Flat Stanley

Flat Stanley

לא יודעת למה נזכרתי בזה פתאום, אבל רעיון לדרך יצירתית ללמידה
:

יש ספר בשם Flat Stanley שהוא למעשה דמות של ילד שנשלחת מסביב לעולם ומבקרת בכל מיני מקומות מיוחדים בעולם וככה הילדים למעשה לומדים על העולם בדרך יצירתית.

פה בארה"ב נהוג במסגרת הלימודים בביה"ס לעשות פרוייקט כזה שהילדים צריכים לעצב את עצמם כדמות נייר ולשלוח לקרובי משפחה/חברים שגרים באיזור אחר ואותם אנשים צריכים לערוך סיור עם הדמות, להצטלם, להביא מזכרות וכו'.

אני לפני שנה בערך עשיתי את זה עבור האחיינית שלי והאמת שזה יצא ממש מדליק וקיבלתי מחמאה מהמורה שלה שאני דודה מאוד משקיענית

הלכנו לחנות של דיסני והצטלמנו עם הדמות, הצטלמנו עם הדמויות שמסתובבות בטיימס סקוור, הצטלמנו ברכבת, ליד פסל החירות וכו'...

במידה והייתם מקבלים כזו משימה, לאן הייתם הולכים להצטלם עם הדמות? איך הייתם הופכים את הפרוייקט למיוחד?

זה כמובן מייד הזכיר לי את הארנב פליקס (אם אני לא טועה בשם)

פרוייקט שחשבתי עליו כבר מזמן,הוא להצטלם בפוזה מתאימה ליד פסל.
למשל- בטיול בגרמניה, פסל של מישהי שמגישה תפוח,אני הושטתי יד,כך שכביכול אני לוקחת ממנה את התפוח.
הייתי מעצבת את דמות הנייר כך שאפשר להזיז קצת את הידים והרגליים שלה, ומצטלמת איתה ליד כמה פסלים מקומיים.(אחרי הכל,בכל עיר יש לפחות פסל אחד שהוא אופייני לעיר).
לא הסברת איך המזכרות משתלבות עם דמות הנייר?
אם רוצים שהמזכרות תהיה 'על הדמות', אז קונים סיכת בגד עם דגל העיר,או סמל אחר של האיזור, ומצמידים בזהירות לחזה של הדמות. (אני מנחשת שדמות הנייר היא בגובה של לפחות עשרה סנטימטר,אחרת היא תלך לאיבוד בתמונות של נוף וכו').

למעלה