לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3347233,472 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'החלפת חברה בפינוי בינוי'
החלפת חברה בפינוי בינוי
<< ההודעה הנוכחית
22/10/2019 | 17:11
41
87
שלום
התחלנו תהליך של פינוי בינוי וחתמנו על הסכם עם חברה יזמית. כעת חברה אחרת קנתה את החברה המקורית ואנחנו מתנהלים מולה. האם החברה הרוכשת מחוייבת להסכם שחתמנו?
תודה
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אתה בטוח שזה פינוי בינוי? - נשמע יותר כמו תמ"א 38/2'
אתה בטוח שזה פינוי בינוי? - נשמע יותר כמו תמ"א 38/2
23/10/2019 | 00:54
40
11
לצפיה ב-'צודק, תמא 38/2'
צודק, תמא 38/2
23/10/2019 | 10:14
39
7
לצפיה ב-'לא בטוח שניתן בפורום הזה לענות על השאלה שלך'
לא בטוח שניתן בפורום הזה לענות על השאלה שלך
23/10/2019 | 11:25
2
26
אם חברה חדשה "קנתה" את החברה המקורית, לא ידוע איך הקניה בוצעה.
בדרך כלל, יש שתי דרכים "לקנות" חברה.
הראשונה - בקניה מסחרית רגילה, ואז, ההסכמים בין החברות קובעים, וגם, הרישומים ברשם החברות (תקנון החברה, החלטות בעלי המניות וכו')..
השניה - במסגרת של פירוק החברה המקורית בבית המשפט, ואז צריך לבדוק, בנוסף, מה קבע בית המשפט בהליך הפירוק.
בנוסף לכל זאת, צריך לקרוא בעיון את החוזה שנחתם בין בעלי הדירות לחברה המקורית. ושאלה נוספת היא, מה רוצים לעשות עכשיו בעלי הדירות בעקבות חילוף החברות.
כדי לקבל תשובות ברורות למצבכם המשפטי, צריכים בעלי הדירות, במשותף, לפנות לעורך דין שמבין בעניינים הללו, כדי שיתן לכם את כל התשובות.
יתכן, שבכלל לא כדאי לכם להמשיך עם החברה החדשה, כי היא לא תעמוד בלוח הזמנים,  ועדיף לכם לבטל את החוזה המקורי ולבחור חברה אחרת.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'נעשה סדר'
נעשה סדר
23/10/2019 | 12:02
1
21
יש חוזה מפורט שנחתם וכל בעל דירה יודע בדיוק איזו דירה הוא יקבל, אבל הפרוייקט עוד לא יצא אל הפועל, ואפילו אין עוד היתר בניה.
החברה הקונה החזיקה אחוז מסויים מהחברה המקורית עוד קודם לכן, וכעת רכשה את רוב המניות מבעלי השליטה. החברה המקורית כבר לא פועלת לדעתי, ומי שעובדת מולנו כרגע זו החברה הקונה. יש כמובן עו"ד שמייצג את בעלי הדירות שטוען שהכל בסדר. השאלה היא עקרונית- האם החברה הקונה חייבת לכבד הסכם מהסוג הזה, שהוא לא התחייבות כספית. אחרי הכל גם החברה המקורית היתה יכולה לבטל את ההסכם אם היה מתברר שהוא לא כלכלי.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'השאלה ברורה - האם החברה הקונה חייבת לכבד ...'
השאלה ברורה - האם החברה הקונה חייבת לכבד ...
23/10/2019 | 14:32
21
תראה,
כנראה, שההסכם שעליו חתמתם הוא "הסכם לארגון עסקה לפי תכנית החיזוק" כפי שמוגדר בחוק הנ"ל.
תקרא בעיון את החוק הנ"ל, ותראה מה מתוכו מתאים לתנאים שאתם חתמתם בהסכם הראשון.
