לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3347233,472 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'צפיתי בסרטון ההטרדה של שלמה פילבר'
צפיתי בסרטון ההטרדה של שלמה פילבר
<< ההודעה הנוכחית
30/10/2019 | 16:38
16
53
יש כאן לפחות הטרדת עד אם לא הדחה. הדחת עד לחזור בו מעדות שמסר במשטרה, היא עבירת פשע שעונשה לפחות 7 שנות מאסר. אם החקירה מובילה לנתניהו, תהיה כאן פרשת ווטרגייט כחול לבן.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'צודק (עם זאת, תיקון קל)'
צודק (עם זאת, תיקון קל)
30/10/2019 | 17:55
15
42
העונש על הדחה בחקירה הוא עד (לא לפחות) חמש שנות מאסר, ובנסיבות מחמירות עד שבע שנות מאסר (סעיף 245 יחד עם סעיף 35 לחוק העונשין).

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אכן מיד לאחר שהקלדתי '
אכן מיד לאחר שהקלדתי
30/10/2019 | 19:43
30
ידעתי שנפלה טעות. אבל לא הייתי מודאג ידעתי שתתקן
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'סליחה, בנסיבות מחמירות עד עשר שנות מאסר'
סליחה, בנסיבות מחמירות עד עשר שנות מאסר
30/10/2019 | 19:44
13
35
סעיף 245 לחוק העונשין כולל שני סעיפי משנה:
העונש על עבירה לפי סעיף 245(א) הוא עד חמש שנות מאסר, ובנסיבות מחמירות עד שבע שנות מאסר.
העונש על עבירה לפי סעיף 245 (ב) הוא עד שבע שנות מאסר, ובנסיבות מחמירות עד עשר שנות מאסר.
הנסיבות המחמירות מפורטות בסעיף 249א.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עופר שלום '
עופר שלום
30/10/2019 | 21:30
12
36
ביקשתה שאצלם את פסק הדין. פירסמתי אותו עבורך . ולא היגבתה עלו . רק חברה אחרים . כול מה שאתה כותב . אני מעיין בו . וזה מעניין אותי 

