קרב מגע מלא או קראטה קיוקושין

• פותח הנושא nn80
  • פורסם בתאריך
מתוך כל 3 שעות 0.5 שעת קרבות זה בסדר גמור.

הדרגה של המורה חסרת חשיבות לחלוטין.

אבל ממש לחלוטין.

מוסיף משהו...

כמו שאמרו, הדרגה לא חשובה ואם אתה מתחבר למאמן זה הכי חשוב.
בנוסף - ברגע שאתה יודע מי המאמן שלו (ורונן כץ הוא מאמן טוב מאוד), אז אתה יודע שיש הכוונה ו"גב" שדואגים שהאימונים עם ערך וקשורים באופן הדוק לשיטה.
חצי שעה קרבות בכל שבוע זו כמות מכובדת בהחלט.

man332

New member
יש לי מסקנות חלקיות ...,קצת מתוסכל

טוב אז נכון שאני מתאמן רק מספר שבועות בקראטה קיוקושין , אבל נראה לי שאני מתחיל להבין שאם אני רוצה כלים פרקטיים להגנה עצמית בחיי היום יום,זה ייקח הרבה מאד
זמן (שניםםםם)
מאידך חבר שלי התחיל ללמוד קרב מגע מהתקופה שאני התחלתי ללמוד קראטה קיוקושין , והוא רכש הרבה יותר כלים מעשיים , כלומר אם מישהו תוקף אותו ברחוב הוא יידע מה לעשות, להבדיל
ממה שאני למדתי שאני לא אדע (אולי תרגלתי כל התקופה הזאת במשך 15 דק הגנה מאגרוף למשל)..
אני כן רואה שאני משתפר בגמישות ואולי בכח בבעיטה קצת ... אבל לדעתי אם רוצים לראות באמת פרקטיקה צריכים להשקיע הרבה מאד זמן (שניםםם) וזה לא תמיד ניתן בגילאים מבוגרים עם ילדים קטנים ..
סתם פרקתי תסכול קצת ... אשמח לעצות ..

amir_aikido

New member
לדעתי אתה מפספס משהו מהותי

להגיב נכון תחת לחץ זה דבר לא פשוט, החבר שלך אותי תרגל הרבה טכניקות, אבל בכלל לא בטוח שהוא באמת רכש יכולת חדשה במהירות כמו שנדמה.
&nbsp
לסמן אגרוף/בעיטה באוויר זה קל, לתת אגרוף חזק או בעיטה חזקה, למטרה נעה, זה קשה מאוד.
לשחרר יד כשהצד השני רק רוצה להחזיק אותה ולא בטוח למה, זה קל, לשחרר יד ממישהו שהתפיסה היא רק שלב אחד מתקיפה זה משהו מעט אחר ...
&nbsp
אמיר

למעלה