שימוש בצינור לניקוז מי גשם בתור צינור ביוב

לאהלאה1

New member
שימוש בצינור לניקוז מי גשם בתור צינור ביוב

החצר של שכנים שלי 1.6 מטר יותר גבוהה מהחצר שלנו.ביניהן קיר אבן שבתוכו הם פתחו צינור לחצר שלנו כביכול לניקוז מי גשם בלי לשאול אם אנחנו מסכימים אבל במעשה זה צינור ביוב.הם שוטפים את החצר שלהם ומורידים מיים לגינה שלנו.לפני פסח כמה ימים שמים דברים שהם רוצים לשטוף על יד הצינור בצד שלהם ושוטפים אותם כך שכמה ימים האלה המים יורדים אלינו בכמות גדולה.לפני 4 ימים הם התקינו צמוד לקיר בריכת עילית וכבר הספיקו פעם אחת לרוקן אותה לגינה שלנו.גם הדברים שהם עשו קודם הפריעו לנו אבל שתקנו כי אנחנו מסוכסכים.הסיכסוך מתבטא בכך שהם עושים דברים פוגעים באיכות חיים ופרטיות שלנו ואנחנו שותקים כי אין אם מי לדבר.אבל העינין של בריכה מאוד מדאיג אותנו.כלור וחומרים אחרים יפגעו בצמחים ובקרקע.חוץ מזה לשפוך לגינה של שכן כמויות כאלה של מים זה כבר הגזמה אפילו בשבילם.בעירייה כבר אמרו שזה לא עניינם ושניפנה למשטרה אבל משהו אומר לי שבמשטרה לא ירצו להתעסק עם זה(גם מניסיון הקודם עם אותם שכנים והמשטרה).חוץ ממכתב התראה מעורך דין וצו מניעה לא נראה לי שיש פיטרון .שאלתי:אם נסתום את הצינור שהם פתחו בלי הסכמה שלנו האם זות תהיה עברה על החוק והם יוכלו לתבוע אותנו על הנזקים?

zammy

New member
רק עורך דין

יש כאן בנייה ללא היתר שלגביה עליך לפנות לוועדה המקומית וכן נזק לרכוש, הטרדה.

לאהלאה1

New member
פניתי

פעמיים לפיקוח בניה.הם טוענים שבגלל שמדובר בקניין הם לא עוסקים בזה,שזה עניין בין השכנים.לפי דעתי זה לא נכון כי זאת באמת בניה ללא היתר וגם שינוי של ניקוז הקיים ללא היתר אבל כנראה כדי לשכנע אותם שהם חייבים לטפל בדברים האלה אני גם צריכה עורך דין.הייתי רוצה לדעת כמה בערך עולה מכתב הזהרה מעורך דין וכמה צו מניעה אבל לא בטוחה שאפשר לשאול שאלות כאלה בפורום הזה.

shlang

New member
מה הבעיה לסתום עם מלט את פתח המינור

מהצד שלכם
מה ששכנכם עשה מדובר בהסגת גבול, יש להגיש תביעה נגדו להסרת המטרד

לאהלאה1

New member
אם נסתום

את הצינור מצד שלנו הגשם יציף להם את החצר ויוכלו לתבוע אותנו על הנזקים.חוץ מזה הם יבואו ויפתחו עוד פעם ואז עוד פעם נצתרך לסתום ואז...במשטרה כולם יהיו עסוקים ולא יוכלו להגיע(מניסיון אם אותם שכנים ונזקים אחרים שהם עשו לנו).לכן עד עכשיו מנעתי מבעלי שרוצה לסתום את הצינור לעשות את זה.
יש לך מושג מה שחר טירחה של עורך דין בהגשת תביעה להסרת מטרד?

shlang

New member
כדי לפתוח, הם יצטרכו להכנס לחצרך, אם הגשם

יציף את הגינה שלהם, הם לא יכולים לבוא בטענות אליכם, זה שטח שלכם והגדר שלכם
אינני יודע מה עלות עו"ד, אבל ניתן גם לתבוע את ההוצאות

rikola2

New member
אלו שכנים מהגהינום

כל פעם ימציאו משהו חדש כדי לשגע אתכם.
אני עזבתי את הבית בגלל שכנה רעה וחולה.
היא הרסה לי את החיים.
והמשטרה לא עזרה לי.

לאהלאה1

New member
אני קיבלתי שוק

כשקנינו את הבית והם עשו אחד הבלגנים שלהם וניסינו לדבר איתו והוא פתאום התחיל להשתולל ובן הקטין שלו עזר לו.המשטרה לא עשתה כלום.אנחנו כל הזמן חושבים ללכת מכאן אבל למכור דירה ולמצוא דירה אחרת לקנות וכל זה באותו זמן זה קשה מאוד.יש פה כמה שכנים וכולם נורמלים.כל הבעיות ממשפחה אחת.גם עם השכנים צריך מזל.

למעלה