מתוך זה, והמסמכים המצויים בידך, תמצא תשובה לשאלה שלך.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'המחאת חיובים'
המחאת חיובים
23/10/2019 | 12:00
35
37
1. לדעתי, היזם המקורי לא היה רשאי להמחות (להעביר) את חיוביו, וספק רב אם היה רשאי להמחות את זכויותיו, לחברה אחרת בלי הסכמתכם (ראה חוק המחאת חיובים, בייחוד סעיף 6, ו-ה”פ [מחוזי, ת”א] 62104-11-17, עין יהב... נגד ברכה דיין ואח', כאן). מנגד, משתמע משאלתך שהסכמתם להעברה, לפחות בדיעבד.
2. אם החברה המקורית (חברת היעד) התמזגה עם החברה החדשה (החברה הקולטת), תוצאות המיזוג הן, בין היתר, ש”כל הנכסים והחיובים של חברת היעד, לרבות חיובים מותנים, עתידיים, ידועים ובלתי ידועים, יועברו ויוקנו לחברה הקולטת" (סעיף 323(1) לחוק החברות).

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אכן ממבט ראשון נראה לי שכאשר אדם'
אכן ממבט ראשון נראה לי שכאשר אדם
23/10/2019 | 12:21
18
מוכר את עסקו לאחר יחול חוק המחאת חיובים בכל הקשור לאחריות הקונה כלפי לקוחותיו של המוכר, וכאשר מדובר במכירת חברה יחול חוק החברות, שציינת. זה באופן כללי. אינני מומחה לדיני חברות ואינני יודע אם כל רכישה של חברה היא מיזוג. השאלה חוזרת בוריאציות שונות והפתרון לא כל כך ברור.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עופר : הפסדתי במישפט "המחסן " הידוע '
עופר : הפסדתי במישפט "המחסן " הידוע
23/10/2019 | 16:52
33
32
כבוד המפקחת . פסקה .
סילוק יד נישאר . ותשלום 10 אלף ש"ח לנציגות . עבור 38 שנים שהייתי במחסן 
ללא תשלום גרוש . וניהלתי במחסן עסק משגשג במשך השנים 
נתתי מפתח לנציגות וצ'ק על בהסכום שפסקה המפקחת 
צדקתה במה שכתבתה אז .אלי 
שנה טובה לכולם 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'טעות : הכותב למעלה קרמר . '
טעות : הכותב למעלה קרמר .
23/10/2019 | 16:53
4
לצפיה ב-'צר לי'
צר לי
23/10/2019 | 18:51
20
31
מקווה שבפעם הבאה אצדק לטובתך.
אשמח אם תעלה לכאן את פסק הדין.
שנה טובה.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'זה ניגמר בפשרה '
זה ניגמר בפשרה
23/10/2019 | 22:43
19
43
בהתחלה אמרה המפקחת . לשלם 15K התיחססתי למישפט שכתב התובע . אז היא הורידה את זה ל10K ש"ח .
הנציגות השקיע אצל העורך דין כ30 אלף ש"ח שכר טירחה . כימעט בדוק 
העורך דין הבטיח לנציגות . שבית המישפט יפסק 7 שנים אחורה . תשלום שכר דירה . של 1500 ש"ח לחודש כ250K . כאשר המפקחת פסקה 10K ש"ח ומסירת המפתח 
הנציג נהייה אדום בצוור . הנציגות הפסידה כ20 אלף ש"ח . אחרי התשלום שלי של החוב ה10 צ'קים 
מחר אצלם את פסק הדין . כאן עייף כבר .
עבור 48 שנים שהייתי במחסן עלה לי רק 10 אלף ש"ח .
אגב המחסן כרגע סגור . אף אדם לא רוצה להשכיר אותו 
סתם צרות עיין של אדם או 2 שעשו את המהומה .
ליילה טובה 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אני שמח שניגמר כך'
אני שמח שניגמר כך
23/10/2019 | 22:48
26
אני פנסיונר עובד כמה ימים בחודש בקושי .
עוזר לאישתי השנייה בניהול העסק שלה . מול הלקוחות . ושילטונות המס .
