שלום זהבה ולכולם

s o l1

New member
שלום זהבה ולכולם

השאלה שלי נישאלת האם להמשיך לקחת את האגיסרק ולהמשיך את הטיפול גם אם נירגע הסחרור לכמה שעות ? כמה זמן לקחת את האגיסרק כי אני יודעת מאנשים שזה מאוד עזר להם בליווי פיזוטרפיה והמון שתיית מים אז מה כן מותר ומה אסור במצב זה של סיחרור למשל היום חשבתי שאני יתחיל לאט לאט לנקות והתחלתי באמת בלי מאמץ ופתאום חטפתי סחרור אני פשוט לא יודעת מה כן מותר ומה לא אז מה כן באמת ומה לא ? מבחינה פיזית זה פשוט משבית אותי כי יש לי ילדים והמורים מתלוננים כבר ואני לא יכולה לקחת ילד לקופת חולים אם לא מרגיש טוב אז מה עושים במצב זה ? איך את התמודדת במשך כל הנשים הללו האם עבדת האם עשית דברים עם עצמך למדת משהו הרגשת חיים? רק את את רוצה תעני לשאלות אני לא רוצה להגיע לאי נעימות שאני כאילו חוקרת אני רוצה לדעת כי אני בבעיה ומחפשת תשובות אודה לך מאוד על עזרתך אחלה פורום באמת כל הכבוד לך ישר כוח ואלוהים יתן לך בריאות אמן .

zs1957

New member
להמשיך לקח את האגיסרק זה הטיפול

שאת מקבלת כעת וזאת על מנת לא להסתחרר ולהמשיך לתפקד. עצה נוספת להמנע מאכילת מלח, שוקולד וכל הממתקים למינהם. להמנע משתית קפה, תה ,אלכוהול,קולה ,קקאו. להרבות באכילת מוצרים המכילים ויטמין B בשר,עוף,בקר,כבד, מוצרי חלב, ברוקלי, כרוב חסה, פטרוזיליה ,שמיר כוסברה. לאכול לחם עינן מחיטה טרום נבוטה,מקמח מלא.במקרה שלך הייתי מפסיקה לאכול גם מטוגן. להמשיך לקחת את האגיסרק ולהיות במעקב רפואי אצל הרופא המטפל. במצב של סחרחורת אין לנהוג, אין לרכב על אופניים. להמתין שהסחרחורת תחלוף ולהמשיך בפעילות היומיומית. ממולץ מאד לעשות הידרותרפיה, יוגה, מדיטציה, דמיון מודרך,היפנוזה בליווי מאמן מוסמך כל זאת להביא להרפייה ולהפחית את החרדה. האם את ישנה טוב בלילה ? כמה שעות את ישנה? האם את עצבנית?האם את סובלת מחרדה? כל אלה תופעות קיימות במחלה שלך. ההמלצות הן מניסיון איש אך בשום אופן אינן מהוות ייעוץ רפואי. עלייך לפנות לרופא המטפל ולהתייעץ אתו. אשמח לסייע ולענות על שאלות נוספות. זהבה שחם

למעלה