום (בערב בקיץ) אז להתאמן בחוץ לא יגביל אותך.
להירשם ? חכה עם זה, לך לשיעורי ניסיון ותראה אם מתאים לך.
בהצלחה.

ש מים

New member
תלוי בשיטה

אני מסכים עם כל קודמי, אבל רוצה להוסיף נקודה:
יש שיטות שבהן אימון בטבע הנו "חלק אינטגראלי ובסיסי מהקניית השיטה". כך למשל בבודו-טאיג'וצו (נינג'וצו). מנסיוני ולגישת השיטה, האימון תורם הרבה מאוד ליכולות ולכישורים הנדרשים מהעוסקים בשיטה. לעומת זאת, יש שיטות אחרות בהן נדרשים תנאים מיוחדים - למשל בכל נושאי הבטיחות (ג'ודו למשל, המחייב הטלות, ולכן נדרש משטח רך לספיגת עוצמת הנפילה).
לכן:
  1. תלוי בשיטה.
  2. תלוי בסביבה/מרחב האימון (מנסיוני, אין מניעה לערוך אימוני ג'ודו בחחוץ, בתנאי שמדובר במשטח מתאים - דשא רך למשל - ובאימון בעצימות ההולמת את סוג המשטח).
  3. "כדאי להירשם" - כמו תמיד - תלוי במאמן.
בהצלחה.

למעלה