אי הכרה בסמכויות נתניהו מול שימוש במסיכות פנים

Aderune

New member
אי הכרה בסמכויות נתניהו מול שימוש במסיכות פנים

שלום רב - שאלה
בנימין נתניהו אינו נבחר באופן דמקראטי כראש ממשלה, מכאן שאין לו שום סמכות להורות לישראלים להשתמש במסכות פנים, וזאת בהמך ולהוראת איגוד הרופאים כי שימוש במסכות הוא מסוכן ולא מומלץ.

אם פקח עוצר אותי ונותן לי קנס על אי שימוש במסכת פנים
האם אני אוכל לערער על הקנס מול שופט בכך שאני לא מכיר בסמכויותו של ביני נתניה להורות לי לחשוב מסכת פנים וזאת כנגד המלצת איגוד הרופאים?

קנס בשל אי-עטיית מסכה נגד קורונה?

למיטב ידיעתי, נכון לעכשיו אי-עטיית מסכה לא נקבעה כעבירה, וממילא שוטרים או פקחים לא הוסמכו לתת הודעות לתשלום קנס (דו"חות) בשל כך.
אם בכל זאת תינתן לך הודעה כאמור (בלתי סביר בעיניי), תוכל לפנות לתובע המוסמך בבקשה לבטל את ההודעה מהטעם שלא עברת עבירה, ואם תידחה בקשתך, לבקש להישפט, וממילא לא תיזקק לטיעונים מתחכמים, שאינם נכונים ואינם ענייניים, כגון שנתניהו לא נבחר בבחירות דמוקרטיות.

נ"ב: חבל שפתחת שרשור חדש, במקום לשרשר להודעתי הקודמת בעניין זה.

קלייטון.ש

Well-known member
נתניהו הוא לחלוטין ראש ממשלה במסגרת הליכים דמוקרטים

נתניהו לא מחזיק בתפקיד ראש הממשלה באמצעות הצבא או כוח אחר אלא רק על בסיס התהליכים הדמוקרטים שהתחוללו ומתחוללים בישראל ובהתאם לחוקי המדינה הדמוקרטית.
בנוסף איגוד הרופאים לא קבע שהשימוש במסיכות מסוכן אלא שהמסכה היא לא פתרון מוכח. אין מספיק מחקרים מדעיים שבדקו את יעילות המסכות למיניהן. אם יש סכנה בחבישת מסכה היא רק ביצירת תחושת ביטחון שגויה, שאנשים יחשבו שבגלל שהם חובשים מסכה הם יכולים לוותר על אמצעי הזהירות האחרים, כמו שמירת מרחק. אז צריך להבהיר שהמסכה באה בנוסף לאמצעי הזהירות האחרים ולא במקום.

הנזק שבמסכה

הנזק אינו רק ביצירת תחושת ביטחון שגויה, אלא גם בכך שהמסכה עצמה יכולה להוות בית גידול לנגיפים ולחיידקים, בייחוד כשמשתמשים בה פעמים אחדות, ובשל כך שהיא גורמת לאנשים, מחוסר נוחות, לגעת יותר בפנים ובעיניים, ובכך מגדילה את הסיכון להידבק במחלה.
מלבד זאת, מסכה מאולתרת עלולה לגרום לקשיי נשימה, בייחוד אצל אנשים מבוגרים (ראה גם כאן).

Aderune

New member
לך תבלבל את הביצים של חברים שלך

נתניהו הוא רודן עם עבר פלילי ששולט במדינה ביחד עם בוגד שתקע סכין למיליון יהודים.
אחרי משבר הקורונה מאות אלפי ישראלים יצאו לרחובות כדי להעיף אותם לים

דיברגנט חדש

Well-known member
נא הצג, היכן איגוד הרופאים טען כי שימוש במסכות הוא מסוכן ולא

מומלץ?
&nbsp
לגבי יעילות המסכות, ייתכן שיהיו חילוקי דעות אך בוודאות, אין שום סכנה במסכות.

dani666

New member
נראה לי שלא קראת היטב את הכתוב ...

... שם.
&nbsp
"עלול" זו לא קביעה ובטח לא המלצה.

Aderune

New member
כנראה אתה לא יודע איך ממשלה עובדת

כל דבר שהמדינה מחליטה על הווירוס, הוא בגדר ״אולי״ ועם הרבה ״עלול״
פשוט יש כאלו שרושמים זאת באופן גלוי ויש כאלו שמסתירים את זה כדי לא לעורר פאניקה

דיברגנט חדש

Well-known member
הדבר האחרון שציפיתי לראות זה את מילים "כדי לא לעורר פאניקה"

כל התשדירים של מנכ"ל משרד הבריאות ושל נתניהו הוא בכדי לעורר פאניקה שתושבים יפחדו ויצייתו להנחיות בכדי שלא נגיע למצב שיש בעולם ונשמור על מספרים יחסית נמוכים.

Aderune

New member
לא ראיתי שום פאניקה בשום מקום

ולפחות איפה שאני גר ממש אין פאניקה, השכנים מטיילים עם הכלב, מדברים אחד עם השני (שומרים מרחק של 2 מטר שזה נראה קצת מצחיק), הילדים משחקים בגינות (אני במקום של בתים פרטיים שלכל בית יש גינה גדולה), אין זכר לפאניקה

shirai ryu

New member
לא תוכל לערער. אלא אם כן הייתה עם מסיכה

והורדת אותה לכמה דקות, נגיד בשביל לעשן.

נתניהו כן נבחר באופן דמוקרטי.
עד שהממשלה החדשה לא הורכבה נתניהו עדין הראש ממשלה.\
זה מה יש.

למעלה