מה מתוכנן אצלכם להיום?

מקומית1

New member
מה מתוכנן אצלכם להיום?

אצלינו - הגדולות לומדות עד מאוחר (אחת משתתפת בפרויקט האו"ם, לשניה יש התנדבות אחרי הלימודים) הבן בכדורגל, ואם יספיק רוצה להתחיל חלקים מהתפאורה להצגה של הכיתה. הבת השלישית קיבלה מחברה שלה מתנה מגש להנחת חרוזים, שיש בו שקעים הגודל של מחרוזות שונות. מגניב ביותר. היא מתכננת להשתמש בו ולהעשיר את קופסת התכשיטים שלה.

ואצלכם?

דינדון5

New member
עוד לא תוכנן...

יש לי חצאית לסיים לאחת הבנות אולי נעשה את זה היום . הקטן שלי כבר הניח בסלון משחק שהוא רוצה לשחק בו כשהוא חוזר מהגן . נראה כבר מה יוביל ..והגדולה תלוי בכמות השיעורים ,המורים של יסודי היום חושבים שהילדים באוניברסיטה...במקום ללמוד בנחת ולהבין את החומר הם רצים בשביל להספיק בשביל מבחן מי"צב בסוף שנה....

מקומית1

New member
יפה שהוא מתוכנן מראש, איזה חמוד

את באמת מרגישה שינוי בלימודים? כי אצלינו אני לא מרגישה.

דינדון5

New member
כמות של שיעורים מוגזמת..

לא רק אני מרגישה כל ההורים בכיתה היא נותנת כמויות של שיעורים והילדים לא מספיק שהם אחרי יום לימודים ...צריכים לחזור הביתה ולשבת ללמוד לפעמים שיעורים שנמשכים יותר משעתיים ...השנה השתתפנו בהשאלת ספרים ולא מרשים לכתוב בספר ...וזה גם גורם ליותר זמן בשיעורים. שנה הבאה אני אחשוב פעמיים לפני שאני ארשם לזה... ואל תשכחי שיש גם מורים מקצועיים שמוסיפים שעורי בית...בתורה יש לה לפעמים לסיים יחידה או שתיים שכל יחידה לפעמים זה 10 עמודים ממש מייאש אפילו אני אין לי סבלנות לשבת כל כך הרבה זמן...והיא רק בכיתה ג' .הצילו.

מקומית1

New member
מוזר, אני לא רואה אצלנו שום לחץ

ויש לי ילדים כבר הרבה שנים במערכת החינוך.
לא נראה לי מוצדק ולא נראה לי נחוץ.

yafyafit

New member
מה זה פרויקט האו"ם???

ולשאלתך
תיכננתי לקחת את הבנים שלי להסתפר, אבל הרגע התקשרה גיסתי וביקשה שאקח את הבת שלה אלינו קצת, אז כנראה שנעשה משהו יצירתי!!
היא בת 5.5 ומאד אוהבת לצייר ולכתוב אותיות, וגם הבן הגדול שלי אוהב לצייר, אז הם מסתדרים יופי בשעת ציור...
ראיתי שפורסם ב"סלונה" משהו נחמד, לא שאין לי מיליון כאלה בפינטרסט, אבל נחמד לקבל את זה מרוכז:
http://saloona.co.il/shirboot/printables-הדפסי-לך-שקט/186

מקומית1

New member
פרויקט של תלמידי תיכון שמדמה את דיוני האו"ם

כל בי"ס מיצג מדינה או שתיים וצריך להכיר אותה לעומק. בתקופת ההכנה מקבלים נושא לדיון, צריך להכין עליו חומר, את עמדת המדינה והצעות החלטה.
בשלב כלשהו מתכנסים למליאה ומקיימים דיונים של ממש במשך כמה ימים.
אנחנו עדיין בשלב ההכנות...

תשמעי, האוצר שהבאת כאן הוא מדהים, את אומרת שיש לך עוד? איפה?
האמת שאני לא מצליחה להיכנס לקישורים שהיא הביאה, אבל זה נראה עולם ומלואו. הילדים שלך וגם האחינית ישמחו מאד. (הם גם בטח ישמחו לא להסתפר...)

למעלה