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'תודה על המחמאה הנרמזת בדבריך'
תודה על המחמאה הנרמזת בדבריך
30/10/2019 | 23:20
11
49
לדעתי, באותו עניין עשית עושר ולא במשפט, אך יצאת בזול בסופו של דבר. הנציגות ועורכת דינה כשלו.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'נו זה בדיוק המצב של עשיית עושר במשפט...'
נו זה בדיוק המצב של עשיית עושר במשפט...
31/10/2019 | 02:40
10
48
ברור מפסק הדין שהשופטת מצד אחד החליטה שקרמר חייב בתשלום שכ"ד, אבל מצד שני שהוא צודק מבחינה מסויימת, משמעותית, ולכן שכ"ד שישלם הוא נמוך מאד. קרמר שילם שכ"ד עבור החדר בו עשה שימוש בלעדי, אלא שהסכום מאד נמוך. ולכן עשה עושר (כי בתנאים אחרים היה עליו לשלם שכ"ד גבוה בהרבה ולכן הרויח את ההפרש), אבל במשפט.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'תודה לכול '
תודה לכול
31/10/2019 | 07:22
1
31
היועצים. והפרשנים . השנה הייתי 3 פעמים מול אותה מפקחת . בתביעות מועדים 
בכול בלוק שיש לי דירה . הייתה מחלוקת עם הנציגות . אולי זה גם השפיעה על פסק הדין .
תם ונישלם . מתחיל פרק ג בחיי . אני פנסיונר כבר, רוב הזמן אני בבית מול המחשב 
כול טוב לחברה ביי 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'נשוי באושר?'
נשוי באושר?
02/11/2019 | 16:52
3
לצפיה ב-'העושר הזה היה צריך להתחלק בין כל בעלי הדירות'
העושר הזה היה צריך להתחלק בין כל בעלי הדירות
31/10/2019 | 09:13
7
57
ו-ודאי שלא נעשה במשפט, אלא תוך הפרת צו שופט דווקא. ולא השופטת החליטה, אלא המפקחת על רישום מקרקעין, והחלטתה רק נתנה תוקף של פסק דין להסכם פשרה, שמקפח את בעלי הדירות.
על כל פנים, הנושא הזה נחרש בפורום בכמה שרשורים, ואני מיציתי את דעתי, בין היתר, פה, כאן ושם, ואיני מוצא טעם לפתוח את הדיון מחדש.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'זה לא אותו דיון, הפעם הדיון הוא אחר'
זה לא אותו דיון, הפעם הדיון הוא אחר
31/10/2019 | 09:33
1
30
הפעם הדיון הוא בחוצפה שלך להכפיש את קרמר, כאילו עשה את עושרו לא במשפט, כאשר בבירור מערכת המשפט עסקה בהתעשרותו של קרמר, וקבעה את המחיר שעליו לשלם, ואישרה שהיתרה שנשארת בידיו נשארת בידיו כדין.
לקרמר שיש לו עור עבה במיוחד לא אכפת כנראה מההכפשות שלך, וזה מזלך, כי מישהו אחר אולי היה מאיים עליך בתביעת דיבה, במיוחד שקרמר מזוהה כאן בשמו האמיתי.
היה פה עוד מישהו שהכפיש את קרמר אבל ההוא היה לו שכל לכתוב בעילום שם.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עם זאת במחשבה שניה'
עם זאת במחשבה שניה
31/10/2019 | 09:45
28
קרמר ביקש את דעתך, אז מגיע לו.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עופר: ומי אומר שהיו משכירים '
עופר: ומי אומר שהיו משכירים
31/10/2019 | 18:22
4
36
את מחסן במשך השנים . המחסן כבר בידי הועד . כימעט חודשיים
והוא נעול . אף אדם לא מיתעניין בו . מה שחשב הועד שמיד יהייה לקוח
אז על איזה עושר אתה כותב שהייה צריך להיתחלק בין הדיירים
זה מחסן צדדי . עובר בו צינור ביוב  5'
אים הייה ערך כספי למחסן . אז מיזמן היו פונים להוצאה לפועל . לפנות אותי
ולהשכיר את המחסן
עושר זה סכומים של 300-400 אלף ש"ח מינימום . את הועד ניהל אדם 18 שנה .
ולא דרש לפנות . כי ידע שאין ערך כספי למחסן
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'קרמר אם היית נשפט ע"י צדקני הפורום'
קרמר אם היית נשפט ע"י צדקני הפורום
01/11/2019 | 07:45
3
36
לא רק שהיית מחויב במלוא סכום התביעה, ובנוסף גם בהוצאות לדוגמא, יותר מכך בוודאי היה נגזר עליך עונש 39 מלקות בכיכר העיר.
לדעתי אין טעם שתנסה להצדיק את עצמך בפני כל בר בי רב. נתבעת לדין, המחיר שעליך לשלם נקבע, שילמת אותו, וגמרנו.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'תודה קלינטון '
תודה קלינטון
01/11/2019 | 11:06
1
23
המפקחת פסקה ב10 ציקים . נתתי 10 צ'קים . ניפרע רק אחד בנתיים .
אני אוהב להעמיד דברים על דיוקם . במיוחד שזה בחינם ההסבר
שבת שלום קלינטון
צודק . התחלתי פרק ג בחיים שלי . מקווה עד 120 עם התיילנדית הצעירה שלי . הכול חוקי עומדת לקבל אזרחות ישראלית
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'מתגייסת לצבא?'
מתגייסת לצבא?
06/11/2019 | 14:07
2
לצפיה ב-'היא והוא '
היא והוא
02/11/2019 | 18:13
14
קיבלו רק 29 מלקות בכיכר העיר . רק על ניאוף ראה קישור
חוק ומשפט >>

הודעות אחרונות

13:00 | 17.11.19 אורחים בפורום
20:18 | 15.11.19 אורחים בפורום
13:13 | 13.11.19 פרילנסר
20:51 | 12.11.19 עוד יוסף פנדריך
06:21 | 12.11.19 itzikzo
20:36 | 10.11.19 עופר בן אברהם
12:18 | 10.11.19 אורחים בפורום
17:20 | 06.11.19 jackie111
06:21 | 04.11.19 אורחים בפורום
09:06 | 03.11.19 אורחים בפורום
19:28 | 31.10.19 עוד יוסף פנדריך
15:38 | 30.10.19 עוד יוסף פנדריך

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