אני אלמן לשעבר 
ביי 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'טעות 38 שנים '
טעות 38 שנים
23/10/2019 | 22:51
5
לצפיה ב-'אתה אומר שהפסדת אבל זה נשמע כמו ניצחון סוחף'
אתה אומר שהפסדת אבל זה נשמע כמו ניצחון סוחף
24/10/2019 | 02:44
14
46
האם פסק הדין אוסר עליך לעשות כל שימוש במחסן ביחד עם דיירים אחרים?

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'כמו שכתבתי למעלה '
כמו שכתבתי למעלה
24/10/2019 | 07:24
61
אני פנסיונר . בתחום שלי אנטנות/צלחות אין עבודה . חי מפנסיה טובה .
בבית עשיתי איזה פינה . על ציוד בשביל פעם בחודש עשות משהו 
מצורף פסק הדין 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'זה "ניצחון פירוס"'
זה "ניצחון פירוס"
25/10/2019 | 13:12
12
7
לצפיה ב-'למה? קרמר הרוויח פה בגדול'
למה? קרמר הרוויח פה בגדול
25/10/2019 | 13:28
11
26
לפי מה שסיפר הוא שכר חדר עשרות שנים ונדרש לשלם רק 10000 ש"ח. אפילו אם התביעה היא רק על 7 שנים, גם אז הוא הרוויח שכירות חינם בסכום עתק. עסק משתלם בהחלט.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אתה לא מכיר את הטיעון המקורי'
אתה לא מכיר את הטיעון המקורי
25/10/2019 | 16:11
10
27
הטיעון המקורי של קרמר היה -
1. שהמחסן היה בשימוש ייחודי בהסכמת כל בעלי הדירות
2. שקרמר נתן לכולם מפתח למחסן, ויכלו כולם להשמש בו אם רק רצו.
3. שאף אחד לא היה מעוניין להשתמש במחסן זולת קרמר
4. שניתן לפני עשרות שנים פסק דין המחייב את קרמר לפנות את המחסן, וחרף כל זאת, אף אחד לא היה מעוניין להוציא לפועל את פסק הדין.
5. שבעלי הדירות ויתרו או זנחו את דרישתם המקורית  לגבי זכותם להשתמש במחסן, ולא השמיעו שום קול מחאה, ולא עשו מאומה על פי פסק הדין ההסטורי ההוא, שמחייב אותו לסלק ידו מהמחסן.
6. שהתנהגות בעלי הדירות לאורך עשרות שנים חרף פסק הדין ההסטורי, מהווה הסכמה במשתמע או הסכמה מכללא, שהוא רשאי להשמש במחסן באופן בלעדי
7. שלאחרונה, הגיע בעל דירה חדש לבניין, ש"פתאום" הפך להיות יו"ר ועד הבית, ומיד הגיש נגד קרמר תביעה משפטית לפינוי המחסן ותשלום דמי שימוש ראויים, מבלי שהכיר את העובדות לאשורן.

אף אחת מכלל הטענות הללו לא מוזכרת, אפילו במילה אחת, בפסק הדין החדש.
המחלוקת המשפטית עכשיו לא היתה לגבי גובה הסכום שיש לשלם בתור שכירות - אלא על עצם חוקיות הדרישה לתשלום - שקרמר כפר בה מכל וכל.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'צודק '
צודק
25/10/2019 | 23:01
16
רק סעיף 2 לא מדוייק . לא טענתי שנתתי מפתחות לשכנים . 
המפקחת טענה בעל פה . שהייתי צריך לתת מפתחות . ואישור מהועד של אז שקיבלו גם מפתח למחסן . לא הייה לי אישור בכתב .
