גילו לנו למה האבא רצח את האישה והילדים

רוב הזמן נח

Well-known member
גילו לנו למה האבא רצח את האישה והילדים

לא שזה מצדיק את זה, אבל לפחות זה מסביר מה יכול לגרום לבן אדם לעשות מעשה כזה

https://wp.me/p7SaqJ-6HK

"דור סלע הבוגדת קיימה יחסי מין עם ישראל עתיה. נדב סלע גילה את בגידתה והיא הודתה שהילדים של ישראל. הוא יצא מדעתו ושחט אותה ואת ילדיה כולל בן השכנים"

https://horimisrael.com/2017/02/03/דור-סלע-הבוגדת-קיימה-יחסי-מין-עם-ישראל-ע/

יש גם סרטון לכאורה של הנרצחת, שלפי מה שהבנתי מתועדת עושה דברים עם המאהב שלה

http://shemtov1.com/lor/wp-content/...ת-ילדיה-מישראל-עתיה-ונרצחה-על-ידי-נדב-סלע.mp4

korali sweet

New member
כולם יודעים את זה, לא חידשת כלום

מה רק עכשיו אתה יודע את זה ?
אגב, היתה מישהי מהמגזר שלהם (הדתי) שהתנדבה להכחיש בראיון מבויים והתחזתה לנרצחת מהסרטון מתוך מטרה להטעות את הצופים בנרצחת שייתבלבלו לחשוב שהיא לא הנרצחת, היא כמובן עשתה זאת בכיסוי פנים מלא בראיון כדי שלא ייזהו שהיא לא דומה לנרצחת מהסרטון.
אגב, המקור של הסרטון הוא בכלל לא האתר הזה, אלא אתר xhamster שאליו המאהב שלה (אלון) והנרצחת העלו לפני כשנה וחצי לאתר xhamster ובסרטון הנרצחת לא התביישה לחשוף את פניה (פתאום ראיון עם בן עמי המתנדבת להכחיש "כאילו שחקנית פורנו שמתביישת ופתאום "צנועה")

רוב הזמן נח

Well-known member
כן, רק עכשיו נחשפתי לעובדות האלה

התקשורת הרגילה לא סיפרה את זה. היא גם הציגה את האירוע בצורה שכאילו ברורה שאין סיבה שכזאת שבגללה התבצע אותו רצח. או לפחות שאין לה מושג למה זה קרה.
לכן גם לא עלה בדעתי לחקור באינטרנט בשביל למצא פרטים לגבי המקרה.
&nbsp
פשוט בלי קשר נכנסתי לאותו אתר כמו שאני תמיד עושה כל כמה ימים בשביל להתעדכן במה שהם חושפים, וראיתי את זה.
&nbsp
אני גם די בטוח שרוב אזרחי ישראל שצפו בסיפור בחדשות לא מכירים את העובדות שהוצגו כאן.
&nbsp

korali sweet

New member
כולם יודעים שזאת היא אבל יש מוסכמה חברתית להכחיש

מפאת כיבוד כבוד הנפטרת.
כולנו יודעים שהנרצחת היא זו שמופיעה בסרטון שבו רואים אותה בבירור, אותו האף, אותו הפה, אותו המצח, אותו קו המצח, אותם העיניים, אותן הגבות, אותן הלחיים, אותן השפתיים, אותו הפה, אותו המרחק בין הפה לשפה העליונה, אותו הצוואר
אותן תווי הפנים טביעת הפנים זהה זה ברור לכולם שזאת היא. אין מה לעשות !
אבל, קיימת מוסכמה לתת להכחשה במה וזאת מחשש מרוח רפאים, כבוד הנפטרת

והמתנדבות מהמגזר שלהם (מהמגזר הדתי) שמתנדבות לסלף את העובדה שרואים את הנרצחת בסרטון בבירור מוחלט גם אפילו מציינות "חשש לחילול כבוד הנרצחת".

