שלום, לא בטוח אם זה הפורום המתאים

• פותח הנושא ga26
  • פורסם בתאריך

ga26

Member
שלום, לא בטוח אם זה הפורום המתאים

אבל זה היה הפורום העיצובי הפעיל והמתאים ביותר לכישורים המאוד בסיסיים שלי (רמת גן ילדים).
אשתי (שעם כל הצער עוד פחות כשרונית ממני בדברים כאלה) קנתה קופסא ורוצה שאעצב לה כקופסת תכשיטים.
היא קנתה כל מיני חומרים וחרוזים ודבק ויש לנו צבעים ואין בעיה לקנות ניירות או כל דבר אחר.
האם יש לכם טיפים איך לעצב שיהיה נחמד ולא קשה מידי לעצב?

הגעת למקום הנכון

אם אתם רוצים להדביק מפיות על מנת לקשט הנה כמה שאלות וכיווני חשיבה:
&nbsp
איזה דבק קנית? יש דבק שנקרא דבק מפיות שהוא הכי טוב. ממליצה גם לקנות סילר שאותו מורחים אחרי שהמפיות הודבקו והדבק התייבש.
&nbsp
בעיקרון צריך לעבוד עבודה איטית ולגזור לפי הצורה שאתם מעוניינים להדביק,למרוח כל פעם על השטח שאתם רוצים להדביק את החתיכה הספציפית ואז להמשיך. בסוף אחרי שהכל מתייבש למרוח סילר (נראה כמו דבק ומבריק את מה שמורחים אותו עליו.
&nbsp
אפשר לצבוע עם צבעים- מה סוג הצבעים שיש לכם בבית?
&nbsp
בין אם עשיתם עם מפיות ובין אם רק צבעתם- אחרי שמתייבש 100 אחוז אפשר להדביק חרוזים בצורה יפה, לכתוב עם טוליפ משהו בסגנון "קופסת התכשיטים שלי" ולהדביק כל מה שתרצו

ga26

Member
תודה

יש לי כמובן רק צבעים שמשתמש בהם ילד בן שנתייים וחצי (צבעי גואש, ידיים, טושים...) אבל אם יש משהו שאפשר לקנות במחיר סביר ויעשה את זה יפה יותר אז אני פתוח להצעות.
&nbsp
את הדברים אשתי קנתה אז אני לא באמת יודע איזה דבק יש ומה החומרים שהיא קנתה (עוד לא יצא לי לראות).
&nbsp
מפיות זה רעיון נהדר.

תבדוק לגבי הדבק והחומרים -נוכל לעזור יותר

אולי אפילו לתת לינקים/תמונות עם רעיונות

&nbsp
הנה רעיון שמצאתי עם הסבר והנחייה די נוחים: http://www.yanshoofy.co.il/קופסת-תכשיטים-מעץ/
&nbsp
שכחתי את שם הצבעים שטובים לעץ, זה מגיע בבקבוקנים קטנים- לא חושבת שיקר יותר מידי, אולי 5 ש"ח לכל צבע. אנסה להיזכר בשם.
&nbsp

הצבעים שמתאימים לתיבה כזו הם צבעי אקריליק לדעתי

לדוגמא: http://www.hobbyli.co.il/CategoriesList.aspx?cid=182
יש כאלה שמגיעים בבקבוקים קטנים וזה במחיר של כ-5-6 ש"ח.
&nbsp
לגבי הדבק- אני יודעת שיש דבק מיוחד להדבקת מפיות. נראה לי שבארץ קוראים לזה דבק מפיות או לפחות כל מי שתשאל בחנות יצירה ידע במה מדובר
.
&nbsp

למעלה