הכנו אתמול בראדים תוצרת בית

מקומית1

New member
הכנו אתמול בראדים תוצרת בית

לא זוכרת איפה קראתי שאפשר לצבוע את הקצה העליון של סיכות מתפצלות פשוטות עם לאק לציפורניים.
מכיון שלכבוד פורים מסתובבים אצלינו בבית כמה לאקים צבעוניים במיוחד, תפסתי טרמפ עליהם וניסינו לצבוע - יוצא חמוד מאוד, בודאי אם רוצים לא להוציא סכומים גדולים מדי על עבודות של ילדים.
נעצנו אותם בתוך קלקר כך שרק הקצה בלט החוצה, וצבענו, עבודה פשוטה וכיפית (ומסריחה.... שונאת את הריח!)

yafyafit

New member
זה היה בבלוג של t42

שאגב לקח לי זמן להבין אבל הניק שלה הוא לא טי ארבעים ושתיים אלא tea for two...

למי שלא מכיר סקראפ - בראדים הם סיכות מתפצלות כמו שהיינו מכינים פעם שעון ונועצים את הסיכה הזו עם ה"רגליים" שנפתחות כדי שהמחוג יסתובב. בראדים היום מיוצרים במגוון ראשים וצבעים ודוגמאות ובעצם כאן יש הדרכה מצולמת שמלמדת איך להכין את הבראדים הצבעוניים מסיכות מתפלצות "פושטיות".

גם אני מתכננת לעשות את זה... מאד התלהבתי מזה וקיבלתי את רשותה של הכותבת כדי ללמד את במסיבת הסקראפ שעשיתי לאמהות ביום שישי ופשוט לא הספקתי להתארגן על קלקר...

למען הציבור הנה הלינק
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2490004

כמובן שמקומית אנחנו נשמח לראות גם את התמונות שלך!

מקומית1

New member
תודה שהפנית למקור, לא היה לי נעים שלא זכרתי

כשנעשה משהו עם הבראדים יהיה מה לצלם...

מקומית1

New member
שלב ב'....

אתמול הבת ניסתה לצייר עוד שכבה בצבע אחר על השכבה הקודמת. היא עשתה פרחים עם ראש של סיכה שטבלה בלק בצבע שונה. יצא אחלה. אני פרשתי מהעיסוק בגלל הריח...
עוד ניסוי - לצייר עם טוש שמן על הבראד הצבוע בלק. הצלחנו לעשות סמיילי, פרחים, אותיות. אפשר להכין כך אותיות של שם של מי שרוצים לתת לו את הכרטיס, או משהו שרוצים לכתוב על הדף המעוצב.
אז שוב תודה ל t42.

למעלה