קולית,אני כרגיל מחכה ללינקים שלך לשבת.מה ה

סליחה אינני מבינה מהי הבעיה , שאת מזכירה את

שמי בעקבות מה שקולית כתבה, ואני מודה לה על כך , אומנם נכון את צודקת זוהי עבודה רומנית עם השנור[ השרוך הרומני ] , אבל בצורה שאת שואלת מדוע רק לאמא הסורגת , אינני מבינה למה לא כתבת או אולי בטעות לא ראית את אלה שהוזכרו גם כן בבמשלוח הקובץ הזה , לצערי אינני מוצאת שום סיבה לכך אלא אם כן יש משהו שאינני יודעת עליו ,מכיוון שקולית יודעת מה אנשים מחפשים היא מציינת בשם כזה או בשם אחר , אני מצטערת שתפסת אותי על הכוונת אני מאחלת לך שבת שלום ומבורכת , ואודה לך אם נסיים את הענין הזה כאן ועכשיו .

חיה 70

New member
../images/Emo24.gifחנהלה מקום של כבוד שמור לך אצלנו

בפורום וגם אם ישלחו במיוחד בשבילך זה מגיע לך,תמיד מוכנה לעזור להסביר וכמובן להעשיר אותנו בעבודות נהדרות,להבדיל מכאלה שלא מוכנים לתת מעצמם כלום רק לקבל...............

חיה 70

New member
ציפי חבל שהקטנים לא נפתח אפשר אולי

בבקשה לנסות לשלוח שוב תודה

חיה 70

New member
תודה הכל מקסים רק יש לינק אחד לצערי לקטנים שא

ינו נפתח לדעתי זה של לאקי ואני מאוד אוהבת את הדברים שלהם

קולית1

New member
אתמול היתה בעיה באתר של לאקי לכן הפסקתי תנסי

שוב במשך היום אולי יפתח. ולצביה אני כותבת כמו לאמא סורגת כי היא מתייחסת לנושא הספציפי יותר מהיתר ולכן כשאני זוכרת שמשהיא התלהבה אז כשאמצא שוב אכתוב לה על מנת שתתייחס ספציבית לזה ולא תפספס.

חיה 70

New member
ועל כך נאמר לך תודה שלא שוכחת אף אחת מאיתנו

רצונותיה בקשותיה ומשאלותיה חן חן לך על הרצון לנתינה אין סופית

סוף סוף מתפנה לטיולים ששלחת והם מקסימים../images/Emo140.gif

כתמיד...וזה אחרי מפגש עם הקבוצה שנסענו לרומניה ביום ה' האחרון (אצלנו), כך שזה תמיד כייף לטייל, לשחזר ולהיפגש...

iris3111

New member
קולית מה זה היתעייפתי השבת טיילתי הרבה../images/Emo8.gifתודה

תודה ענקים לקולית ולאמא סורגת שמאשירות אותנו

בחומר נפלא כף להכנס ואלווי וידעתי איך עושים זאת בגילי המופלג ישר כח לשניכן

../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gifתודה לך קולית!

פשוט בילוי של כייף. האם ניתן להשיג תרשימים או הוראות של הדברים האלה?

למעלה