קישוט גביעי יין- התייעצות

קישוט גביעי יין- התייעצות

אחת היצירות שאני מתכננת להכין עם הילדודס בגן לכבוד פסח היא גביע יין.
בהתחלה חשבתי שאכין ממש גביע יין מגביע יוגורט ודבק גלו סטיק אבל זה נהיה יותר מידי בלאגן ויותר עבודה שלי מאשר שלהם אז ויתרתי.
יש לי כוסות יין חד פעמיות מאוד יפות. חשבתי שאולי הם יקשטו את זה עם נייר טישו (נייר קרפ).

השאלה איך לעשות את זה- האם כלפי חוץ או מבפנים? כמובן שזה לא יהיה בשימוש ורק לקישוט...
טיפים או רעיונות יתקבלו בברכה

לגבי הקרפ אני לא יודעת, אבל-

מה לגבי מדבקות פאייטים?
ומדבקות בנושאי פסח, אם יש כאלה בסביבה שלך? (קיפצי לחנות יודאיקה קרובה, יתכן שתהינה שם)
או- מדבקות 'אביביות', של פרפרים ופרחים וכו'.
אגב- למה לא לשימוש? אולי אפשר שזו תהיה כוס אליהו הנביא(כלומר- תכיל יין,אבל אף בשר ודם לא ישתה ממנה, בגלל השאריות של הדבק וכו'...)

מה ז"א מדבקות פייאטים?

יש לך לינק עם תמונה?
&nbsp
לגבי למה ללא שימוש- אני חושבת שכוס אליהו צריכה להיות "למהדרין" או משהו כזה...

מדבקות של 'נוצצים'. אני אחפש תמונה... לגבי הכוס-

אז ככה- כוס כשרה, זו כוס שלא השתמשו בה לפני כן במטבח לא כשר, וכמו כן,עברה טבילה במקווה.

אבל- כוס מפלסטיק איננה צריכה טבילה. וכמו כן- כוס חד פעמית, כשמה כן היא- לא שימשה בעבר למאכל או משתה.

לגבי כוס אליהו,או כוס יין שמיועדת לצרכי 'ברכה', היא צריכה להיות בגודל 'סטנרדטי'. אם יש לך כוסות ממש קטנות,(שבעצם הן כוסיות,ולא כוסות)- אז מבחינת הגודל זה לא 'תקין הלכתית' ככוס אליהו. אם אלה כוסות בגודל 'נורמאלי', לא קטנות מידי,אז זה בסדר :)

לינק לשלל תמונות של מדבקות נוצצות

[URL]https://www.google.ca/search?q=%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A7%D7%95%D7%AA+%D7%A0%D7%95%D7%A6%D7%A6%D7%95%D7%AA&biw=1763&bih=857&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi44KaQovHLAhWJcBoKHZtzBSMQsAQIGQ[/URL]

ולינק שהתקבל בחיפוש 'מדבקות פסח' גוגל תמונות:

q=%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A7%D7%95%D7%AA+%D7%A0%D7%95%D7%A6%D7%A6%D7%95%D7%AA&biw=1763&bih=857&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi44KaQovHLAhWJcBoKHZtzBSMQsAQIGQ#tbm=isch&q=%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A7%D7%95%D7%AA+%D7%A4%D7%A1%D7%97

הכי מתבקש- קרטונים. הם יצבעו אותם לפני כן,

ואת או מבוגרים אח'כ תקפלו ותדביקו.
אני אחשוב על עוד חומרים אפשריים.

משולשי פוליגל. החלק של הילדים יהיה-

להדביק על המשולשים מדבקות צרות וארוכות לאורך ולרוחב (ליצור מראה של לבנים)
מדבקות צרות וארוכות: אם אין להשיג קנויות, ניתן לילדים לצבוע דף מדבקה בחום\שחור, מבוגר יגזור אח'כ לרצועות דקות.
אחרי שהילדים ידביקו,מבוגר יעמיד את המשולשים כך שייצרו מבנה פירמידה.
זהירות- הפוליגל הוצאה יחסית יקרה, זה יכול להסתיים בשלושים דולר.

נוגה 44

New member
מה שמתאים זה מדבקות יהלומים שנראות כמו אבני חן

לא מצליחה לצרף קישור
כתבי בגוגל מדבקות יהלום

בסוף עשינו עם tissue paper

והיום גיליתי את הסילר המופלא שעושה ציפוי מבריק -זה נראה לי ייצא מקסים. שמתי את הסילר לפני שיצאתי מהגן ועד מחר אמור להתייבש.

למעלה