ואני שוב קופצת קדימה: דיגלי שימחת תורה.

ואני שוב קופצת קדימה: דיגלי שימחת תורה.

יתכן שאצטרך לעזור להעביר סדנא להכנת דגלים.
איך אפשר לעשות את זה יותר מיוחד מ 'ציירו על בריסטול ואז נדביק על מקל'?
אולי חומר רקע לציור שיהיה מיוחד? אולי פטנט של משהו שנראה משני הצדדים, (למשל,נייר צלופן ציבעוני...). אני צריכה איזה 'גימיק',כדי שלא יגידו ש' זה יכולנו לעשות גם בבית בחיק המשפחה...'
תודה וסליחה שאני כבר רצה קדימה לשימחת תורה...

הנני כאן

סורי, שבוע לחוץ ועמוס

&nbsp
אז... דגלי שמחת תורה מיוחדים ולא בנאליים...
חשבתי על זה ביומיים האחרונים, והנה כמה כיווני חשיבה שלי שאולי יעזרו לך
.
&nbsp
אני הייתי עוטפת עם הילדים בריסטול בנייר אלומיניום ואז חורטים את הדגל עצמו עם סכין חד פעמית ולזה מוסיפים את המקל.
&nbsp
אפשר גם לעשות דגל שמחת תורה מחומרים ממוחזרים בסגנון של האמן פיבן.
&nbsp
מוסיפה תמונה של מה שאני הכנתי עם הילדים בגן לפני שנתיים- זה קצת בנאלי אבל אולי יעניין אותך. זה ההסבר לאיך מכינים בגדול- http://www.afternoon.co.il/דגל_שמחת_תורה.aspx
&nbsp
מקווה שהצלחתי לעזור.
&nbsp
&nbsp

תודה!. לגבי

לגבי האפשרות הראשונה- איך עושים שהסכין לא תגרום לכך שיווצר קרע יותר גדול מהחריץ שתכננו?

אפשרות שניה- לא מכירה את האומן,אנסה לחפש בגוגל.

אפשרות שלישית- לצערי לא יהיה מספיק 'אטרקציה'. אני רוצה שההורים יגידו 'היה שווה לבוא עד לפה ולבזבז חצי בוקר חופשי,לא עשו דבר כזה בגן,וגם בבית לא היינו חושבים על זה.....'
תודה! :)

לגבי 1- הייתי משתמשת אולי בסכין לפליידו

או בסכין חד פעמית ואז זה לא יחדור לשכבה של הבריסטול. תבדקי כמובן לוודא את זה.
&nbsp
לגבי 2- תסתכלי פה: http://www.pivenworld.com/
&nbsp

התכוונתי- קרע בנייר הכסף,כי זה חומר

יחסית דק.

לגבי 2- חמוד נורא, אבל 'שובב' מידי בשביל דגלי שימחת תורה, לדעתי.

דרך אגב- ראיתי עכשיו משהו נורא חמוד, שאפשר 'לגייר':
בובת סנטה קלאוס סרוגה, שמוצמדת ללוח של דצמבר, וכל יום מזיזים שם את הסמן (מעין 'טבלת יאוש' עד לכריסמס).
חשבתי על זה, שאפשר לעשות תפוח ענק, עם עשרת ימי תשובה. רק רעיון,אני כרגע לא אשתמש בו,ה'שותף' שלי לשעת הסיפור טוען שכבר שיגעתי אותו לגמרי עם 'אולי נעשה זה ' ו 'אולי נעשה ההוא' לשעת סיפור של ראש השנה... :).אז אני עם הראש בפעילות לשימחת תורה...

דגל

דגל פזל
תחתכי את הדגל לצורות גאומטריות ותני לכל אחד לצבוע לצייר להדביק על החלקים לפני הדמיון .
אחרי היבוש ערבבי את כל החלקים והפכי אותם (על הצד הלא צבוע) , כל אחד בוחר חלק ומרכיב דגל שעשוי מהחלקים של כולם.

המטרה - שיתוף!!

בתמונות - דגל לחגיגות 57 למדינת ישראל : פלסטלינה, חרוזים ניירות והמון דבק .
הכל על פוליגל לבן.
יצירה ענקית אחת שכולם שותפים בה.

אפשר אותו דבר בקטן .

בהצלחה

תודה!. אהבתי את הרעיון,וגם התוצאה יוצאת מיוחדת!

זו בהחלט אחת האופציות.
אנחנו לא ניצור דגל ישראל, אלא צורה של ספר תורה, וכו'.
לוחות הברית למשל,אפשר ליצור מ 10 חתיכות כאלה, ואז גם המספר סימבולי- עשרת הדיברות. (בלי הכיתוב,כי מדובר בילדים קטנים שלא קוראים עדיין).
שוב,תודה על הרעיון והתמונות!

למעלה