שלום לכולכן ! נתבקשתי לכתוב הוראות לנעלי הבית החדשות שהכנתי.

אסתר מס

New member
הצלחתי בעזרת בני להעלות כמה מעבודותי האחרונות עד היום

מקווה שאצליח להעלות תמונות

אסתר מס

New member
שמיכהשסרגתי לנכדת חברתי

הוספתי פרח על פי מה שלמדתי באינטרנט והפרחים השניים היו ע"פ נסיונות שלי.

אסתר מס

New member
לאיזו שמיכה הכוונה?

מצטערת שלא עניתי עד עכשו. סוף סוף נקלטתי בסיסמא החדשה שלי וכעת אוכל לענות לפונות.

אסתר מס

New member
הוראות לשמיכה ב3 צבעים. נקראת ריבועים אפגנים

סרגתי בחוט פליז בצבע ורוד לבן וצהוב. במסרגה 9
סרגתי על לולאה שיש לי על המסרגה 6 ע' שר' (עיני שרשרת) חוט על המסרגה ולהיכנס לעין ה4 מהמסרגה ולסרוג עמוד. חוט על המסרגה וכנסי לעין חמישית וסרגי עמוד. חוט על המסרגה כנסי לעין ה6 וסרגי עמוד. (זה נקרא ריבוע)כך מתחילים את השמיכה או כל דבר בדוגמא זו.
סובבי את הריבוע (כעת החוט בצד ימין) סרגי 6 עיני שרשרת (כך מתחילה כל שורה ) חוט על המסרגה וכנסי לעין רביעית
וסרגי עמוד וכן לעין חמישית ושישית כפי שהתחלנו. כך נסרג (ריבוע חיצוני ) כעת את המסרגה נכניס למרווח שיצרנו בריבוע הראשון ונסרוג עין שטוחה.
כעת נסרוג 3 עיני שרשרת ו2 עמודים נוספים לאותו חלל.(מרווח שנוצר מכניסת המסרגה לעין רביעית 5 ו 6 . סרגנו בהתחלה.
סיימנו שורה שניה וכעת נתחיל שורה שלישית . נסרוג 6 עיני שרשרת ניכנס לעין 4 ו 5 ו 6 כשבכל אחת מהם סרגתי עמוד. נכנס למרווח משורה קודמת (אחרי 2 העמודים מתחילת השורה) בעין שטוחה. ונעלה עם 3 עיני שרשרת ונוסיף עוד 2 עמודים.ושוב בעין שטוחה למרווח הבא. ושוב 3 עיני שרשרת ועוד 2 עמודים.
הערה: תחילת השורה נתחיל ב 6 עיני שרשרת ובתוך העבודה לאחר העין השטוחה נעלה ל3 עיני שרשרת ונשלים עוד 2 עמודים.
עד למספר השורות הרצוי. ההקטנה נעשת בהורדת ריבועים על ידי חזרה בעין שטוחה לריבוע הקודם ומשם להתחיל.
מקווה שהסברתי ברור. זה ממש פשוט.

binka

New member
עולם קטן, אסתר, אני עובדת עם אותה בת והיום היא שלחה אליי את

התמונה כדי להתגאות במתנה שקיבלה.
יישר כח!!!!!

פ הילה

New member
אסתר,
העבודות שלך מקסימות, אהבתי את בחירת הצבעים

העליונית מקסימה ומיוחדת. האם אפשר להכין אותה גם במידה גדולה יותר.
להולדת הנכד

עבודות מקסימות...אני מאד אוהבת את הפסטורליה..

חוט שנעים להרגיש אותו..קטיפתי..ונסרג בקלות.
ראיתי שסרגת במסרגה מס' 9 את השמיכה בפסטורליה..
עשית דוגמת עמודים בלבד?
&nbsp

אסתר עבודות יפות מאד, הרבה נחת מכל הנכדים רק חבל שההוראות

ב דוק כי איני מצליחה לפתוח. אך תודה

למעלה