אביב הגיע- פסח בא

אביב הגיע- פסח בא

שרשור יצירות בנושא אביב ופסח יוצא לדרך... מוזמנים להצטרף עם רעיונות משלכם!

פרפר מגליל נייר טואלט

חומרים:
גליל נייר טואלט
מדבקות
טושים
מספריים
שמינית בריסטול
צבע גואש
מנקה מקטרות
עיניים זזות
&nbsp
הוראות הכנה:
צובעים בצבע גואש את גליל הנייר מבחוץ ומחכים שיתייבש- מומלץ לשים על עדן החלון. הרוח תזרז את הייבוש.
&nbsp
גוזרים את הגוף של הפרפר על ידי קיפול הבריסטול לחצי ויצירת 2 עיגולים צמודים ללא חיתוך ביניהם.
&nbsp
מדביקים את הגליל באמצע ומקשטים את הכנפיים שנוצרו מפתיחת הנגזרת שהכנו בעזרת מדבקות.
&nbsp
גוזרים מנקה מקטרות לכמה חלקים לפי האורך הרצוי- אני בד"כ גוזרת ממנקה מקטרות אחד משהו כמו 4 חתיכות.
מדביקים משני צידי הגליל כך שהם יעמדו במקביל ומסדרים סוג של קשת בכל צד- כל צד פונה לכיוון אחר- צד ימין לצד ימין, צד שמאל לצד שמאל.
&nbsp
מדביקים או מציירים זוג עיניים.
&nbsp
סרטון הדרכה ותמונות תוכלו למצוא פה-http://www.imaba.co.il/art_page.php?pid=684

פרח מצלחת נייר ח"פ

החומרים:
&nbsp
צלחת נייר חד פעמית שקלה לגזירה- לדוגמא:http://www.hadpeami.co.il/index.php?Subject=Catalog-423-462
&nbsp
מספריים
&nbsp
צבעי גואש
&nbsp
מברשות
&nbsp
&nbsp
הוראות הכנה:
מתחילים בגזירת הצלחת: כל כמה ס"מ לגזור קו שמגיע עד לעיגול הפנימי של הצלחת- לא מעבר!
אחרי זה צובעים את העיגול הפנימי בעזרת גואש בצבע לבחירתכם, ואז את עלי הכותרת של הפרח. ההמלצה שלי היא לצבוע בצבע אחד את העיגול הפנימי ובצבע אחר את עלי הכותרת.
&nbsp
אפשר לגזור גם גבעול ועלים מבריסטול ולשדך את זה לפרח שנוצר.
&nbsp
*התמונה לקוחה מפינטרסט.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

כף היד שלי היא פרח

הטבעת כף היד על בריסטול לבן:
&nbsp
מורחים על כף היד גואש בצבע אדום בעזרת מברשת מריחה ועל הזרוע עצמה צבע גואש ירוק.
מטביעים את כף היד על הבריסטול הלבן כאשר היא מונחת בצורה ישרה על אורכו של הדף. כף היד צריכה להיות ממש בחלק העליון של הדף כך שיהיה מקום גם לזרוע שהיא למעשה הגבעול של הפרח.

חיפושית מכדורי קלקר

בחנויות היצירה השונות וגם במקס סטוק/הכל בדולר ניתן למצוא כדורי קלקר בכל מיני גדלים.
ההמלצה שלי היא לקנות גודל קטן או בינוני ובמידה ויש חצי כדור קלקר עדיף.
אם אין- חותכים בעזרת סכין יפנית את הכדור.
&nbsp
צובעים בצבע גואש אדום את חצי כדור הקלקר ומנקדים אותו בנקודות שחורות עם טוש או צבע גואש שחור בעזרת מברשת דקה.
&nbsp
מוסיפים עיניים זזות או מדבקות עיניים באחד מהצדדים ומוסיפים 2 חתיכות שגזרתם ממנקה מקטרות כדי ליצור מחושים.
אפשר להוסיף גם עוד חתיכות של מנקה מקטרות שחור כדי ליצור רגליים לחיפושית.
&nbsp
&nbsp

גביע יין

קונים את גביעי היין החד פעמיים בחנות של חד פעמי (לקנות את הגביע עם הרגל העומדת שיש עיגול בחלק התחתון שאפשר להעמיד על השולחן).
מדביקים את 2 חלקי הגביע בעזרת דבק 2 שניות/דבק חם.
&nbsp
מדביקים נייר משי/מפית על החלק החיצוני של הכוס עצמה. רצוי לקרוע/לגזור לחתיכות קטנות את הנייר לפני ההדבקה.
מדביקים כך שמורחים על כל איזור שכבת דבק ואז מדביקים את חתיכות הנייר ועוברים הלאה לחלק הבא.
&nbsp
מורחים מעל את הדבק הבא אותו תוכלו למצוא בחנויות יצירה-http://www.target.com/p/8oz-mod-pod...UdPHObxI_AoFjOrg5VUscaAqTQ8P8HAQ&gclsrc=aw.ds
&nbsp
לדעתי- בארץ זה נקרא "סילר", אבל לא בטוחה. בטח יהיה את זה גם בטמבוריות למינהן.
מורחים מעל מה שהדבקנו עם חלונות פתוחים כי יש לזה ריח מסריח ונותנים לזה 24 שעות להתייבש.
&nbsp
אני אישית לא הייתי שותה מהכוס הזו אבל זה נחמד כקישוט לשולחן-אולי לשים בתוך זה פרחים על מים שיצופו, או כל דבר אחר שהוא לא דליק.

תיק אפיקומן

חומרים:
סול/לבד (דומה לבד אבל עבה יותר) בצבע הרצוי
טוליפים
קישוטים לפי החשק- מדבקות/אבנים קטנות להדבקה כמו אבני פסיפס ומה שמתחשק לכם

כפתור
דבק
מספריים
חוט גמיש
מחורר
&nbsp
הוראות הכנה:
מקפלים את הלבד/סול ל-2 חלקים.
מקפלים בחלק העליון משני צדדיו ליצירת משולשים שנפגשים בנקודה באמצע חצי הלבד/סול.
באותה נקודה נא להדביק כפתור דקורטיבי.
מחוררים חור אחד בכל צד בחלק העליון שממנו יצא חוט לבן/שחור גמיש וקושרים בכל צד.
את 2 הצדדים שנוצרו קושרים מלפפים מסביב לכפתור וקושרים בצורה כזו שאפשר יהיה להוציא ולהכניס שוב.
&nbsp
בעזרת הטוליפים מקשטים ורושמים "אפיקומן".
אפשר לקשט עם החומרים הנוספים שבחרתם.

למעלה