סיכומ"ש מדHIM

Wrath Within

New member
../images/Emo40.gif../images/Emo202.gifסיכומ"ש מדHIM../images/Emo8.gif../images/Emo112.gif../images/Emo11.gif

שיר השבוע של HIM:
שיר השבוע:
להקת השבוע:
אלבום השבוע:
מאכל השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
תמונת השבוע:
שבוע טוב וגמר חתימה טובה!!!:]

DarkSecretLove

New member
שבוע טוב פורום יקר ../images/Emo20.gif

שיר השבוע של HIM: דה הארטלס שיר השבוע: Violent soho -jeus stole my girlfriend להקת השבוע: 30stm אלבום השבוע:
מאכל השבוע: חח צום
,סתם אממ..פסטה אני חושבת.. ציטוט השבוע:
אתר השבוע: טוויטר כרגיל.. ספר/סרט/סדרת השבוע: עספור..כן כן גם אני נפלתי בקללת העספור..לא יכולה להפסיק. תמונת השבוע חח The mighty boosh הדבר הכי טוב בטלויזיה הבריטית.!

Moi ../images/Emo141.gif

אעתיק חלק מפורום 30
השבוע שהיה: נחמד שיר השבוע של HIM: לא היה שיר השבוע: Linkin park - Waiting For The End להקת השבוע: לינקין פארק אלבום השבוע: A thousand suns של לינקין מאכל השבוע: פסטה משהו טוב שקרה השבוע: לינקין באים ויש לי כרטיסים. וזכיתי לפגוש בנות יקרות ודיברתי עם דנה בטלפון. ובת דודה שלי קוראת לי "ניניניניני" משהו רע שקרה השבוע: הוצאתי מלאא כסף על הכרטיסים ללינקין ואחותי שברה את היד, אז ביליתי איתה לילה שלם במיון ציטוט שאפיין את השבוע/עשה לכם את השבוע: "וואי, את צודקת, לינקין באמת באים לארץ" אתר השבוע:פייסבוק ספר/סרט/סדרת השבוע: הארי פוטר ואוצרות המוות - הציל אותי בכיפור/אין/מחשבות פליליות. תמונת השבוע : האוכל אצל סבתאלוש אחרי יום כיפור

CorEyni

New member
../images/Emo220.gif אנשים סידרתי את השולחן בחדר !

זה הישג אדיר
ועכשיו סיכומ"ש:)
שיר השבוע של HIM: Cyanide Sun - כי נדבקתי מהראש בראש> <Solitary Man Lose You Tonight
שיר השבוע: FNM - Evidence Travis - All I Wanna Do Is Rock Travis - Turn הרבה לא זוכרת
להקת השבוע:
אלבום השבוע: FNM - The Real Thing כי גיליתי רק אתמול שלאופק יש אותו
מאכל השבוע: קורנפלקס, כי היה יום כיפור וזה הדבר היחידי שאפשר היה לאכול
ציטוט השבוע: אופק נוסעת באופניים : " וואו, הכביש הזה ממש חלק כמו קקי ! " אבאשלי מחפש דירות : " הכי שווה לגור בעכו, ביקנעם יש רק התפתחות מהירה של העיר, שכונות עם בתים משתלמים, המון המון היי-טקיסטים בלי רעשים וזה, ובעכו.. יש רכבת ! "
אתר השבוע: http://www.mychemicalromance.com/trailer/
ספר/סרט/סדרת השבוע: לא זכור לי משוO:
תמונת השבוע: כי אני רוצה להיות שם, בפנים .
שנה טובה ושלא ימאס לכם מלשמוע הימ . חסר לכם אם זה קורה

למעלה