השנה הייתי מולה 3 פעמים במישפטים . היא כבר הכירה אותי בתור אחד שעושה קומבינות עם ועדים . לכן פסקה כך 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'המבחן הוא מבחן התוצאה'
המבחן הוא מבחן התוצאה
26/10/2019 | 03:05
8
19
קרמר השתלט על שטח משותף ועשה בו שימוש בלעדי בלי לשלם פרוטה לאורך עשרות שנים. על כך הוא נתבע לדין. בהליך קרמר טען מה שחשב שיפעל לטובתו, בין זו אמת ובין שלא זה לא משנה, כאשר טובתו היא לשלם כמה שפחות. עדיף לשלם אפס (וקרמר טען מה שטען כדי להגיע לתוצאה זו),  ואת זה הוא לא קיבל אבל מה שכן נדרש לשלם קרוב מאד לאפס, ביחס למה שהרויח.
המשפט הזה לא היה על השאלה מי צודק. המשפט היה על השאלה כמה קרמר ישלם עבור לפחות 7 שנות שימוש בלעדי בנכס ששייך לכלל בעלי הדירות.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'צודק אבל......'
צודק אבל......
26/10/2019 | 10:11
7
16
כך לא מיתנהלים מישפטים .
בשנות ה90 ניתבעתי על גנבת זכויות יוצרים (שידור סרטים , בכבלים פרטיים ללא תשלום תמלוגים) 
תבעו אותי ב"בעלי הזכויות" . 
השופט במחוזי . אמר : נניח שקרמר גנב . לא כול אחד יכול לבוא וליטעון שקרמר גנב מימני . תוכיח שיש לך זכויות הקרנה לכבלים . אחרי זה תיתבע . הייה להם רק זכויות הפצה לקסטות לסיפריות וידאו . 
כך כאן . הייה פסק דין . מישנת 1998 שמותר לי להישתמש במחסן . כמו שאר הדיירים . הרי כתבתה את זה בפוסט אחר ליפני כחודשיים 
המפקחת ריחמה על הנציגות . כמה שניסיתי לשכנע אותה . בציתקתי .היא זרקה עצם גם לנציגות . 
גם את דמניוק זיכו בישראל כי...  לא הוכח שהוא "איוון האיום"  זה שהוא רצח יהודים לא שייך . הסוגיה הייתה . פסק הדין מישנת 98 . ולא מה יצא לי מיזה בבנק 
ואת זה גם היסביר מר 9*9 
שבת שלום 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'השאלה לא איך התנהל המשפט אלא מי ניצח'
השאלה לא איך התנהל המשפט אלא מי ניצח
26/10/2019 | 10:48
6
22
ויותר חשוב - מכיון שנעשה שימוש במונח "ניצחון פירוס", שהוא ניצחון שעולה למנצח כל כך הרבה שעוד ניצחון כזה יהרוס אותו - השאלה אם הניצחון במשפט שלך הוא כזה.
אני טענתי שאתה ניצחת במשפט. למה ניצחת? לא בגלל שהשופטת קבעה שאתה צודק, או שהוועד צודק, לא בגלל שהיא תמכה בטענות שלך או בטענות של הוועד, אלא בגלל שאתה שילמת סכום אפסי גם ביחס לרווח שלך מהשימוש בשטח המשותף, וגם ביחס למה שאמרת שתבעו ממך. אני אומר ששאלת הניצחון במשפט כמו שלך נקבעת פשוט על סמך מי שילם כמה ומי הפסיד כמה. גם אם השופטת היתה דוחה את כל הטענות שלך, ומקבלת את כל הטענות של הוועד, עדיין אתה המנצח רק בגלל השורה התחתונה.
על מה שנאמר שהניצחון שלך הוא "ניצחון פירוס" כלומר שהוא הורס אותך, זה לא נכון ובדיוק ההפך. הרי יצאת ברווח גדול.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אתה מערבב את שאלת "החבות" בשאלת "גובה הנזק"'
אתה מערבב את שאלת "החבות" בשאלת "גובה הנזק"
26/10/2019 | 12:42
5
17
הטענה העקרונית והבסיסית של קרמר היתה היעדר חבות - הא ותו לא.
אני גם הפניתי אותו לפסקי דין הקובעים שאי-ביצוע פסק דין לאורך עשרות שנים, משמעו, ויתור מוחלט על הזכות הנובעת מאותו פסק דין.
