קישורי החודש - 12/16

נמאקי1

New member
חמצוואר שהופך לכובע

חמצוואר שהופך לכובע
הוכן לילדה מקסימה
הוראות:
סרוג מחוט ג'מבו מסרגה 4.5.
מודדים את היקף הראש-מעל הגבות=(1)...
סורגים שרוך של עמודים במידה (1) וסוגרים לעיגול.
כמובן שאפשר לסרוג עיני שרשרת.
מודדים מגובה הגבות ועד הקודקוד ומוסיפים עוד 5 סמ=(2).
סורגים בדוגמאת פטנט: עמוד חובק לפנים ועמוד חובק לאחור עד לגובה שמדדנו (2)
בצד אחד סורגים עם חוט פרוותי בחצאי עמודים סביב- נותן אפקט של פונפון לכובע.
לא בשני הצדדים כי מתרחב ולא יישב יפה על הראש.
סורגים שרוך של עיני שרשרת בחוט כפול, כאשר בהתחלה ובסוף יש לולאה כדי לסרוג לתוכה פונפון- 6 עיני שרשרת סוגרים לעיגול, ממשיכים לסרוגג עיני שרשרת בהיקף ועוד 20 סמ, בקצה שוב לסגור לולאה של 6 עיני שרשרת.
להשחיל את השרוך בשורה שמתחת לחוט הפרוותי- תסתכלו בתמונה של החם צוואר על צורת ההשחלה.
כאשר מושחל, לסרוג על הלולאות בקצוות פונפונים מהחוט הפרוותי= להעלות 6 חצאי עמודים, לסרוג בספירלה, שורה שניה בכל חצי עמוד לסרוג שני חצאים. שורה שלישית- 2 חצאי עמודים בחצי עמוד ובחצי עמוד הבא - חצי עמוד. מהשורה הבאה לצמצם... נהייה כדור/פונפון.
ללפף את החוט פעמיים, כדי שאפשר לכווץ או לפתוח ללא קשר.
מי שסורגת בשתיים, אותו דבר- להעלות עיניים במידת ההיקף - אפשר לסרוג במסרגות עגולות או ברגילות ולתפור בסיום.
לסרוג באחת מדוגמאות הפטנט- אני אוהבת על מספר עיניים לא זוגי 2 ימין 2 שמאל ותמיד להתחיל שורה בימין. שורה אחרונה לסרוג בחוט פרוותי. שרוך לסרוג במסרגה 1.
בהצלחה.

pko

New member
דוגמת עלים צעיף לגבר (לאו דווקא)

דוגמה מאוד מעניינת וקלה,

evaluna

New member
בובת צמר מתוקה לחורף

אני בטוחה שכל אחת מאיתנו הייתה רוצה לפנק את הילדה או אולי חברה עם בובת צמר רכה ומתוקה.
הבובה מורכבת מ-2 חלקים מרכזיים: הגוף (חוטי כותנה וצמר בצבע בורדו ומילוי צמר-גפן סינטטי) והראש (חוטי כותנה וצמר בצבע לבן ומילוי צמר גפן סיננטי רך)
ניתן ואף רצוי להכין כל חלק בנפרד כאשר הגוף מורכב מ-2 תתי-חלק הידיים עצמם והקפוצ'ון שעוטף את הראש.
את השיטה למדתי בסרטון יוטיוב מארגנטינה - אשלח לינק

אשמח לשמוע מה דעתכן..
לעוד עבודות יד מטריקו, צמר וכותנה מוזמנות להיכנס לדף הפייסבוק שלי
[URL]https://www.facebook.com/evalunail[/URL]

תודה רבה,
אווה Eva Luna

למעלה