לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3362333,623 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

פורום זה הוקם כפלטפורמה לדיון כללי ושיח תרבותי בנושאי חוק ומשפט.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי! בפורום כותבים גם גולשים שאינם בעלי השכלה משפטית. אין להסתמך על הכתוב בפורום כתחליף לייעוץ מקצועי מעורך דין. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הפורום מנוהל על ידי עו"ד ערן שפילינגר. לפרטים נוספים: https://www.es-law.co.il/ 
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

פורום זה הוקם כפלטפורמה לדיון כללי ושיח תרבותי בנושאי חוק ומשפט.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי! בפורום כותבים גם גולשים שאינם בעלי השכלה משפטית. אין להסתמך על הכתוב בפורום כתחליף לייעוץ מקצועי מעורך דין. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הפורום מנוהל על ידי עו"ד ערן שפילינגר. לפרטים נוספים: https://www.es-law.co.il/ 
 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.
 
חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 
המשך >>

לצפיה ב-'אדמה חקלאית שאיבדה את הערך שלה בגלל הוועדה המחוזית! זיהום וע'
אדמה חקלאית שאיבדה את הערך שלה בגלל הוועדה המחוזית! זיהום וע
<< ההודעה הנוכחית
21/05/2020 | 16:53
19
האם יש מקום לתביעה:

להלן מה שניסחתי:

זה כבר שנים אני פונה לוועדה ללא שום התייחסות או מענה.
יש לי ולעוד אנשים אדמות חקלאיות באזור המוגדר חקלאי. בשנים האחרונות הוועדה העלימה עין ועודדה עבריינות על החוק בכל מובן. הכל באיזור הוא בניגוד לחוק. ממש "מערב פרוע" בחסות הוועדות!!! הוועדה המחוזית "העלימה עין" עד שהעניין התפשט. כל זה למרות שעדיין האיזור מוגדר חקלאי. הערך החקלאי של האדמה שלי  ירד.
יש לועדה המחוזית חבות בנזיקין‬.

האדמה החקלאים:
ליד החלקה שלי מזרחה, יש לכלוך רב ו״הר״ של חומרים מזהמים! - זה כבר יותר משלוש שנים! (מצורפות תמונות)
דרך העפר עכשיו גבוהה 40 סמ מהאדמה. צפונית ודרומית לחלקה, היו שינויים שהגביהו את החלקות יותר מ 70 ס"מ. מי הגשם מתרכזים באדמה שלי. דרך העפר היא איסוף של לכלוכים מתאספים לאורך השנים. אין שום דבר תקני!!! גם מסוכן, גם רעיל וגם יוצא אובך ואבק של הזמן.

מי יסכים להשכיר אותה עם כל הלכלוך מסביב (תמונות מצורפות) ועם מי גשם שמגיעים לגובה 70 ס״מ- נזק לשנים עברו ונזק לשנים שיבואו.

ההגבהה של האדמה הצמודה מצפון (60-70 ס"מ) גורמת להנמכה רצינית לאדמה שלי שהופכת לבריכת מים צפונית בחורף. נזק רציני לאדמה שלי. כל זה נעשה למשך שנים תוך העלמת עין מכוונת ורשלנות וחוסר מקצועיות של שתי הוועדות

ההגבהה של האדמה הצמודה מדרום (50-60 ס"מ) גורמת להנמכה רצינית לאדמה שלי שהופכת לבריכת מים דרומית בחורף. נזק רציני לאדמה שלי. כל זה נעשה למשך שנים תוך העלמת עין מכוונת ורשלנות וחוסר מקצועיות של שתי הוועדות

הסככה מערבה-צפונית לאדמה שלי שופכת את כל מי הגשמים לאדמה שלי. שעושה אצ הדמה שלי לבריכה של ממש. נזק רציני לאדמה שלי. כל זה נעשה למשך שנים תוך העלמת עין מכוונת ורשלנות וחוסר מקצועיות של שתי הוועדות

נזק רציני לעשרות עצי הזית שהפכו לשלד ללא שום עלים או זיתים וולא שום סיכוי להחזירם לחיים. נזק פסיכולוגי לאמא שלי במיוחד שהשקיעה הרבה כסף ומאמץ גופני וכסף בהכנת האדמה ונטיעת העצים לפני הרבה שנים. לאמא זה גורם ממש דכאון - זה הבית עבורה (ממש לא מטפורה). ו"הבית" עכשיו איננו!!

נזק רציני לאיכות וכמות וגודל הזיתים בגלל כך הזהומים באדמה ומהבריכה שנוצרת בחורף. (אולי גם שמן הזית הפך מסוכן לצריכה!)

כל הבנייה הלא חוקית באיזור עם הרבה משאיות וכל האבק והלכלוך, מרחיק אותי פיסית ופסיכולוגית מהאדמה שלי - כאשר אני מבקר עם המשפחה לשהות שם, נגרם לי עוגמת נפש מכל הלכלוך והאבק והרעש! הרגשה של רכוש שאיבד את ערכו החומרי והנפשי וחוסר שייכות מנטלי!!!

המצב הקיים היום הוא בלתי הפיך והנזק הוא בלתי הפיך - נזק של שנים שעברו ונזק של שנים שיבואי

אני מצפה לפיצוי הוגן מול כל הנזקים שהזכרתי למעלה.
פיצוי כזה יעודד אולי אזרחים אחרים שכדאי לשמור על החוק (אני מרגיש כבר חייזר - הרוב ממש לא שומר על החוק והעצוב הוא ששתי הוועדות מעודדות עבריינות!!)

אני אקדמאי (ונותן הרבה השתלמויות בתחום שלי) ובמקום להתעסק במחקר וקידום במחקר ודרגה באקדמיה, מצאתי את עצמי למשך הרבה שנים מטפל בדברים אחרים לגמרי רק בגלל רשלנותם של שתי הוועדות - מאות אם לא אלפי שעות הלכו לטמיון במקום להשקיע אותם במחקר אקדמי ושיפור שכר במכללה האקדמית שאני עובד בה או בהעברת השתלמויות!

לאישתי וילדיי (חייזרים גם - מאמינים בחוק ואזרחות טובה!) אין כמעט שום קשר רגשי או חומרי לחלקת האדמה. בתודעתם אדמה חקלאית היא זיהום, לכלוך, אלימות, עבריינות, חוסר צדק ושוויון … . כמעט בלתי אפשרי לתקן אצלם מה שכבר איבדו ופיתחו בדמיון שלהם. חבל מאוד!!!

בזמן שאזרחים שעברו על החוק עשו כבר מיליונים בשנים האחרונות, אני אזרח שומר חוק (חייזר כזה בסביבה) רק סופג נזקים ועוגמת נפש והתרחקות פסיכולוגית מאדמתי (במונחי תרבות ערבית, אדמה חקלאית ועצי זית הם חלק בלתי נפרד מהנפש!!)חוק ומשפט >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