וכיוון שכבר ניתן פסק דין נגד קרמר, לפני שנים רבות, שלא מומש, הוא היה צריך להביא למחיקת התביעה החדשה על הסף בהיעדר חבות.
השאלה של גובה הנזק, אם "גדול" או "קטן" לא היתה על הפרק בכלל.
ובפסק הדין אין זכר לנושא של היעדר חבות.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אני שואל שאלה אחרת, אולי יותר פילוסופית ממשפטית'
אני שואל שאלה אחרת, אולי יותר פילוסופית ממשפטית
26/10/2019 | 13:26
4
19
והיא: מה זאת אומרת לנצח או להפסיד במשפט?
אפשר להגיד שלנצח במשפט פירושו שבית המשפט קיבל את טיעוניך, ופסק שאתה צודק (ולהפך להפסיד פירושו שטיעוניך נידחו)
ואז אם קרמר טען שהוא לא חייב בכלל בגלל כך וכך, והשופטת קבעה שהוא כן חייב, אז הוא הפסיד במשפט.
אני אומר שניצחון במשפט נמדד בשכר ועונש ולא בשאלה של צדק. אם בא תובע ותובע 126000 ש"ח דמי שכירות ל-7 שנים, וגם מוציא 30000 ש"ח שכר טרחת עורך דין, ובסוף פסק הדין קובע שהוא צודק ומגיע לו כסף, אבל הסכום שנפסק הוא 10000 ש"ח, אז הוא הפסיד במשפט. למרות שיצא צודק. וכנגד אם הנתבע טען שהוא לא חייב שקל, ובסוף נפסק שטיעוניו נדחים והוא כן חייב, אבל הסכום שעליו לשלם הוא אפסי ביחס לרווח הכספי שלו מהמעשה עליו נתבע, אז הוא ניצח. כי המדידה היא בכסף ולא בצדק.

סיפור אחר ממשפט פלילי, בחור אחד הואשם שתקף את אשתו בנסיבות מחמירות. הגיע למשפט ושם טען לחפותו, שהיא משקרת ולא תקף אותה. השופטת האמינה לה והרשיעה אותו בכל סעיפי האישום. אז עכשיו השאלה האם הוא הפסיד במשפט? התשובה לעמדתי תלויה בעונש. העונש שלו היה מאסר על תנאי, ועוד קנס גם הוא על תנאי, כאשר התנאי הוא שלא יתקוף את אשתו (אז לשעבר כבר) שוב במשך שנתיים. כלומר יצא בלא שום עונש (הרישום הפלילי לעצמו לא שינה את חייו כלל). אז לעמדתי הוא ניצח במשפט. כי הוא יצא בדיוק כמו שהיה יוצא אילו זוכה באופן מלא, בלא שום עונש ממשי.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עצם העובדה שקרמר לא יכול להשתמש יותר במחסן - הוא הפסיד בגדול'
עצם העובדה שקרמר לא יכול להשתמש יותר במחסן - הוא הפסיד בגדול
26/10/2019 | 13:41
1
4
לצפיה ב-'להישתמש בו? '
להישתמש בו?
26/10/2019 | 14:39
19
תם ונישלם עניין המחסן כמו שכתבתי . אחרי 38 שנים של שימוש במחסן . וברווחים קניתי 2 בתים . שחי מהשכירות שלהם . זה מספיק לי . אני גר בשלישי הגדול ביותר 
רציתי לחסוך גם את ה10K ש"ח מלשלם . לא הלך מה לעשות .
בביניין שיש בו חנות בחזית . גם משלמים ועד בית כמו כול דייר . גם את זה לא שילמתי . מזל שהמפקחת  לא עלתה על זה .
מר קלינטון צודק באופן מעשי 
מר 9*9 צודק באופן מישפטי 
כמו הדוגמה של דמניוק . הוא לא הייה איוון האיום . בזכות ע"ד טייפטל 
אפילו שהרג יהודם במחנות הייה רק שומר .
