לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3347533,475 עוקבים אודות עסקים

פורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוק ומשפט

שלום לכולם. פורום "חוק ומשפט" מנוהל ע"י עו"ד ערן שפילינגר, ומשמש במה לשאלות משפטיות בכל נושא.
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. התשובות הניתנות על ידי הגולשים ועל ידי מנהל הפורום, אינן מהוות ייעוץ משפטי או המלצה מקצעית, אלא לכל היותר דיעה כללית. כל הפועל על פי הכתוב בפורום, עושה זאת על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.
הגולשים בפורום מתבקשים לשמור על נימוס אלמנטרי כלפי הגולשים האחרים. אין להעלות הודעות המכילות לשון בוטה ומשתלחת. אין להעלות הודעות בעלות תוכן פורנוגרפי, עוקצניות, טורדניות, מציקות, פוגעניות וכו'. הודעות אלו תמחקנה. גולש אשר יציף את הפורום בהודעות אסורות ייחסם. אין להמליץ, לחיוב או לשלילה, על עורך דין, משרד עו"ד או ספק שירותים משפטיים על גבי פורום זה. המלצות ניתן להעביר במסרים פרטיים בלבד.
פניות אל מנהל הפורום יתקבלו בברכה, במסרים בלבד. פניות אל מנהל הפורום מעל דפי הפורום יימחקו.
גלישה מהנה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי! 
הנהלת תפוז ומנהל הפורום אינם ממליצים לאיש לפעול לפי עיצות או דיעות הנכתבות בפורום, אפילו אם ניתנו כתשובה לשאלה עניינית.
פורום זה משמש לצורך דיונים כלליים בחוק ומשפט ולא לצורך הענקת שירות משפטי או ייעוץ משפטי. כל הכתוב בפורום, הוא לידיעה כללית בלבד.

חלק ממשתתפי פורום זה אינם משפטנים, וחלק מהתשובות הניתנות בו מסתמכות על מקורות מידע שאינם מהימנים. הנהלת תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע הניתן בפורום, ולא יהיו אחראים לנזק שעלול להיגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

המשך >>

לצפיה ב-'תביעה לדמי שימוש,שחלק מהסך הנתבע איננו ידוע'
תביעה לדמי שימוש,שחלק מהסך הנתבע איננו ידוע
18/07/2019 | 23:23
2
43
ערב טוב
אני מתכוון להגיש תביעה לדמי שימוש בבמש למשפחה על עיכוב תשלום חלקי בדירה המשותפת, ולתביעה צרפתי הערכת מתווך הנוגעת לגובה שכר הדירה. סכום התביעה עומד על 50% מהערכת המתווך,כפול 36 חודשים,וצמוד למדד.
(ידוע לי שמי שיחליט לבסוף את גובה שכה"ד עליה מבוססת התביעה,זה בדר"כ שמאי)
מאחר והגרושה מתגוררת בדירה כבר 3 שנים,והסכום שהיא חייבת לי מבוסס על שומה ישנה-אני מעוניין לבקש מבהמש שימנה שמאי גם לענין שווי מעודכן של הדירה

הבעיה: שסך חלק התביעה השני,קרי שווי הדירה החדש,לא ידוע לי כרגע,ואינני יודע כמה כסף לתבוע 

שאלתי הינה:

1.האם כאשר אני לא קובע סכום תביעה מראש,זה עשוי לפגוע בתביעה?
2. מה גובה האגרה שאני אמור לשלם בתביעה שרק חצי ממנה ידוע לי,והחצי השני עדיין לא ידוע ומצריך בדיקה ?

תודה רבה
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'ראה תקנות סדר הדין האזרחי'
ראה תקנות סדר הדין האזרחי
<< ההודעה הנוכחית
19/07/2019 | 04:38
1
28
16. (א) היתה התביעה לסכום כסף, יפורש בכתב התביעה הסכום הנתבע במדוייק.
(ב) היתה התביעה לסכום שיגיע לתובע לאחר בירור חשבונות שלא נתיישבו בינו לבין הנתבע, יפורש בכתב התביעה הסכום הנתבע לפי המשוער.
חוק ומשפט >>
לצפיה ב-'ואז מה קורה עם סכום האגרה...'
ואז מה קורה עם סכום האגרה...
19/07/2019 | 10:44
21
האם סכום האגרה ישולם בהתאם להערכת גובה התביעה?
תודה רבה
חוק ומשפט >>

הודעות אחרונות

11:03 | 19.11.19 quester
13:00 | 17.11.19 אורחים בפורום
20:18 | 15.11.19 אורחים בפורום
13:13 | 13.11.19 פרילנסר
20:51 | 12.11.19 עוד יוסף פנדריך
06:21 | 12.11.19 itzikzo
20:36 | 10.11.19 עופר בן אברהם
12:18 | 10.11.19 אורחים בפורום
17:20 | 06.11.19 jackie111
06:21 | 04.11.19 אורחים בפורום
09:06 | 03.11.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