בדיקת ENG האם מישהו עשה?

ענת 35

New member
בדיקת ENG האם מישהו עשה?

הומלץ לי על ידי הרופא לעשות את הבדיקה הזו האם מישהו עשה? האם זו בדיקה קשה ? הבנתי שזה גורם לסחרחורת רצינית האם זה עובר אחרי הבדיקה? תודה ענת

קרן בא

New member
עשיתי eng

הי ענת הבדיקה לא הכי נעימה . החלק הראשון והקליל יותר הוא נעשה בשכישה על כיסא עם משקפיים מיוחדות שאת צריכה לעקוב אחרי כל מיני דברים מרצדים וזה החלק הפשוט. החלק השני והפחות סימפטי הוא החדרת מים לאוזן פעם קרים ופעם חמימים בכל אוזן וכל פעם כזו יוצרת סחרחורת שאז בעצם בודקים את תפקוד המערכת הוסטיבולרית, זה לא הכי נעים אבל לא נורא, יש הפסקה בין פעם לפעם וסחרחורות עוברות די מהר, יש מי שמשגיח וכדאי לבוא עם מלווה במידה ולא תוכלי לנהוג. אל תוותרי על הבדיקה בגלל פחד, צריך להתמודד וזה עובר.

zs1957

New member
ברוך בואך לפורום ענת 35

שלום רב ענת, אני עשיתי בדיקת ENG פעמיים , אל תוותרי על הבדיקה היא חשובה, תבואי עם מלווה. וכמו שאמרה קרן הסחרחורת היא לשניה וחולפת. זו לא בדיקה קשה . קרן תארה בדיוק מה עושים בבדיקה. שיהיה בהצלחה. זהבה שחם

ענת 35

New member
לקרן וזהבה תודה מכל הלב שאלה נוספת

שאלה כמה זמן אורכת הבדיקה בערך? אני מקווה שאוכל לעמוד בזה כי בדיוק אלו הדברים שגורמים לי סחרחורת מטורפת שאלה נוספת היתי אצל מומחה לסחרחורות והוא ביקש ממני לעשות כמה בדיקות אבל אמר מראש שהריפוי לא יהיה תרופתי...אז אני תוהה איזה ריפואי יהיה? מניפולציה של הראש..אני חוששת...פיזוטרפיה?

zs1957

New member
הבדיקה שלי ערכה 40 דקות

היי ענת, בהצלחה בבדיקה. אל תחששי מהסחרחורת היא לא תהיה יותר חזקה ממה שיש לך וזה שניות בלבד. איזה הטיפול מתכוון הרופא שלך לעשות. האם מדובר בפיזיותרפיה? לדעתי אין מנוס מלקחת תרופות. פיזותרפיה עוזרת אבל לא מרפאה וזה יחזור גם אם תרגיש טוב לזמן מה. תשאלי את הרופא מהו הטיפול שהוא ממליץ. אשמח לסייע. רפואה שלמה. בהצלחה בבדיקה. זהבה שחם

דפנה39

New member
בדיקת ENG

הי, אני עשיתי את הבדיקה השבוע ולא היה נורא בכלל. בדיוק כמו שהרופא אמר לי - הסחרחורת של הבדיקה היא קטנה עלינו. הסחרחורות שאנחנו מקבלים הם הרבה הרבה יותר גרועות, מה גם שזה בדיוק לדקה וחצי כל פעם, סה"כ 4 פעמים. בהצלחה !

למעלה