איזה יום שהיה לנו אתמול...

yafyafit

New member
איזה יום שהיה לנו אתמול...

זה אמנם לא יצירה, אבל עם הילדים... אז למה שלא נדבר גם על דברים אחרים?

קודם כל עניני בחירות:
השבוע שאלתי את הגדול (7) אם הוא כבר יודע מה זה בחירות, ומסתבר שהסבירו לו בכיתה אבל הוא קצת עשה סלט בין לבחור ולהיבחר,
כי הוא סיפר לי שכל אדם מעל גיל 18 יכול להשתתף בבחירות,
אבל הוא לא רוצה שאבא שלו ייבחר להיות ראש ממשלה, כי אז הם יישארו איתי לבד עד הבחירות הבאות...
הסברתי לו שזה בסדר, ואבא שלו לא מתמודד, והוא לא הבין מה פתאום שביבי ייבחר שוב פעם כי הוא כבר היה ראש ממשלה.
הראיתי לו בבית את הסרטון של "בריינפופ" שמסביר על בחירות אבל לטעמי הוא היה מסובך מדיי לגילו..
אתמול לקחנו את הילדים איתנו להצביע,
בהתחלה היתה התקוממות בבית "לא רוצים להצביע!!" פשוט כי הם לא הבינו עד הסוף מה זה אומר.
אבל כשהגענו לקלפי (מזל שלא היה תור!) והסברנו להם מה עושים ונתנו להם לשלשל את הפתק לתיבה - נרשמה התלהבות!
ואני כמובן התלהבתי שנתתי לילדים שיעור בדמורקטיה.

ואז נסענו עם כמה משפחות של חברים ליער שהם
אף פעם לא הייתי שם וממש התלהבתי!
זה חצי שעה נסיעה מהבית שלנו בחולון, וזה כל כך מקסים ולא מתוייר...
היינו ממש מעט משפחות שם וכל שבט כזה תפס לו פינה רחוקה מהשאר, ממש הרגשנו שאנחנו לבד שם.
מזג האויר היה מעולה והיה אוכל טעים, והילדים אספו אצטרובלים, ראו תולעים, נדקרו מקוצים ואפילו עשו צרכים בטבע...
כשחזרו הביתה כולם נרדמו במכוניות והיה מאד קשה להעיר אותם להתקלח...
כמובן שנשאר מלא אוכל אז החלטנו להמשיך את החגיגות המשותפות בסוף השבוע.

גם אני חזרתי הבוקר לעבודהעם תחושה שהיום יום ראשון...

מה עשיתם אתם?
הצבעתם?
טיילתם?
עשיתם שופינג?
הבנתי שתל אביב היתה מפוצצת באנשים שטיילו ועשו קניות...

ספרו לי קצת משלכם,
אני חושבת שיהיה לנו יותר נעים בפורום אם נשתף גם דברים כאלה שהם לא יצירה..

מקומית1

New member
אנחנו...

דווקא לא הרחקנו מהבית. כשכולם מטיילים הם נוחתים אצלינו...
בבוקר קפצו אלינו בני הדודים, ופשוט בילינו ביחד. חלק מהקטנים ביותר שיחקו בסלון, הגדולים יותר היו עסוקים ביצירה - הכנו בובות מגרב שיצאו מאד חמודות וגרמו לחבר'ה הגדולים להכין הצגה לקטנים יותר כך שכולם הרויחו מהבובות. הגדולים באמת ישבו על כוס קפה ועוגה והרכילויות המשפחתיות האחרונות.

אחר כך יצאו כולם בשיירה לאכול ארוחת צהריים אצל סבא וסבתא, ואני נשארתי בבית לעבוד (לצערי... יום שבתון?). כשהם חז קפצו אלינו הסבא והסבתא השניים לכוס תה ופטפוטים (פוליטיקה, אלא מה?).
אחרונים בתור היו חברים שלנו מחו"ל שיצאו ליום טיול ועברו אצלינו בדרך חזרה. חיכינו להם כדי לקחת אותם איתנו לקלפי ולהראות להם איך מתנהלות בחירות בישראל. אחרי שהצבענו התיישבנו יחד לארוחת ערב של גבינות-סלט ירקות-פיתות-שקשוקה, ולימדנו אותם לנגב אותה יפה מהצלחת עם הפיתה. היה כל כך מצחיק...

:) מסוג הטעויות המתוקות שילדים עושים

בנימה מבודחת אשאל ב 'תדהמה': אז בעלך הוא לא הכחלון המפורסם?? ;)

אצלינו,היות שגרים בחו'ל,אין שום תכונה מיוחדת ביום הנ'ל. בעיקר התעדכנתי כל הזמן דרך הרשת.

בהזדמנות זו,אעדכן אתכם בעניין קצת אחר(לא לגמרי אחר,הכנסת חוגגת יום הולדת בט'ו בשבט...)

אז ככה- ביום א' הקרוב,אני מתעתדת להעביר שעת סיפור ויצירה בנושא טו' בשבט.
כמו שכבר כתבתי מזמן,הפעילות שנבחרה היא: ראש דשא.

אלא מה?- צרות טובות כמו שאומרים,אתמול קיבלתי אימייל מהמנהלת שלנו,שצפויה השתתפות גדולה מהרגיל,ואנחנו צריכים עוד עבודת יצירה,למקרה שאין מספיק עציצים לכל המשתתפים...

מהר מהר סרקתי את הפורום כאן,ואני רוצה להודות לכם- תוך עשר דקות,כבר היו לי שלושה ארבעה רעיונות. כתבתי אותם למנהלת,אני מחכה לשמוע מה היא בוחרת.( מסתמן- הכנת פרחים שיהיו 'מתנה' קטנה לעציצים או עצים שייש להם בבתים... מעין מתנת יומהולדת לצמח,שמין הסתם לא פורח כרגע,בשלגים שיורדים לנו פה...)

ט'ו בשבט שמח

yafyafit

New member
הוא אמנם לא הכחלון ההוא

אבל לאחיו קוראים משה כחלון וזה משעשע...
ממש כיף לשמוע שמצאת פה רעיונות!!

חג שמח!

אגב מתי מחלקים אצלכם תעודות?

:) אני מנחשת שאחיו

קיבל טלפונים וכו',מאנשים שחשבו שהוא הכחלון ה'ידוע' :)

לא ממש יודעת מתי חלוקת תעודות-הילדה התחילה בי'ס חדש השנה,חילקו תעודה לפני בערך חודש,אני לא יודעת מתי מחלקים שוב :)

למעלה