זה לא מוזר שאדם שמודה שהתעלל בפלסטינאים

בעיני מה שמוזר הוא שבכלל יש מי שמוצא לנכון

להגן על הזכויות שלהם פה, בישראל

כאילו אין להם את הרשות הפלסטינית ואת הארגונים שלהם שתפקידם לדאוג להם.
השמאלנים הדפקטים מתנהגים כאילו הפלסטינים הם הפאלון-גונג

Lhuna1

New member
לי מוזר, שבישראל יש אנשים שרואים בהגנה על זכויות אדם דבר רע

התגובה שלי לא התמקדה אפילו במסר ש"זכויות אדם זה רע"

פשוט אמרתי ש...
זה משונה מאוד שיש פה בארץ מי שמרגישים שהפלסטינים והמעמד הפוליטי שלהם בעולם עד כדי כך חלש ולא-נשמע שהם צריכים סוכנים מאצלנו שיפעלו בשמם,
משל היו הפאלון-גונג, או אסירים בגולגים של צפון-קוריאה או אלף ואחד ציבורים אחרים ברחבי העולם נפגעי זכויות אדם חסרי כל ייצוג וקול בקהילה העולמית שכמובן מעניינים לשמאלנים את החור שבקצה של הזין.

וגם זכויות אדם מעניינות לכם בדיוק את זה - את החור הקטנטן שבקצהו של הזין.
זאת רק מסכה מתייפייפת שאתם אוהבים להתהדר בה, לעשות פרצוף נוגה ולהתמוגג מבבואתם המוסרנית והמזוייפת שמביטה אליכם מהראי.
ולמה? כי הבבואה הזאת נראית לכם פתאום נורא בלונדינית ואירופאית.
מה שאתם רוצים באמת זה להתחנף לאירופה.
אותה יבשת מנוונת ומסריחה שהמציאה את הצביעות ואת השקר והגינונים הריקים.
האירופים בעצמם לובשים את אותה מסכה כדי לכסות על הפרצוף המכוער שלהם עצמם ועל האנטישמיות שלהם, שאיזה קטע - מופנית גם אליכם, למרות כל החנופה המתרפסת שלכם.

טוב יכולתי להמשיך עוד אבל זה די מוכר וידוע...
ואני מאמין שדי הבהרתי את המסר ואת הטעות בהבנת הנקרא(כן נו, שמאלנים גם לא כאלה אינטליגנטים כמו שהם מאוד אוהבים לחשוב על עצמם. סתם סטיגמה שהם אוהבים להזין ולטפח. כי אחרת כל מה שנשאר זה דברים כמו חולשה, התרפסות, וצביעות)

webguy

New member
מה שצריך לעניין אותנו , המוסר שלנו .

השמאל לא בהכרח דואג לערבים הוא דואג לאזרחי מדינת ישראל !
והנה דוגמא קטנה :
מי אמר שהכוחנות והעליונות של שוטר או חייל שמשרת בשטחים על פני הפלסטנאי ( ולא הכוונה למחבלים ) נגמר ברגע שהוא חוצה קווי 1967
בחזרה לחיפה או למקום אחר ?
מחקרים רבים הראו שהכוחנות ממשיכה איתו בחיים בכביש בחיים האישיים
ביחס לשכן בכלל ,שליטה על עם זר זו קללה אבל לפעמים זה הכרח כמו במקרה שלנו . כל מדינות העולם כשלו בשלטון ממושך על עם זר וזה גם
יהיה גורלנו , בטח שאנחנו לא מעצמה ותלויים תלות מוחלטת בחסדי ארה"ב .

כמובן לטעמי השטחים זה שטח מוחזק לשם מיקוח והתנחלויות זה אסון והם מיותרותו כל הצרות מגיעות מכוון האמונה הדתית זה הכל שלנו .
והשמאל אכן מתנגד להתנחלויות בעיקר בימים אילו .
ואגב הסקרים מעידים כי יש רוב בעם להחזרת שטחים למעט גושי התישבות תומרת שלום אמת .

מדינת ישראל נחשבת למדינה נאורה ולכן הציפיות ממנה שונות מאשר מאירן או כל מדינה טולטרית אחרת ולכן השוואה שלנו למה שקורה במקום אחר נטול דמוקרטיה לא במקום ומטופשת .

ברגע שמדינת ישראל תתנהג כמו מדינה טולטרית או דתית קיצונית אז המערב יזנח אותו לגמרי ואז ביי ביי למדינת ישראל גם 5 מליון תלמידי ישיבה מתפללים לעזרה לא יעזרו .

השמאל הוא השומר על דמותה המוסרית של מדינת ישראל , ברור שיש חרגים בשמאל לעבר קיצוניות אבל גם בימין יש נוער גבעות או יורשי כהנא .
ורצוי להתרכז ברוב המרכזי בשמאל ודהינו כלפי הימין כנ"ל .

מחקרים רבים הראו...?

יש מצב שאתה מראה לי מחקר אחד כזה מתוך הרבים?

איזה קטע שאפשר להוכיח כאלה דברים במחקרים אמפיריים
לא היה לי מושג...

webguy

New member
אתה בטח מכיר את גוגל .....

יש גם בעברית גם כולל ספר צריך לחפש חומר למי שחשוב לו באמת להבין את הנושא , או לקרוא מה אומרים חיילים רבים שחוזרים משטחים בשליטת צבאם בארץ בעולם .
ויש גם פרשנות של הוגי דעות אבל אני מניח שאנשי ימין מעדיפים התיחסות של רבנים אפופי עשן משיחי .

Research on the impact of occupation on soldiers

למעלה