חנות יצירה לילדים בת"א

חנות יצירה לילדים בת"א

הי לכולם...
חיפשתי בלוחות ואני מקווה שאני לא חוזרת פה על שאלה שנשאלת הרבה

התחלתי השנה לטפל בילד מהמםםם שנמצא על הספקטרום האוטיסטי, ולשמחתי שנינו מאוד אוהבים יצירה :)
בגלל שההורים שלו מוציאים סכומי עתק על הטיפול אני כל הזמן מחפשת את המקומות הכי זולים לקנות בהם כדי לא לעשוק אותם ולאחרונה יש דילול במוצרים איפה שהתרגלתי לקנות,

אולי אתן יכולות להמליץ לי על חנויות יצירה לילדים בת"א שיש שם מבחר וגם לא יקר? (וכשאני אומרת לילדים אתן בטח מבינות מה אני מדברת... זול, פשוט, ובכמויות :)

בלי קשר דיפדפתי פה בדף וכבר קיבלתי רעיונות מדהימים אז נראה לי שהרווחתן עוד קוראת סמויה !

תודה רבה

מקומית1

New member
קודם כל ברוכה הבאה

ועוד
על מה שאת עושה במשך כל השנה.
אני לא מכירה חנויות בתל אביב ולא יכולה לעזור, אבל אני יוצרת המון עם הילדים בלי לקנות, מחומרים שיש בכל בית.
אשמח לעזור בכוון הזה אם תרצי.

אני תמיד מאלתרת איתו...

וגם אני התעסקתי קצת באומנות שימושית בעוונותיי אז יש לי מלא שטויות בבית,
העיניין הוא שעכשיו אנחנו מתחילים לעבוד על דגם מוקטן של מערכת השמש (הוא
ממש מאוהב במדע) ואני צריכה כמה דברים ספציפיים כמו צבעי גואש, כדורי קלקר קטנים, שמשום מה לא מצאתי בכל חנויות כפר השעשועים ודומיו וחשבתי שבטוח יש חנויות עם קיטש כאלה לילדים מלבד החנויות המקצועיות ברח' אילת למשל... (או שאני טועה וגם שם אמצא את זה בזול? )

תודה רבה!

מקומית1

New member
אם את יכולה להזמין בדואר

הרשת הכי זולה שאני מכירה בירושלים היא חבקוק, ויש להם באמת הכל. אני יודעת שהם עושים משלוחים בדואר, ואני מעדיפה את זה בקיזוז עלויות הדלק והזמן שלי, שגם הם יקרים... הם מוכרים לכל גני הילדים החרדים שבודאי לא מוכנים למחירים מופקעים.
מצד שני, כדורי קלקר זה מוצר מאד זול. במקרה קניתי אצלם כי עשינו בובות והייתי צריכה עינים - 20 אגורות לכדור בקוטר 2 ס"מ, 30 אגורות לכדור בקוטר 3 ס"מ. אז כמה זה כבר יכול לעלות בחנות יותר יקרה? פי שתיים?

את יכולה למצוא קלקר וגואש גם באופיס דיפו למשל
http://www.officedepot.co.il/catalo...i1ssCZa4G1sGO:12bbi68k5?id=4074514&pr=QJ5&N=2

תודה רבה

והאמת שהייתי היום באופיס דיפו והיה להם 100 בקבוקים של צבעי גואש, אבל רק בצבע כחול :\ יצאתי עם שקית ריקה :\
ותתפלאי, אבל בארטא למשל מוכרים כדור קלקר בגודל כדור טניס במחיר של 8 ש"ח לכדור!!!!
אכן, חתיכת הפרש...........

אני אקפוץ מחר לדרך יפו וכפר גלעדי בתקווה למצוא... :) תודה רבה על העצות!

yafyafit

New member
הי וברוכה הבאה

לא קונה בתל אביב אך אני משערת שברחוב כפר גלעדי בתל אביב תמצאי. אני ממליצה בחום על מקס סטוק בראשון/בת ים. מחירים מעולים! גם בדניאלי בראשון תמצאי.

ולמה סמויה? אנחנו מעודדים סמויים לצאת מהארון...

למעלה