קניות טוקיו ובנגקוק

Frodo51

New member
קניות טוקיו ובנגקוק

שלום, חדשה פה :)
אני מתאמנת בנינג'יטסו קרוב לשנתיים וכפי שהכותרת מספרת אני טסה לבנגקוק וטוקיו.
חרשתי קצת בחיפוש על טוקיו וגם בנגוק ולמעט אזכור קטן פה או שם לא מצאתי את אשר חיפשתי
ועל כן פונה אליכם בעזרה.
אני מחפשת לקנות ציוד: כפפות, מגנים לרגליים בוקן ואולי בו, והכי חשוב חרב חדה (!).
לדעתי דווקא בנגקוק תהיה זולה יותר בעניין המיגון ,אבל אולי אני טועה?
המקלות והחרב זה כמובן טוקיו.
האם יש בנמצא מישהו שמכיר חנות זו או אחרת שיכול להמליץ לבקר בה?
מצאתי בנתיים בגוגל ארבע חנויות בטוקיו אבל אשמח לשמוע המלצות ממישהו שהיה שם.
אני גם זוכרת שקראתי שיש כאן מישהו שחי בטוקיו אבל אולי אני עושה סלט פירות מרוב חיפושים ��
לגבי בנגקוק בנתיים לא מצאתי כלום :/
אשמח לכל עזרה ועצות שיש
המון תודה!!!!

levitom

New member
תשכחי מלהוציא חרב חדה מיפן

אלו שמיועדות לאמנויות לחימה מתחילות מ5000 דולר, ויצוא לחו"ל דורש בורוקרטיה שלוקחת חודש. ככלל, אם את מתאמנת פחות משנתיים לא מומלץ להתאמן עם חרב חדה.
מגני רגליים וכפפות תמצאי יותר בתאילנד, בו ובוקן יהיו בהרבה חנויות ביפן, אם בטוקיו אז יש את shobu do sangyo בsanchome, ממש ליד הtokyo dome. החנות האהובה עליי נקראת sakura-ya, אבל היא איכותית מאוד ולכן יקרה. שכחתי כתובת מדויקת אבל זה אצלי איפשהו.
&nbsp
אם את מחפשת חרב מתכת תוצרת יפן להתאמן איתה, צרי איתי קשר. יש לי פה מגוון די גדול, כולל חדות. מקסימום יתן לך קצת יותר מושג על מה שאת מחפשת :)

Frodo51

New member
זה לא כל כך שחור ולבן

אני מסכימה, יש חרבות שאכן להוציא מצריך אישור מיוחד, לפחות אלו שמוגדרות ביפן כאוצר לאומי.
גם אישור ניתן להוציא בפחות זמן, אבל אלו כפי שציינת אכן מאוד יקרות.
נקודת המוצא שלי היא שאחזור ללא חרב, אבל זה לא אומר שלא צריכה לחפש :)
ולכן גם הכנתי מראש אישור הכנסה של חרב חדה ארצה, שאם במקרה אמצא היא לא תוחרם בחזרה.
היה ולא אמצא שם תמיד יש אפשרות לחפש כאן.
פשוט כאן זה יותר מצומצם.
הבעיה שלי היא הגובה בעיקר, מרבית החרבות שראיתי בארץ ארוכות מדי בשבילי.

בכל מקרה תודה על העזרה, אסתכל כבר עכשיו על המקומות שרשמת.

levitom

New member
זה מאוד שחור ולבן.

כ-ל חרב חייבת ברישום חוקי במשרד התרבות, ומי שמעוניין לייצא חרב חייב להחזיר את התעודה (שבתוך יפן נמצאת תמיד עם החרב) אליהם. זה תהליך שמתקיים אחת לשבועיים שלושה בערך, דורש התרוצצות מול כמה משרדים וכמובן יפנית ברמה טובה. חרבות שבמעמד אוצר לאומי לא ניתן להוציא מיפן.
גם לא תמצאי חרב במצב ראוי לאימון (לא כל להב טוב לכל אימון, ובוודאי שלא כל סוג חלקים ראוי לאימון) בפחות מ4-6 אלף דולר. בחנויות בד"כ מחזיקים מ6000 דולר ומעלה.
זאת אני כותב בהתבסס על ניסיון של קרוב לעשור בייבוא חרבות מיפן.
&nbsp
לגבי המצוי בארץ, והתאימות אלייך- דברי איתי. יש לי ניסיון עשיר בשיטות חרב והיכרות עם הרבה שיטות אחרות. אני בטוח שנוכל למצוא עבורך משהו מתאים, איכותי ובתקציב שפוי. יתכן אפילו שאני מכיר את המורה שלך...

נרדשים אישורים מיוחדים ליבוא חרב חדה

המכס יחרים לך אותה אם לא יהיה לך אישור (מראש).

RoyceGracie

New member
בבנקוק יש המון ציוד מוי תאי

במחירים מאד משתנים. יש מחוץ לאיצטדיון לומפיני המון דוכנים שמוכרים. יש גם ב"קוואסן" (איפה שכל הישראלים והתיירים) דיי ביוקר אבל. יש ב WEEKEND MARKET שכשמו הוא - פתוח רק בסופ"ש אבל זה שוק ממש נהדר וזול עם הרבה דברים. רכשתי שם מכנסיים מעולות של מוי תאי וכפפות TWINS בעשירית ממה שהיה עולה בארץ. יש גם את קניון PLATINUM (אבל כדי שיבינו צריך לשאול אותם איפה זה "פאטינום") ששם יש המון בגדים וגם ציוד. לגבי מקומות ייעודיים - קשה לי לומר. מציע לך לשאול תאילנדי בטוריסט אינפורמיישן, התאילנדים, יש להם קושי בלהבין עניין. את עלולה לשאול תאילנדי לאיפה את יכולה להשיג ציוד כזה והוא יקח אותך לחנות הכי תיירותית שיש במחירים של איסלנד.
&nbsp
&nbsp

למעלה