תאום לצורך מסירת דבר דואר

תאום לצורך מסירת דבר דואר

ערב טוב לכם חברים
מדובר במקרה שנתבע (דיני משפחה) לא ניגש לקחת דברי דואר רשום,ואף לא פותח את דלת הבית בעת שהשליח מגיע (רואים אותו דרך העינית).
האם זה מקובל,שמישהו אחר יצלצל אליו בשמי (אינני מדבר איתו ),ויבקש ממנו לתת שעה ויום בהם הוא נמצא בבית לצורך קבלת דבר הדואר משליח?
תודה לכולכם עורכי דין יקרים ומשתתפי הפורום

הודעת ווטסאפ הכוללת צילום המסמך-האם קביל לצורך אישור מסירה?

שמעתי שהודעות ווטסאפ קבילות בבתי המשפט
האם שליחת עותק המסמך,או צילום שלו-לנתבע,מהווה ראיה משפטית שהוא קיבל את המסמך ?

תודה רבה

zammy

New member
באתר של הדואר הוצא תכתבות מעקב אחרי דבר הדואר

האם אתה בטוח שהוא גר שם וזו כתובתו הרשמית? הוצא ממשרד בפנים אישור לפי ת"ז לגבי כך שהוא אכן מתגורר במקום הזה.

ברור שאני בטוח.

גם כתבתי,שרואים אותו דרך העינית של הדלת,
השלב הזה של מעקב משלוחי דואר-זה "למתחילים",לא למקרה שלי.

המקרה שלי מתאפיין בנתבע שלא רק לא מושך דברי דואר,הוא גם לא פותח את הדלת. לכן,כנראה הדבר הכי טוב לעשות,זה להדביק לו את הדואר על הדלת,באמצעות שליח שיחתום על "תצהיר מוסר" ויזוהה ע'י עורך דין.
בית המשפט יראה בזה אישור מסירה ברוב רובם של המקרים.
אגב,גם ההוצל'פ משתמשים בשיטה הזו,רק שהם נוקטים, ב 3 ביקורים בהם השליח מדביק על הדלת את החומר. במקרה שלי,צילמתי גם את החומר מודבק על הדלת וביקשתי מהשליח שיצהיר שהוא וידא שהרכב של הנתבע חונה בחניה

לטובת הגולשים:

zammy

New member
מקום מגורים

אתה תהיה חייב להביא לבית המשפטו הוכחה כי אכן הוא גר שמקום וזו כתובתו החוקית.
תאר לך שזו אינו כתבוןו במינהל האוכלוסיןם וכשתגיש תביעה יגיד כי הוא לא גר שם ולא קיבל דבר.
לך תרוץ אחרי הרוח.
אתה חיב להביא אסמכתא כתובה למסירה כחוק. כלומר אם שלחת כחוק בדואר רשום והוא לא לקח מהדואר תוכל להראות את מעקב הדואר מהאתר של הדואר.
הצהרה שהרכב שלו חונה בחנייה חסרת כל מעמד.
השליח , אם הוא איש מקצוע, יודע מה עליו לעשות בכדי להצהיר על אי מסירה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

בוקר טוב

בוקר טוב לך "zammy"

1.אין חולק לגבי כתובתו החוקית,ויש לי גם העתק פסק דין מ 17 עם ציון כתובתו
בנוסף לכך ששמו רשום על תיבות הדואר

2.יש לי תצהיר מוסר,שהוא לא שליח של בהמ'ש אבל שליח שמבצע בין היתר מסירות. הוא חתם על גבי התצהיר שהגיע לבית הנתבע,זיהה את שמו על הדלת,ולאחר שצלצל מספר פעמים בפעמון-תלה על הדלת את הניירת.
בנוסף,קיים צילום של הדלת עם שם הנתבע,עם הניירת מודבקת אליה.

3.לגבי הדואר הרשום,ב"מעקב משלוחים" של רשות הדואר,מצויין ששליח ביקר בביתו ,אך לא היתה תשובה,ושהדואר ממתין לנסיון נוסף.

אציין שטרם נפתח תיק הוצלפ,ואני אשמח לשמוע הצעות נוספות ממך ומאחרים לגבי דרך הפעולה.

תודה רבה

למעלה