שאלות
תשובות

מיפושיק

New member
סריגת כובע צמר

שלום לכן, אני חדשה פה!! אני רוצה לסרוג כובע צמר לבן שלי, נער (לא תינוק), במסגרה אחת. לא הצלחתי למצא הוראות באינטרנט. האם תוכלו בבקשה להנחות אותי היכן אפשר למצא הוראות כאלה? תודה רבה ממני ומבני. מיפושיק

Yuuuula

New member
חצאית

היי אני רוצה לסרוג חצאית ומצאתי את התמונה הזאת אולי מישהי יודעת את סורגים את זה?

maayanku1

New member
עזרה

שלום לכולם רציתי לדעת איך אני סורגת עין ראשונה ואחרונה שלא נחשבות....( incl 1 edge sts on each side). תודה לכולם מראש.

sari453

New member
חוברת ויטלגו

אני אוהבת לסרוג.חדשה פה ובקומונה. אולי מישהיא יודעת היכן ניתן למצוא חוברת של ויטלגו באיזור הקריות??

marish

New member
אנסה

זה הסבר של טטיה לדוגמת גלים. הלמעלה זה נראה לי דוגמא פשוטה של עמוד - עין - עמוד, אבל באמצע יש דוגמא של גל שצריך לחשב אותה. בשביל הלמטה חפשי כאן. תצטרכי למדוד את היקף הירכיים. החצאית נקשרת למעלה, לכן אפשר ללבוש אותה גם בגזרה גבוהה וגם בנמוכה.

אצל שולה בקרית אתא, אצל רגינה בקרית ים

בקרית אתא זה ליד בנק לאומי בקרית ים זה ברחוב רוברט סולד 14 יום נעים

marish

New member
בשתי מסרגות?

אם כן אז עין ראשונה בשורה את מעבירה למסרגה השניה בלי לסרוג אותה. את העין האחרונה את סורגת רגיל, אני מעדיפה לסרוג אותה כמו שמאל כי זה עושה שוליים יפים, אבל לא חייבים.

מימי85

New member
../images/Emo151.gifבוקר טוב.יש לי חוט שנקרא פלורנס

של טדי.זה חוט מבריק ושטוח.שאלה מניסיונך הרב,מה אפשר לעשות איתו?ואיזה מסרגות 1-2 תודה ויום טוב.

עדיLEE

New member
../images/Emo140.gifמימי, עם חוט משי= פלורנס ניתן למשל

לשלב החוט בכובעים. לשלב החוט בצעיפים. גימור-עיטור לבגד סרוג... לטעמי מתאים יותר לסריגה "קיצית" שילוב עם חוט כותנה למשל. אבל זו רק דעתי.
עדי

מימי85

New member
../images/Emo151.gifעדי ערב טוב.האם מהחוט פלורנסט אפשר

לסרוג בדוגמאת קשרי שלמה.? האים הקשרים מחזיקים? תודה.

מה זה YUN../images/Emo35.gif יש לי חבילת בראבו

שכתוב שזה: 80% אקריליק ו20% YUN (עם 2 נקודות כמו צירה על הU) מה זה

vi345

New member
סריגת סוודר

יש לי צמר OXFORD PRINT ואני לא יודעת בדיוק על איזה מסרגות לסרוג וכמה עיניים לעלות בהתחלהץ. מישהי יכולה לעזור?

שויו

New member
אוקספורד

על התוית שמסביב לצמר יש סימון לאיזה מסרגות הוא מתאים. אם אני זוכרת נכון אז הוא ל4-5 . אבל זה גם תלוי בסגנון הסריגה שלך האם צפוף או דליל יותר. הכי כדאי לעשות דגמית ולראות איך יוצא. קשה לומר כמה עיניים בלי לדעת מה את סורגת ולאיזה גודל.... תוכלי לעשות חשבון אחרי שתעשי את הדוגמית ותמדדי אותה מקווה שעזרתי במשהו...

כובע גרב

מבקשת הוראות לסריגת כובע גרב, ללא תפר חיבור, וללא פתחים לעיניים והאף. המון תודה מראש

כובע גרב בלי פתחים כלומר

כובע סרוג עם פס כפול באזור המצח? את יכולה לתאר במה הכובע הוא כובע גרב כדי שאפשר יהיה לעזור

למעלה