רק חבל שהן לא נותנים כבוד גם לשחקניות פורנו אחרות שכאשר הן נרצחות אז הדתיים המתחזים האלה מזלזלים בשחקניות הפורנו.
המתחזים האלה הלכו ורצחו נערה בת 16 תמימה רק בגלל שהיא באה להביע הזדהות עם טרנסג'נדריות, ופתאום רק בגלל שהשחקנית פורנו הזאת מוכרת להם ושייכת למגזר שלהם אז לפתע כאשר היא נרצחת הם חשים צורך לתת במה למתנדבות מהמגזר שלהם שייתנדבו להכחיש שהסרטון הפורנו שייך לנרצחת וכמובן ההכחשה תמיד נעשית באמצעות כיסוי פנים מלא (כדי שלא ייזהו שההכחשה מבויימת ושקרית).

הדבר המוזר הוא שאצלנו החילונים התקשורת משתפת פעולה עם השקרים שלהם מתוך מניע של אידאולוגיה פמיניסטית מוזרה ביותר.

prizman

New member
אני לא ידעתי

אבל זה גם לא מעניין אותי ולכן גם לא נכנסתי לקישורים עכשיו.
סתם צהוב.

רוב הזמן נח

Well-known member
ומה הראו לנו בתקשורת הרגילה?...

רוב הזמן נח

Well-known member
נראה לי שאנשים לא הבינו למה הוא אמר שהוא חתול

זה נשמע להם לא הגיוני.
נראה לי שאני הבנתי למה רמז.
&nbsp
&nbsp
באמירתו זו, הוא למעשה אימת את מה שכתוב באתר על זה שאישתו בגדה בו וילדיו לא היו שלו, או בחלקם לא היו שלו.
&nbsp
בשביל להבין את ההגיון שבדבריו פשוט צריך ללמוד על הרגלי המין של החתולים ואיך הם מזדווגים.
&nbsp
שהחתולה מיוחמת יכולים לעבור עליה מספר זכרים. ואז בלידה נולדים בדרך כלל 3- 5 גורים שחלקם של זכר אחד וחלקם של זכר אחר.
לזה התכוון שאמר שהוא חתול
וכיוון לזה שילדיו לא שלו כי אישתו התנהגה גם כמו חתולה.
&nbsp
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
עוד דבר שאולי כיוון אליו כשאמר את זה....

במשפחת החתולים, אצל האריות, שזכר חדש משתלט על הקבוצה והופך למנהיג, אם יש נקבה עם גורים קטנים מזכר אחר (השליט הקודם) הזכר השליט החדש הורג אותם.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם יוצאים בתקשורת עם סיפור, אז שיחשפו את כל העובדות

ולא רק את העובדות שנוחות להם. אחרת שישמרו את הסיפור לעצמם. (ויש סיפורים נוראיים שהתקשורת בוחרת בכלל לא לסקר אותם)
בגלל זה טוב שיש אתרים מהסוג הזה שלא דופקים חשבון לסדר היום והאינטרסים של גופי התקשורת הממוסדים וחושפים את כל העובדות.

aaa123

Member
לא ברור מדוע אתה חושב שמענין מישהו אם האישה בגדה

הסיפור הוא קודם כל רצח של ילדים שאין לו שום הצדקה ולא צריך לנסות להקטין את חומרתו.
&nbsp
לא יודע אם האישה בגדה ולא מעניין אותי.
מה שמזעזע אותי פרט לרצח עצמו, היא העובדה שלא סוגרים אתרי הסתה של "הורים ישראל" שלא מפריע לא לכנות שופטת בכינויים כמו "פמינאצית" שלדעתי צריך לאסור בגלל שזה זלזול בקורבנות השואה
&nbsp
לא יודע מי עומד מאחורי האתר אבל אני נוטה שלא להאמין למי שמשתמש בביטויי הסתה כל כך קשים.
&nbsp
יש עוד ביטויי הסתה קשים שם שלדעתי לא צריכים להרשות.

רוב הזמן נח

Well-known member
האתר הזה בהחלט בוטה

אבל לפעמים זה נדרש.

לפי ההסטוריה שלו הוא גם מאוד נרדף על ידי גופים שנים (מעניין מי הם
) וכבר נסגר כמה פעמים בגרסאות קודמות שלו, כנראה בגלל זה.

באחת הגרסאות הוא נקרא בשם: מערכת בתי המשפט

למעלה