miklush1

New member
../images/Emo218.gif../images/Emo239.gif../images/Emo239.gif../images/Emo239.gif../images/Emo124.gif

שלום לכן חברות יקרות! אמנם בראשיתו של קיץ אנחנו אבל כאותו משפט האומר "הכן רכבך לחורף", בתיאום עם עדי, הוחלט השנה לאמץ את חטיבת "כפיר" ולהעניק לחיילי היחידה כובעי צמר סרוגים לקראת החורף ועל כך נאמר "הכן חיילנו לחורף". כפי שראוי, עדי ואנוכי התחלנו במשימה וכבר יש ברשותי שלל קטן של כובעים כ"סיפתח" לפרוייקט והרי התמונה לפניכם. הכובעים כאמור נסרגו על ידי וע"י עדי ויש על מסרגותי כבר עוד אחד. אני קוראת לחברות הפורום לתת כתף ולהצטרף למבצע. הצמר המומלץ הוא "קלאסיק" או זהה לו בעובי ובמרקם שלו. חבילה מספיקה לכובע ואלי אף לשניים. מצ"ב תמונה של הכובעים. אני מודה לכולכן. את הכובעים אני ארכז אצלי ובהקשר למשלוח ולקבלת כתובת ניתן לפנות אלי במסר. תודה לכולן ושנזכה תמיד לאפשרות להעניק לזולת. להשתמע מיקה

miklush1

New member
והוראות של חנה קופל אחת מהנשים המובילות בתחום

הכובעים הסרוגים לחיילים.

תגילי

New member
או קי שימו לב סורגות מרעננה והסביבה

מי שמעונינת לסרוג כובע חייל יש אצלי את החוט המתאים בשחור בלבד - ימסר חינם לטובת הפרוייקט הזה (עד גמר המלאי) צרו איתי קשר

טליטל60

New member
אני יכולה לסרוג באחת ?

יש לי אחלה דוגמא לכובע גרב במסרגה אחת האם אפשרי ?

miklush1

New member
האמת לאמר שאני ממש ממש לא

יודעת לענות לך לגבי שאלתך כי לאורך שנים תמיד נסרגו כובעי החיילים בשתי מסרגות אבל............תמיד יש פעם ראשונה. אני משאירה את ההחלטה בידיך. נראה לי שלגבי זה אין תקן צבאי. החשוב הוא הצבע. מאמינה שבכל מצב מישהו מהחיילים יהנה ממנו. תודה לך!

טליטל60

New member
אין לי תרשים אבל...

ראיתי כאן שמישהיא פעם הראתה סריגת כובע רומני שזה מאוד דומה אני סורגת פטנט באחת שני עמודים מקדימה שניים מאחור או אחד מקדימה אחד מאחור

דנא6

New member
לא את לא יכולה.

אני סרגתי בשנה שעברה כובע כזה והעברתי אותו לחנה קופל. ביא מציינת בפרוש שכובע במסרגה אחת הוא לא תיקני ואי אפשר לתת אותו לחיילים מה גם שסריגה במסרגה אחת פחות אלסטית מסריגה בשתי מסרגות והכובע צריך להתאים לראש של כולם.

למעלה