בואו נשרשר את הבלוגים שלנו!

yafyafit

New member
בואו נשרשר את הבלוגים שלנו!

היום נכנסתי לבלוג שלי אחרי שכמה ימים לא הייתי בו, להפתעתי גיליתי שם את בול בחירת העורך של אתמול!
איזה הפתעה כייפית לרשומה שאפילו לא ניסיתי לקדם במומלצים... איך היא נתפסה להם ברדאר?

כיוון שיש כאן גולשים שיש להם בלוגים -
חשבתי שיהיה נחמד לספר לנו על הבלוגים שלכם:
על מה הבלוג
למה אתם כותבים בו
וכמובן רשומה שאתם אוהבים או רוצים שנקרא!

יאללה בפירגונים!

בלוג הרפאים שלי :(

בערך חמש מאות רשומות,אבל הפעם האחרונה שעודכן,היתה לפני למעלה משנה.

מלא מלא בסיפורי אגדה שאני חיברתי. רובם למבוגרים,מיעוט קטנטן לילדים.
אני מאוד אוהבת אגדות,והיו שנים בהן היתה לי מוזה לחבר בעצמי.

הייתי מפנה לסיפור או שניים לילדים,כי הפורום כאן מתמקד בילדים,אבל אני כבר לא זוכרת איפה למצוא את רשומות הסיפורים לילדים שלי...

כבר תקופה ארוכה,שהמוזה שלי מתמקדת בדברים אחרים,ולא בכתיבה,ואם כן בכתיבה- אז לא בסיפורים... כנראה שמיציתי את מנת המוזה שהוקצבה לי לגלגול הזה... :(

yafyafit

New member
איזה סיפור מקסים!

ולעניין אובדן המוזה, היא לא חייבת להתמקד דווקא בכתיבה, את יודעת... לפעמים ביצירה, לפעמים בשירה, לפעמים רק במחשבה וגם זה דבר גדול. יש לי ימים שאני לא יוצרת בהם כלום, אבל מגיעה לרעיונות ותובנות כאלה שאני מרגישה כאילו כבשתי איזה הר, וברור לי שמעכשיו תהיה עוד פסגה ואולי עוד יצירה בהשראת המוזה שקיבלתי....

:) תודה רבה!

אכן זה לא שאיבדתי לגמרי את המוזה. היא תופסת כיוונים אחרים. למשל-היו לי רעיונות סריגה יוצאי דופן בחודשים האחרונים.וכתבתי שירים קצת,וכשהייתי צריכה מהר מהר לכתוב משהו לחנוכה לילדי גיל שנתיים- כתבתי שני דברים קצרצרים,אחד מהם על סביבון שהסופגניה והנר לעגו לו. הנר התרברב בכך שהוא זוהר,הסופגניה בכך שהיא מתוקה, ושניהם צחקו על הסביבון שנופל שוב ושוב. אבל בבוקר,מהנר נשארה רק שלולית שעווה,והסופגניה נבלעה כלא היתה בתוך הבטן :). רק הסביבון נשאר...

yama7

New member
רעיון כייפי

טוב אז הנה קישור לשלי :
http://yamanja.wordpress.com/
ובעקרון הוא על "עיבוד", כל פוסט אני משתדלת לקחת נושא שמעסיק אותנו ולתת לו עיבוד מהרבה כיוונים, למשל -פחד ממפלצות אז העיסוק שלנו ביצירה, ובספרים, ותערוכות וכולי.
למרות שבזמן האחרון אני מרגישה שאני נמשכת לעיסוק ביופי, עיצוב ושיפוץ, אבל אני לא נלחמת בזה, כי הבלוג הוא בשביל הכייף וכל עוד זה מניע אותי לעשייה אז לא אכפת לי.
הפוסטים האהובים עלי:
יומולדת גיבורי על
הנסיעה לברלין ואיך הכנו את הילדים
הפוסט על הסוכן כ
תהנו

yafyafit

New member
את כבר יודעת מה דעתי על הבלוג שלך

מהרגע הראשון התאהבתי... והרעיון של לעבד נושא מכל הכיוונים הוא באמת רעיון מעניין!

hiphip1

New member
ארגון ימי הולדת

זה הבלוג שלי בנושא ימי הולדת לילדים. רק כתבות ותוכן איכותי ומעניין, בלי פרסומות ובלי קידום מוצרים
היפ היפ http://www.hiphip.co.il/blog/

yafyafit

New member
הי היפ היפ

ברוכה הבאה אלינו!
הבלוג נראה ממש מצויין!!!
תוכלי לספר לנו עליו ועלייך קצת?

hiphip1

New member
בלוג ימי הולדת

היי yafyafit ותודה על קבלת הפנים ועל המחמאות על הבלוג.
אני יעל והקמתי את היפ היפ, בלוג ימי הולדת ומסיבות, מהסיבה הפשוטה שלא מצאתי עד היום אף אתר רציני ואיכותי שגם נראה טוב שמרכז את הנושא.
יש הרבה מאוד מידע בתחום וכולנו אוהבים לחגוג ימי הולדת ולכולנו חשוב שזה יהיה מקורי ומיוחד.
אז החלטתי להרים את הכפפה ולקדם את הנושא בצורה רצינית.
אשמח לשמוע קצת עלייך :)

yafyafit

New member
כל הכבוד על היוזמנ

באמת לפעמים יום הולדת נראה כמו מטלה מאיימת אבל סהכ הוא די כייפי!!
גם אני עשיתי מעשה דומה לשלך, הכנתי מדריך להתארגנות ליום הולדת שאוסף את כל הטוב שיש מהרשת ומחברות בעלות נסיון...
ואם רצית לשמוע עליי... אז גם אני בתחום ימי ההולדת, אני עורכת מסיבות סקראפ לילדות (אלה הם מסיבות יצירה בנייר), חוצמזה אני גם שכירה בתחום מערכות מידע... ואוהבת את הפורום ונהנית מאד מכל האינטרנט הזה... כבר הרבה שנים ברשת ....
מקווה לראות אותך כאן ואשמח אם תשתפי בפורום מנסיונך ותיעזרי גם בנו...

