שאלון נחמד

DarkSecretLove

New member
שאלון נחמד ../images/Emo13.gif

נלקח מפורום 30שניות למאדים ,שנלקח מפורום אחר .. חח ממש שאלון שרשרת. אז יאללה בואו נפציץ במידע! קצת פרטים עליכם: שם: מה משמעות הכינויי שלכם: גיל: אזור מגורים: וקצת על אהבתכם הימ: ממתי גיליתם את אהבתכם להימ? מהו האלבום האהוב ביותר עליכם? השיר האהוב ביותר מהאלבום Greatest Love Songs Vol. 666: השיר האהוב ביותר מהאלבום Razorblade Romance: השיר האהוב ביותר מהאלבום Deep Shadows And Brilliant Highlights: השיר האהוב ביותר מהאלבום Love Metal: השיר האהוב ביותר מהאלבום Dark Light: השיר האהוב ביותר מאלבום Venus Doom: השיר האהוב ביותר מאלבום Screamworks Love In Theory And Practice: הקליפ המועדף: שיר שהייתם רוצים שיצא לו קליפ: חבר להקה מועדף: תמונה האהובה שלהם:

DarkSecretLove

New member
אענה ראשונה ../images/Emo13.gif

קצת פרטים עליכם: שם: אופקיטה מה משמעות הכינויי שלכם: הדואט שוילה עשה ..אחד האהובים עלי גיל: עוד מעט ממש 18 אזור מגורים: קריית חיים [חיפה] וקצת על אהבתכם הימ: ממתי גיליתם את אהבתכם להימ?בערך בגיל 11 12 מהו האלבום האהוב ביותר עליכם? Geat love songs השיר האהוב ביותר מהאלבום Greatest Love Songs Vol. 666: Don't Fear The Reaper השיר האהוב ביותר מהאלבום Razorblade Romance: Sigillum Diaboli השיר האהוב ביותר מהאלבום Deep Shadows And Brilliant Highlights: Pretending השיר האהוב ביותר מהאלבום Love Metal: Soul On Fire השיר האהוב ביותר מהאלבום Dark Light: Vampire Heart השיר האהוב ביותר מאלבום Venus Doom: Dead Lovers' Lane השיר האהוב ביותר מאלבום Screamworks Love In Theory And Practice: Katherine Wheel הקליפ המועדף: Buried alive by love שיר שהייתם רוצים שיצא לו קליפ: The Path חבר להקה מועדף: הפלא ופלא זה קשה לי בין ברטון לוילה. תמונה האהובה שלהם: לא בטוחה שיש לי משהו פה על המחשב...ככה ישן ככה טוב

inbal287

New member
עונה...

קצת פרטים עליכם: שם: לירון-ענבל מה משמעות הכינויי שלכם: החצי השני של השם שלי בתוספת שלושת המספרים האהובים עליי. גיל: 21 אזור מגורים: ירושלים
וקצת על אהבתכם הימ: ממתי גיליתם את אהבתכם להימ? 2005 שכזה... מהו האלבום האהוב ביותר עליכם? Love Metal
, הימ במיטבם. השיר האהוב ביותר מהאלבום Greatest Love Songs Vol. 666: (Don't Fear) The Reaper השיר האהוב ביותר מהאלבום Razorblade Romance: Resurrection השיר האהוב ביותר מהאלבום Deep Shadows And Brilliant Highlights: Please Don't Let it Go השיר האהוב ביותר מהאלבום Love Metal: Sweet Pandemonium השיר האהוב ביותר מהאלבום Dark Light: Behind the Crimson Door השיר האהוב ביותר מאלבום Venus Doom: Cyanide Sun השיר האהוב ביותר מאלבום Screamworks Love In Theory And Practice: Katherine Wheel הקליפ המועדף: The Funeral of Hearts שיר שהייתם רוצים שיצא לו קליפ: Sweet Pandemonium שהוא גם השיר האהוב עליי ויצירת מופת של מוזיקה ומילים
חבר להקה מועדף: וילה... לא שזה באמת מתבטא במשהו, אבל אני נורא מעריכה אותו. הבנאדם גאון. תמונה האהובה שלהם: אין לי כרגע... אבל בעיקר תמונות מתקופת LM

למעלה