יש לי בדיקה בבית חולים לשיווי משקל

DOLLLY

New member
יש לי בדיקה בבית חולים לשיווי משקל

מישהו יכול לספר לי מה עושים בבדיקה זו?

zs1957

New member
נא לקבל הנחיות מהרופא

שלום DOLLY ברוכה הבאה לפורום!!! אבקש לקבל פרטים מהרופא ששלח אותך לבדיקה. כל גוף מגיב אחרת ולכן אנני מוכנה לתת פרטים, שתלכי לבדיקה עם חששות ופחדים. שיהיה לך בהצלחה בבדיקה!!! תחזרי אלינו ותספרי ואז נוכל לתת יותר עיצות. כל טוב זהבה שחם

DOLLLY

New member
היי זהבה

תודה על התשובה אולם זה יותר מפחיד אותי שכך את עונה בגלל שאני הבנתי מהרופאהששמים מיי קרח באוזןזה לכשעצמו מזעזע ביותר אולם הכוונה שלי היא האם זה עלול להחמיר הבעיה יותר או שהם מומחים וידעים אלנכון שאכן אכן לא גורם לצרות אחרות. אציין שאף החלו לי מין צפצוף ארוך כזה שאינו מרפה ואפילו משגע כמו שריקה חרישית שמתגברת ומציקה .תודה לאל שזה לא כל היום כי אז באמת הייתי משתגעת .אך התדירות הולכת ומתגברת האם יש לך הסבר ממה זה קורה ברור לי שזה מין התאונה כי מעולם לא סבלתי לא משמיעה לקויה ולא מרעש מוזר שכזה וזה קרה רק לאחר התאונה ,כאבים מתחת לאוזן ובשריר של צד הראש . אציין שלוקחת אטופן ועד לפני כמה זמן אף היו בחילות -משערת שזה מין המכה החזקה אותה קיבלתי. לתשובתך האם יש לך עצה לתתה לי בנוגע לצפצוף המוזר הזה אשמח מאוד. תודה מראש. ד.

zs1957

New member
הצפצוף שאת מתארת נקרא טיניטוס

שלום DOLLY ! אני מבינה שעברת תאונה ואת סובלת מצליפת שוט שזה כאבים באוזן סחרחורת ,בחילות וכאבי צוואר. ניתן לטפל בזה בפיזיותרפיה. ממולץ מאד הידותרפיה. התוצאות יותר טובות.קופ"ח מכסה מגיע לך 12 טיפולים בשנה. לגבי הטיניטוס -צפצוף ושריקה באוזן יש לערוך בדיקות ולאבחן ממה את סובלת והאם לכך ינתן הטיפול.לפי התיאור שך את סובלת מטיניטוס וורטיגו ביחד. מכיוון שאני לא רופאה. אני רוצה שתבדקי אצל א.א.ג. ונוירולוג. לבדוק אם אין פגיעה עצבית. עדכני אותי לגבי תוצאות בדיקת ENG אל תחששי מקסימום תסתחררי על המיטה ותוך בספר דקות זה יחלוף.בהתאם לתוצאות הבדיקה יאבחן הרופא . אשמח לעזור בכל עת. בהצלחה בבדיקה!! מחזיקה לך אצבעות. זהבה שחם

DOLLLY

New member
תודה על ההארה זהבה את באמת אדם מיו

נתנו לי ENG זוהי הבדיקה לשיווי משקל מה הבדיקה היא בשכיבה ,הרדמה מדוע אומרים להילוות עי מישהו .האם נותנים טשטוש .האם עשוי להחמיר בעקבות בדיקה זו האם כרוך בסיכונים זו השאלה.יוהו אני קוראת את עצמי והמומה מרמת החרדה האפפת אותי דבר שאינו ממנהגי בד"כ.ומצרהעל כך כ"כ. שאלתי השניה בבקשה היא: מה זה הידרותרפיה? לתגובתך אשמח .בהחלט תודה רבה על התגובה המהירה והטובה שלך בפניה הקודמת שלי זהבה.

zs1957

New member
בדיקת ENG תשובה ל DOLLY

הבדיקה מתבצעת בשכיבה , ללא הרדמה, מכניסים פעם מים קרים לאוזן ובפעם האחרת מים חמים באותה עת את מסתכלת על אקרן אלקטרוני שיש בו נורות אדומות זוהרות במידה ויש בכעיה באוזן התיכונה את אמורה להסתחרר לכן מבקשים שתבואי עם מלווה.הסחרחורת היא כמה דקות וחולפת. חולי וורטיגו ומנייר מסתחררים. הידרותרפיה - פיזיותרפיה במים. בבריכה מחוממת 35 מעלות. את נמצאת בבריכה עם פזיותרפיסטית המלמדת אותך תרגילים במים באמצעות אביזרים שונים. מצויין לכאבי שלד, גב צוואר , רגליים, ידיים, קרסוליים. לי זה מאד עזר בעת שסבלתי מוורטיגו. ואני עושה את זה עד היון. זהבה שחם

למעלה