אישום בגין השארת קרטונים

דיאןא4

New member
אישום בגין השארת קרטונים

שלום. רציתי לדעת מה קרה בסוף אם הקנס שלך עם הקרטונים. אני קיבלתי אותו דבר. 475 ש"ח. התובעת עירוני אמרה לי לא מבטלים , אפילו שאני לא הנחתי , אני אחראית! אמרתי שאני רוצה להשפט לא נשמע הגיון שאני אחראית, ואני צריכה לדעת את זה. המקום ששמו היהמקום של איסוף זבל וקרטונים! היא המשיכה לטעון שלא ביום הנכון. אני טוענת , בסביבה יודיעם שבאים ימים אחרים וצילמתי ימים אחרים שבאים. היום ששמו הקרטונים היה יום שישי שבאים .השלט שכתוב שאפשרי לשים לא כל הזמן מוצב, צילמתי ימים שהוא על האדמה וימים שהוא למעלה ובתמונות שהעיריה צלמו הם הציבו כאילו למעלה. תודה.

דיאןא4

New member
אישום בגין השארת קרטונים

אני בעצם רוצה לדעת מעו"ד
1. האם אני אחראית אם מישהי אחר מוציאה זבל שלי ושמה את זה במקום אחר? (זה כמו להגיד שאני זרקתי שמלה ישנה בפח זבל שלי והוא הגיעה לזירת רצח ועכשיו מאשימים אותי ברצח! ) לא נשמע לי שיש הגיון בזה. ואולי אנשי הזבל עצמם שמו את זה כשהם הוציאו את הזבל.
2. בכל זאת המקום שבו הגיע הקרטונים מיועד לקרטונים. אז צריך לבטל את הקנס. נכון?
3. השלט שכתוב מה אפשר לזרוק במקום ומתי לא מונח באדמה ויש לי תמונות להוכיח .
4. היום שכתובבאתר העירייה לא תואם את מה שכתוב בשלט ובכלל לא תואם מה קורה בפועל.
5. איך אפשר להפסיק את התהליך המטופש הזה , לבטל את הקנס שברור לא בסדר, בלי להגיע לשופט ולבזבז זמן.
תודה.

רוב הזמן נח

Well-known member
הם פשוט לא רוצים שתזרקי שם זבל

את צריכה לזרוק במקום אחר, ששם אולי זה יותר מלכלך ושם גם בטח לא לוקחים את הקרטונים למחזור וגם לא יראו שזרקת. כי שם בטוח לא נותנים קנס למי שזורק זבל.
&nbsp
&nbsp
בכל מקרה, אם לי היו עושים את זה אז זאת הגישה שהייתי משתמש בה.
&nbsp
איזה מין שטויות זה לתת קנס למי שזורק זבל במקום שזורקים בו זבל? ממתי יש ימים לזריקת זבל? אצלנו אין דברים כאלה.
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
אגב, קרטון אפשר לחתוך לחתיכות. אפשר גם עם מספריים

להכניס לשקית ניילון (שחורה, אם זה מקום מאותגר זבל)
ולזרוק לפח הרגיל.

למעלה