שבת שלום לכולם . וכול טוב . רק בריאות 

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'קיילטון . סיפור של צדק שקרה לי '
קיילטון . סיפור של צדק שקרה לי
26/10/2019 | 14:58
1
15
בשנות ה80 עשיתי שמירות בצבא . הייתי שומר 3 שעות . ויושן 3 שעות .
הייתי עושה פטרול בעמדות. והיינו צריכים לחתום כול שעה בעמדה .וקצין תורן בדק כול שעה אם יש חתימה .
ביום שיש ערב שבת . לא עשיתי פטרול . ולא חתמתי בעמדות . ביום א בבוקר בעלית מישמר . קצין תורן שואל אותי . "קרמר למה לא חתמתה בלייל שבת בעמדות " 
עניתי אני בחור דתי לא כותב בשבת . הייתי עם כובע צבאי במיסדר . כך שלא ידע מה תפקיד הכובע . דתי או חיילי . כמובן שזכיתי בתשובה ולא עליתי למישפט צבאי . כך עם המחסן . רציתי גם לימנוע מלשלם את הקנס הזה .

אז קלינטון צודק מבחינת ריוחית
ו9*9 צודק מבחינה מישפטית . כמו "לא כותב בשבת "

תודה לשנכם ביי 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'וכמובן אני בחור חילוני לגמרה . אוכל טרף '
וכמובן אני בחור חילוני לגמרה . אוכל טרף
26/10/2019 | 15:00
1
לצפיה ב-'הנציגות זה גם אתה'
הנציגות זה גם אתה
24/10/2019 | 14:55
1
31
אם הנציגות שילמה גם אתה שילמת, או שאולי גם דמי ועד בית אתה לא משלם?? 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אני שילמתי :'
אני שילמתי :
24/10/2019 | 16:24
28
באופן תאורטי 1/106  חלקי 
באופן מעשי הדירה שלי  מושכרת . אז לא שילמתי גרוש .
הייה כאן מלחמת כחות . חשבו שילחצו עלי בפינוי . אז אני ישלם שכירות .
היום המחסן עומד רייק ואין לו ביקוש . 

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'חוטא יוצא נשכר'
חוטא יוצא נשכר
24/10/2019 | 14:54
10
34
דוגמה נוספת של נפלאות מערכת המשפט בארץ לפיה לפעמים מי שחטא במשך שנים ארוכות ועשה על חשבון חטאו רווחים לא מחויב בתשלום מלוא המגיע לכלל בעלי הנכס. 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'זה לא כך ...'
זה לא כך ...
24/10/2019 | 16:40
9
33
יש לי עבר עשיר ומפואר של קומבינות . מכיתה ז' בשנת 1959 
מעולם לא הייתי שכיר . כול החיים שלי היו קומבינות .
גם כאן 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עצוב שאתה מתגאה בזה'
עצוב שאתה מתגאה בזה
25/10/2019 | 22:20
8
2
לצפיה ב-'מה עצוב ??'
מה עצוב ??
25/10/2019 | 22:45
7
17
על מה אתה מוריד דימעה ועצוב לך?. על דברים שעושה אחר ! 
תחייה ותישמח. לשונאים שלנו שיהייה עצוב 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אני ממש לא מזיל דמעה באופן אישי'
אני ממש לא מזיל דמעה באופן אישי
26/10/2019 | 15:50
6
20
לי זה לא מזיז כי אני לא נפגעתי ממך.
אני חושב שזה עצוב באופן כללי שקיימים אנשים כמוך. את ההשוואה לאיוון האיום אתה הבאת בעצמך. 
כלומר אתה מודה שאתה אדם חסר כל מוסר וערכים, ואין לך בעיה לבצע עבירות ובלבד שלא תצטרך לשלם. אלה מאפיינים של פסיכופת. אלא שגם הפסיכופת הממוצע לא מתגאה ומצהיר על כך.
