לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3348233,482 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'דוד שמש תקול'
דוד שמש תקול
<< ההודעה הנוכחית
21/11/2019 | 10:38
6
49
שלום,בזמנו היה רק אצלי דוד,בבנין 3 קומות.התחילה נזילה מהגג.חשבתי בתמימות שדוד שלי והזמנתי איש מקצוע.הוא ערך בדיקה,רק הסתבר שדוד לא שלי,אלא של בעל הדירה שמשכיר.נאמר שהלכו הקולטנים וצריך לשלם 2500 ש"ח.בעל הדירה לא היה מוכן להשקיע,נאלצתי לשלם על ביקור ומאז עבר כחצי שנה.אני לא יכולה לתלות כביסה.נוזל.התחלפו הדיירים,הבינו ממני מדוע אין להם מים חמים,בטוח שמשלמים סכום רצח על שכירות,איימו שיטפלו בבעל הדירה.דבר לא השתנה.להם אין מים,לי נוזל מהגג.
שאלה: יש פתרון?שאני אשקיע בעורך דין?שאני אשלם 2500 ש"ח על תיקון???כי אני בסך הכל רוצה לתלות כביסה!
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'דבר שאת יכולה לעשות'
דבר שאת יכולה לעשות
21/11/2019 | 11:29
1
33
אני מציעה לך לשנות את היחס שלך לסבל. 
תהיי קשובה לרגע הנוכחי, תוותרי על המאבק לשליטה במחשבות וברגשות לא רצויים, פשוט תתני לרגשות להיות מבלי לשפוט אותם או את עצמך.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
21/11/2019 | 12:13
22
בלי רגשות אני אוכל לתלות כביסה?או שלהבין שאני קורבן בלי רגשות ולתלות בפנים כאילו יש גשם בלתי פוסק..
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'ממליץ לשלוח מכתב התראה דרך עו"ד לשכן'
ממליץ לשלוח מכתב התראה דרך עו"ד לשכן
21/11/2019 | 11:56
3
29
ואם לא יעזור להגיש תביעה למפקח על המקרקעין.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'כמה עולה מכתב?'
כמה עולה מכתב?
21/11/2019 | 12:11
2
25
יש חוק שהוא אמור לטפל בנזילה מהגג?
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'המחיר המומלץ הוא 235 ש"ח'
המחיר המומלץ הוא 235 ש"ח
21/11/2019 | 13:44
1
29
לפי בזק ודפי זהב. (בדפי זהב המחיר מופיע תחת הקטגוריה "שרותים משפטיים כלליים").

לפי חוק המקרקעין, לכל בעל דירה יש זכות לתבוע מוועד הבית, וכן מבעלים של דירה אחרת, לבצע תיקונים שאי-ביצועם עשוי לפגוע בדירתו או בערכה.

כל אחד מבעלי הדירות בבניין חייב לבצע תיקונים בדירתו, שאי-ביצועם עשוי לפגוע בדירה אחרת

ועד הבית בבית משותף חייב לבצע תיקונים בבניין או באזורים המשותפים, שאי-ביצועם עשוי לפגוע באחת הדירות או בערכה

דוגמא: בעקבות פיצוץ בצנרת של אחת מהדירות נוצרה נזילה בדירה שמתחתיה.
בעל הדירה שהנזילה נוצרה בה רשאי לדרוש מבעל הדירה שמעליו לתקן את התקלה.

בעל הדירה צריך לפנות לוועד הבית או לבעלים של הדירה השנייה (בהתאם למקרה), ולבקש מהם לבצע את התיקון הנדרש על-מנת שדירתו לא תיפגע.
אם לא נענים לפנייתו של בעל הדירה שניזוקה, הוא רשאי לפנות למפקח על המקרקעין כדי שיורה לוועד הבית, או לבעלים של הדירה השנייה, לבצע את התיקון.
אם בעל הדירה נאלץ בסופו של דבר לבצע את התיקון על חשבונו, הוא רשאי לפנות לבית המשפט כדי לתבוע החזר כספי עבור התיקון. 

מתוך אתר כל זכות, תיקונים בבית משותף
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אין לנו ועד ולא היה אף פעם'
אין לנו ועד ולא היה אף פעם
21/11/2019 | 17:00
28
זה כאילו נזק בחוץ-אם זה נזק?לא בתוך דירתי..
בקיצר,אני אשלם 2500 ש"ח במקומו ובית המשפט יפסוק להחזיר?מי יבטיח..
חוק ומשפט >>

הודעות אחרונות

16:36 | 08.12.19 אורחים בפורום
12:26 | 08.12.19 gili667
12:10 | 06.12.19 שוקילו
21:13 | 03.12.19 אורחים בפורום
19:29 | 30.11.19 עוד יעקב חוראני
10:40 | 30.11.19 עופר בן אברהם
10:22 | 30.11.19 עופר בן אברהם
11:21 | 29.11.19 עופר בן אברהם
19:05 | 28.11.19 drקולצר
18:09 | 28.11.19 עוד יוסף פנדריך
13:33 | 26.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