שלום, יש לי שאלה מאוד כללית

nm147

New member
שלום, יש לי שאלה מאוד כללית

ברצוני לשאול אותה על מנת שאדע אם בכלל לגשת לעורך דין בגינה, או שזה בזבוז של זמן וזו בכלל לא סוגיה שניתן לעשות בה משהו.
בקצרה מאוד:
בית עם 2 קומות, שלמטה יש לשכנים חצר + יחידת דיור.
אני גרה בקומה 2.
הכניסה של היחידה היא בדיוק מתחת לחלוני. הדיירים שם כל הזמן יושבים בחוץ ומרעישים מאוד, צועקים, רבים, מדברים בפלאפון בקולי קולות, אוכלים עם רעשים של המזלגות והסכינים כמו שבחיים לא חשבתי שאפשר לאכול בצורה כזאת מרעישה, טורקים את הדלת כל הזמן, בשעות הערב במיוחד, וגם בשעות 21:00-22:00... יודעת שאלה שעות שלא ניתן להעיר, אבל אני למשל קמה מאוד מוקדם (4 וחצי לפנות בוקר) והולכת לישון מוקדם, ולא מצליחה להירדם בגללם, ואז קמה עייפה וכו'.......

הבחור מעשן שם בחוץ, בדיוק מתחת לחלון, ואצלי מאוד מסריח בגלל זה, כאילו עישנתי אני בחדרי (ואני לא מעשנת, ואף נגעלת ברמות מכך) וכו'.....יום אחד הרעש היה כל כך גדול שכאשר דיברתי בטלפון חברה שלי חשבה שיש אצלי אורחים לידי, והם בכלל למטה!

אין לי שקט בביתי, זה מטריד אותי, אני חנוקה, החלון אצלי סגור 24/7 גם בקיץ, ללא מזגן!! כי אני פשוט לא יכולה לשמוע את הצעקות שם! (שאגב זה לא עוזר כי החלון אינו אטום, אבל זה הכי שאני יכולה), חשבתי שאם אני לא נמצאת בחזית אז יהיה לי שקט, אבל אין
... זה הכי בקצרה והכי בצורה מעודנת שיכולתי להסביר כדי להעביר את הבעיה.....
כמובן שהערתי, הם טוענים שזאת זכותם, הצעתי כפיתרון לעבור לשבת בצד השני של היחידה ולא מתחת לחלוני, כמובן שהם לא מסכימים לזה....

האם באמת אין פיתרון? האם באמת הם יכולים לעשות מה שהם רוצים? כל הזמן? מוקדם בשבת, מוקדם בחגים שרוצים קצת לנוח, בקיצור כל הזמן......אם היה מידי פעם אז בסדר, אבל זה כל כל הזמן!
אשמח לכל עזרה, אפילו תשובה קצרצרה של האם כדאי לגשת לעורך דין בשביל זה או שאני עושה מעצמי צחוק

אני באמת לא מבינה בזה, וזה מאוד קשה לחיות ככה עם רעש תמידי.....
תודה!!

nm147

New member
תודה רבה רבה על המענה

שמחה לשמוע שאולי ניתן לעשות משהו בנידון.
שוב, תודה!!

למעלה