Internet Mom

New member
אמא אינטרנט

יש לי סוג של בלוג- זה בעצם אתר שהקמתי בעצמי... כן, זה היה קשה! אבל אני גאה שהצלחתי
לאתר אני אוספת דברים שמצאתי ברשת... לפעמים מנסה אותם בעצמי ולפעמים סתם מספרת עליהם. משחקים, רעיונות יפים לתמונה... דברים מצחיקים! אופנה... וכמובן אוכל. הנה למשל- סירטון תדמית שהכנתי באתר שמצאתי אתמול... בחינם, ובעשר דקות עבודה! לחצו על הלינק לראות את הסרטון ושווה להכיר את האתר! טוב גם להכנת מצגת לאירוע... או כל סרטון חמוד שעולה על דעתכן

yafyafit

New member
באמת רציתי לשאול אותך

למה לך?
אני מבינה את הצורך לכתוב בלוג ולשתף והכל,
אבל למה לשלם על דומיין וכל זה כשאפשר לעשות את זה בחינם בבלוגספוט/תפוז/וכו'?
אלא אם יש איזה אופק להפוך את זה למשהו עסקי...

אגב לא הצלחתי לראות את הסרטון, בגלל שאני כרגע במחשב שהפלאש בו ענתיקה ואי אפשר להתקין...

Internet Mom

New member
הי!

כן... יש לי כמה רעיונות לעשות מזה עסק אבל בהחלט לא בטוח שזה יצליח. ת'כלס דומיין עולה מאד מעט. את הבניה של האתר עשיתי בעצמי- סוג של אוניברסיטה בבית כי אני שונאת ללמוד בלימודים רגילים. אבל יש עלויות- חומרים... אירוח של האתר. וכמובן הזמן שלי. אבל אני בינכה במין שנה של הפסקה כזו.
אם זה לא יתפתח למשהו עסקי אז עשיתי קורס, בעלות די סבירה לקורס... למדתי המון על רשתות חברתיות ונהניתי מחברת הילדים בבית. אז זה בעצם כל הסיפור

yafyafit

New member
מאחלת לך שתצליחי,

בינתים האתר שלך אצלי במועדפים, כי הוא אחלה אתר!!
ואשמח לגלות שיום אחד גם תעשי ממנו עוד משהו!
האמת שאני מחזיקה גם בלוג וגם אתר,
הבלוג פה בתפוז,
מבחינת האתר אני משלמת על דומיין שזה כלום, ועל אחסון (שפתאום שמתי לב שזה 400 שקל בערך לשנה)...
עבדתי מאד קשה כדי לבנות אותו (בעברי הייתי מתכנתת אינטרנט וחשבתי שזה יהיה קלי קלות בשבילי, אבל כשניסיתי לחזור לזה אחרי שש שנים של הפוגה אכלתי כאפות עם הרזולוציות ואף אחד מחבריי המתכנתים לא הצליח לעזור לי)...
בכלל בסוף העברתי את האתר תחת הפלטפורמה של WIX שאני ממש מרוצה ממנה... לא צריך לדעת לתכנת, הממשק ממש ידידותי!! אבל החסרון זה שהם לא נותנים לך את הקוד.
הקיצר... מבינה אותך לגמרי... זה עולם ומלואו...

IliAsh

New member
בוקר אור ויום נעים לכולם
!

לא בדיוק חדשה-יותר סמויה כאן
מקווה שיצא לי לבקר כאן יותר, אני די חולת יצירה באשר היא! (השם שלי מודגש כי כרגע אני אחת המנהלות של פורום "אוכל חלבי")

יש לי בלוג מזה שנתיים. פתחתי אותו כשג'וניור שלי היה בן שנה וקצת ואחרי תקופה לא קלה. חשבתי שהבלוג יהיה אחר ובסוף "מצאתי את עצמי" מבשלת, מצלמת,יוצרת וקצת מהרהרת.
כנראה המיטב שלי

אני כותבת בבלוג כי חסרים לי חברים, אוזן קשבת וחיזוקים מהסביבה (לא הסיבות הכי נכונות אולי אבל זו האמת
)

אני אוהבת את כל הרשומות אחרת בטח לא הייתי מוציאה אותן לאור, אך אני בוחרת להזמינכם לאחרון על פריחת הסיתווניות.פוסט מקסים (אני מקווה) וקצת אופטימי כזה

תודה על ההזמנה והמשך יום נפלא לכולם
!

yafyafit

New member
ברוכה הבאה למעוננו...

הצצתי בבלוג שלך... מה אני אגיד... אני גולשת שנים בתפוז, ומכירה המון המון ניקים ובלוגים (את שלך לא הכרתי כנראה כי אני לא גולשת בבלוגים בנושא אוכל... אני לא מהמבשלים, רק מהאוכלים...)... והיום, אני שוב פעם בהלם למצוא בלוגים בתפוז כל כך מלאים בכל טוב כמו שלך!
כמה תפריטים ונושאים והמלצות...
שיואו...
מקווה שתישארי עמנו לא רק כסמויה!

למעלה