עושה רושם שאשתך הראשונה כנראה נפטרה מצער מהשהות במחיצתך. וזה אולי במקרה הטוב. במקרה רע... שלא נדע...
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'למה ללכלך ???'
למה ללכלך ???
26/10/2019 | 17:47
16
אישתי הראשונה ניפטרה מסרטן הלבלב . אחרי שהיינו 50 שנה ביחד .
מאחל לך לחלות במחלה הזו . אחרי הליכלוך שאתה שופך עלי .
מפגר אחד 
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'שום דבר ממה שקרמר סיפר שעשה לא מעיד שהוא חסר מוסר וערכים'
שום דבר ממה שקרמר סיפר שעשה לא מעיד שהוא חסר מוסר וערכים
27/10/2019 | 07:30
4
21
גם כל הסיפור על החדר בבניין המשותף לא מעיד על שום דבר כזה. היה חדר, אף אחד לא היה צריך אותו, אז קרמר עשה בו שימוש. אף אחד לא נפגע מלבד אולי האגו של ראש ועד זה או אחר. הוא גם סיפר שיש עוד חדרים כאלה בבנין שלו שעליהם השתלטו דיירים אחרים. הזעזוע שאתה מביע מהסיפורים שלו מעיד על רגישות מוגזמת לגמרי. אנשים עושים כדבר של יום ביומו מעשים חמורים בהרבה ויוצאים נקיים, ואף אחד לא מתרגש.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'צודק ב100% '
צודק ב100%
27/10/2019 | 08:31
2
לצפיה ב-'אתה מתעלם מהתמונה הכללית'
אתה מתעלם מהתמונה הכללית
27/10/2019 | 12:29
2
13
ומיתר הדברים שהוא מתרברב בהם.
סיפור המחסן הוא בסך הכל
another brick in the wall 
זה שיש עוד אנשים שאין להם סופראגו ויוצאים נקיים לא מכשיר את זה. אבל לפחות הם מחרישים.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'אני מכיר את הסיפורים של קרמר הרבה זמן כבר'
אני מכיר את הסיפורים של קרמר הרבה זמן כבר
27/10/2019 | 13:20
1
19
אולי לך יש מידע נוסף על מה שסיפר בפורומים אבל מה שסיפר בפורומים לחלוטין לא הופך אותו לאדם לא מוסרי. אין שום דבר לא מוסרי בניצול של מצבים ופרצות בחוק ובמשפט בשביל להרויח כסף, כל עוד לא נפגע אף אחד אישית. 
מלבד זאת אני זוכר סיפור של קרמר לגבי דירה שהוא משכיר, שהשכיר אותה לדיירים בעייתיים ולקח סיכון רציני, ובכל זאת נתן להם להמשיך לגור. זה הופך אותו לאדם ממש טוב.

חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'עברה שנה '
עברה שנה
27/10/2019 | 13:42
9
חידשו חוזה . והכול 10 משלמים בזמן . גרים שם זוג הורים . הבת נשואה והילדים שלה ניראה לי 6 נפשות . גם בביניין עם המחסן אני משכיר דירה יותר גדולה . ובגדולה ביותר אני גר בה 
הבחור כותב מצרות עיין . כמו הועד החדש . חשב שאני יתחיל לשלם שכירות . אים הוא ילחץ עלי . 
חוק ומשפט >>

הודעות אחרונות

13:00 | 17.11.19 אורחים בפורום
20:18 | 15.11.19 אורחים בפורום
13:13 | 13.11.19 פרילנסר
20:51 | 12.11.19 עוד יוסף פנדריך
06:21 | 12.11.19 itzikzo
20:36 | 10.11.19 עופר בן אברהם
12:18 | 10.11.19 אורחים בפורום
17:20 | 06.11.19 jackie111
06:21 | 04.11.19 אורחים בפורום
09:06 | 03.11.19 אורחים בפורום
19:28 | 31.10.19 עוד יוסף פנדריך
15:38 | 30.10.19 עוד יוסף פנדריך

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